Şimdi Ara

yapıkredi 5 otomatik ödeme karşılığı 100 tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
18
Favori
30.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 Ağustos-10 Eylül arasındaki kampanyadan verdiğim talimatların 6 aylık süresi sanırım 10 Mart'ta doldu. Doğru hesaplıyorum değil mi? Matematiksel olarak doğru da kelime oyunu yapmamaları için teyit etmek amacı ile soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

11 Ağustos-10 Eylül arasındaki kampanyadan verdiğim talimatların 6 aylık süresi sanırım 10 Mart'ta doldu. Doğru hesaplıyorum değil mi? Matematiksel olarak doğru da kelime oyunu yapmamaları için teyit etmek amacı ile soruyorum.
    İptal edip tekrar otomatik ödemeye koymayı düşünüyorsanız, o sayılmıyor bildiğim kadarıyla.

O 6 ay anladığım kadarıyla son 6 ay içinde otomatik ödemede olmaması anlamına geliyor.
  • Evet öyle. Verilecek otomatik ödeme talimatı son altı ay içerisinde verilmemiş olmalı. Örneğin 30.03.2020 tarihinde elektrik faturası talimatı vereceksiniz. 30.09.2019-30.03.2020 tarihleri arasında bu faturanın otomatik ödemede olmaması lazım. Ben faturaları ikiye bölüp altı ay ilk yarısı kalan altı ayda da diğer yarısı olacak şekilde yapıyorum. Yalnız emin olamadığım bir şey var. Ben kendi hesabımdan altı ay otomatik ödemede tuttuğum faturaları iptal edip birinci derece yakınlarımdan birisinin üzerine (başka YKB hesabı) tekrardan yapsam puan kazanabilir miyim? Bana olmaz gibi geliyor ama deneyen birileri elbet vardır diye düşünüyorum.
  • Rio_34 kullanıcısına yanıt
    Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    Detaylarda yazıyor puan alamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Son 6 ay içinde aynı fatura talimat verilmemesi şartıyla başkası adına da olabilir,otomatik ödemelerde hesaptan veya kredi kartından ücretsiz(business kartlar hariç)manuel ödemeler kredi kartından ücretli,evet.1 defa ödenmesi yeterli faiz kesmemesi için kurumdan veya diğer kanallardan ödeyebilirsiniz.
    Cevabınız için teşekkür ederim.Bugün otomatik ödeme kaydı oluşturmaya çalışırken elektrik ve doğalgaz faturaları için başka bir bankada otomatik ödeme talimatı vardır dedi talimat oluşturamadım.Bu faturaları yaklaşık 7 aydır ben kendim ödüyorum. Herhalde ev sahibi ya da önceki kiracı boş bir hesaba tanımlayıp bıraktılar.Sanırım onlar iptal etmeden biz bir işlem yapamıyoruz onlar iptal etse bile 6 ay geçmesi gerekiyor.
  • Yapı kredi bu işte çok sıkıntılı. Puanları falan kalsın. Ya ödeme yapmaz. Ya da ödeme yapıldığı halde eksik puan yatırır. Uzak durmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

Cevabınız için teşekkür ederim.Bugün otomatik ödeme kaydı oluşturmaya çalışırken elektrik ve doğalgaz faturaları için başka bir bankada otomatik ödeme talimatı vardır dedi talimat oluşturamadım.Bu faturaları yaklaşık 7 aydır ben kendim ödüyorum. Herhalde ev sahibi ya da önceki kiracı boş bir hesaba tanımlayıp bıraktılar.Sanırım onlar iptal etmeden biz bir işlem yapamıyoruz onlar iptal etse bile 6 ay geçmesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Bazı bankalar da manuel ödeme de bile dursa talimatlı gözüküyorlar. Mesela benim faturalarım Garanti bankasın da manuel kayıtlı olarak duruyor ama gelen faturalarda otomatik ödemeymiş gibi görünüyor. Faturalar da Otomatik Ödeme Garanti Bankası yazıyor. Bu yüzden faturaları Yapı Krediye taşıyamadım , ne zaman Garanti Bankası manuel kayıt dan çıkardım yani iptal ettim bütün faturaları Yapı Krediye taşıyabildim. Yani bazı bankalar da manuel ödeme olarak kayıt da dursa bile otomatik ödemedeymiş gibi gözükebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taktaktikitikitak -- 2 Mayıs 2020; 21:12:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.