Şimdi Ara

yapıkredi 5 otomatik ödeme karşılığı 100 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
18
Favori
30.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

5 faturaya 100 beklerken 70 geldi. kampanya ekran görüntüsü veya linki var mı?
    Sizin 4 tane için yatmış. Bankanın kendi kampanya sayfasında eskisi yok. Başka sitede kampanya ayrıntıları var.
    https://kampanyabul.org/banka-kampanyalari/yapi-kredi-bankasi/yapi-kredi-otomatik-fatura-odeme-kampanyasi-100-tl-hediye-13-mayis-10-haziran-2019.html

Yapıkredi hep eksik yatırıyor, bu yıl eski yapıkredi yok.

• Bana da 25 yatmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana hiç yatmamıs ya.
  • fatura başı 2 tl ücret alıyor

• Bende de yok

• 5 fatura vermiştim 100 yattı sıkıntı yok bende

• Daha Önce Nuvosu Olup Kapatıp Devam Edenlerden Başvurup Puan Alan Var mı? Yeni Kampanyaya Katılırım Belki

• bana da hiç yatmamış. İlginç uğraş dur şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Nuvo'dan devam ediyorum, mayıs ayında 3 fatura talimatı vermiştim 45 tl puan gelmiş. Sorun yok yani.
  • 8 gün önce talimat verdiğim fatura ödenecek faturalar kısmında gözükmüyor bugün son ödeme günü manuel olarak talimat verdiğim karttan ödesem puan yatmada sıkıntı olurmu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım 11 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında ki kampanyaya katılmıssınız. ödül 10 ağustosta yatacak dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NellieLovett

Nuvo'dan devam ediyorum, mayıs ayında 3 fatura talimatı vermiştim 45 tl puan gelmiş. Sorun yok yani.
    Teşekkürler.Benim 2 Yıldan Fazladır Nuvoyu Kapatıp Yapıkrediden Devam Ediyorum. Bankada Kredi Hesabım Var Ama Kartım Yok. Kredi Kartı Var. Nuvonun İlk Zamanları Otomatik Ödemem Vardı. Dediğinize Göre Olması Lazım. Deneyeceğim Bakalım.
  • pisagoras P kullanıcısına yanıt
    Manuel ödeğiniz zaman yatmaz. Bizim normal otomatik ödenen faturalara puan yatmayınca kayıt oluştururken manuel ödeyip ödemediğimizi sordular. Manuel öderseniz puanı yatırmazlar. Önce müş. hiz. ile görüşün. ( Karıtn dönem içi işlemlerine bakın fatura çekilmiş provizyonda da olabilir).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 22 Temmuz 2019; 13:24:25 >
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Provizyonda yok. Manuel öderseniz puan yatmayabilir dedi. Talimat verirken 3 iş günü içinde otomatik talimat görünür diyorlardı. Kurumu arayın bize gelen fatura yok diyor kurumu arıyorum bizde talimat görünüyor diyor kısır döngüye giriyor. Bende bugün son günü olan faturayı talimattan iptal edip başka talimat verdim. Ama işin garibi bu ay içinde 2 tane su faturası var onlarda ödenecekler kısmında görünmüyor. Sanırım fatura çıktıktan sonra talimat verirlirse o ayın faturasını ödemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brownness

müşteri hizmetlerini aradım 11 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında ki kampanyaya katılmıssınız. ödül 10 ağustosta yatacak dedi.
    Ben 03.06.2019 tarihinde katıldım, bu mantıkla 10.07.2019 tarihi itibariyle puan yatmış olması gerekiyordu, 2 fatura 2'şer kere ödenmesine rağmen yatan puan olmadı.
  • Enerjisa ayseaş ödememde mükerrer ödeme sorunu oldu banka bizden çıktı diyip iade etmedi firmaya yönlendirdi ayesas dekontlara rağmen çift ödemeyi kabul etmedi bankaya yönlendirdi olan bana oldu

• 5 faturamdan 2 tanesini numara taşımayla başka operatöre geçiş yaptım. bununla ilgili ne yapmam gerekiyor bilen var mı arkadaşlar

• 5 fatura verdim 25 tl yattı. Sildim ben de :D

• brownness kullanıcısına yanıt
    Bende 19 Haziran da 5 talimat vermiştim. Bugün kontrol ettim. Puan yatmamış.
    Bayramdan sonraya kaldı herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Bende 19 Haziran da 5 talimat vermiştim. Bugün kontrol ettim. Puan yatmamış.
    Bayramdan sonraya kaldı herhalde.
    bana da yatmamış. normalde yatması gerekirdi. sanki eft yapıyoruz. altı üstü sistem üzerinden puan yatıracak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.