Şimdi Ara

Yapı krediden bkm ekspress ile alışverişte %25 indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
11
Favori
19.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatmamış kayıt açtırdım.
  • Benim TL card'a yatmış. Yatmaz diye küçük harcamıştım 12.5tl yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 13 Mart 2019; 10:30:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yatmamış kayıt açtırdım.
    Hocam destek kaydını nerden ne diye actiniz benimde yatmamis bende destek kaydi açayım

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Hocam destek kaydını nerden ne diye actiniz benimde yatmamis bende destek kaydi açayım

Alıntıları Göster
    4440444'ten aradım hocam kadın bir sorun görünmüyor harcamanızda kayıt oluşturayım 1-2 gün içinde dönüş yapılır dedi.

Daha önce harcama yapmadana teyit ettirmiştim, BKM'de Yapı Kredi World kartımla harcama yapmıştım TL ile yapmamıştım yatar mı dediğimde ısrarla evet dendi. Yatırmazlarsa ses kayıtları var kendilerinde kendileri bana yatar dedi ona istinaden aldım. BDDK'ya şikayet ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

4440444'ten aradım hocam kadın bir sorun görünmüyor harcamanızda kayıt oluşturayım 1-2 gün içinde dönüş yapılır dedi.

Daha önce harcama yapmadana teyit ettirmiştim, BKM'de Yapı Kredi World kartımla harcama yapmıştım TL ile yapmamıştım yatar mı dediğimde ısrarla evet dendi. Yatırmazlarsa ses kayıtları var kendilerinde kendileri bana yatar dedi ona istinaden aldım. BDDK'ya şikayet ederim.

Alıntıları Göster
    Anladım bende arayıp söyleyeyim o zaman teşekkürler

• Benimde yatmadi internet uzerinden sikayet olusturdum.
  • Yazılı olarak şikayetimi iletmiştim. MH'den arayıp "Sistemsel sıkıntı nedeniyle bazı müşterilerimize iade yansımadı. Ara ara kontrol edin, yansıyacak." dediler.
  • Benim bugün provizyonda görünüyor kayıt açmamıştım kendileri yatırmislar...

• Bu Yapı Kredi kadar şerefsiz bir banka ben görmedim. BKM ile almama rağmen, bunu kendi Müşteri Temsilcilerine teyit ettirmeme rağmen, üstüne Gittigidiyor'dan BKM ile alındığına dair yazı sunmama rağmen BKM ile alınmadı diyorlar. TL kartımı ilk kez ekleyip BKM ile alışveriş yapmama rağmen. Bunları BDDK ile oyacağım. Kendileri kaşındı 25 TL için.
  • Benimki yansımış.

• Benim indirim henüz yansımadı.
  • Puan olarak mı yoksa ekstre indirimi olarak mı yansıtılıyor %25

• migros sanal marketten yapmıştım yatmış benim
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hocam şikayet oluştur mobilden. Bizim de yatmamıştı şikayet yazısı yazdım ertesi günü +25 TL olarak karta yansıdı

• Benim yansımadı kayıt oluşturdum yinede yansımadı bende bddkya şikayet ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de yatmadı, kayıt açtım, olumsuz cevap geldi, itiraz ettim, cevap gelmiş ama içeriği belli değil, baktım yatan yok, yine olunsuz demek, bir de bddk deneyelim bakalım.

Bak şimdi günahlarını almışım, sabah baktım yoktu şimdi buraya yazdıktan sonra yine baktım, gelmiş, bekleyen provizyonda görünüyor, kart limitine de yansımış. Seviyorum Ykb yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 20 Mart 2019; 0:24:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.