Şimdi Ara

Yapı Kredi World TOTAL'de 50 TL indirim! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
5.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye geneli için bir şey konuşmamış adam,şu totalde %5 puan veriyor diye yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus3282 Y kullanıcısına yanıt
    bende başka bir kartı (daha kapsamlı özellikli vs.)gibi varmı o yüzden sordum.katılmamışsa yapacak bişey yok ,yaptığımız işlemde hata yoksa ...
  • Bostancı total %5 puan verdiydi acıbadem total %1 verdi bi saçmalık var sistemde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKO kartım var, cüzdan uygulamasında bana özel kısmında gözüktü katıldım. EKO geçerli değil gibi bir şey olmaz değil mi cüzdanda gözüktüğüne göre?

• Size özel akaryakıt alımına indirim diye mesaj göndermişti katılım yapıp alışverişleri yaptım.en geç bugün indirimin yansıması gerekiyordu.tabii ki yansımadı,yapıkredi yine şaşırtmadı.

• 3 kere alşveriş yaptım .üçündede kampanya afişi vardı. biri ortak pos olmadı diğeri bilmem ne falana falan saçma sapan bir kampanya üye işyeri listesi adam gibi yayınla rahat rahat alışveriş yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Size özel akaryakıt alımına indirim diye mesaj göndermişti katılım yapıp alışverişleri yaptım.en geç bugün indirimin yansıması gerekiyordu.tabii ki yansımadı,yapıkredi yine şaşırtmadı.

15~24 kasım arasındaki alımlara indirim veriyor

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bana özel gelen kampanya

• Bugün yapılan alış veriş geçerli oluyor mu arkadaşlar

• bende 4 defa bostanci e-5 totalden aldim fakat kredi karti slibinde yapı kredi ismi ve amble oldugu halde puan bilgileri yazmiyordu ve afişi kapıda asılı duruyordu umarım sıkıntı çıkarmazlar...

bu arada total bostancı e-5 şubesine özel yüzde 5 yakıt puan veriyor halen daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

bende 4 defa bostanci e-5 totalden aldim fakat kredi karti slibinde yapı kredi ismi ve amble oldugu halde puan bilgileri yazmiyordu ve afişi kapıda asılı duruyordu umarım sıkıntı çıkarmazlar...

bu arada total bostancı e-5 şubesine özel yüzde 5 yakıt puan veriyor halen daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz07 -- 14 Kasım 2017; 13:12:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bugün yapılan alış veriş geçerli oluyor mu arkadaşlar

EVET
  • 15-24 kasım tarihleri arasında 50 tl daha yakıt almayı unutmayın arkadaşlar...
  • Puanın yatıp yatmadığını nasıl öğrenebiliriz

• helluri kullanıcısına yanıt
    Puan değil indirim.şartları okuyun

• quote:

Peki indirim kazandığımı nasıl öğrenebilirim

• quote:

Puanın yatıp yatmadığını nasıl öğrenebiliriz

bu puan değil ekstre indirimi
  • quote:

quote:

Peki indirim kazandığımı nasıl öğrenebilirim

MH arayıp alışverişlerim tam mı diye sormak lazım heralde. O biraz havada.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Yapıkredinin sistemine kalıyor maalesef indirim kazanmamız.işlemlerin hepsini üye işyeri ve world posundan yapmama rağmen kampanyada geçerli işleminiz görünmemektedir diyor mh.şansa yani

• quote:

Yapıkredinin sistemine kalıyor maalesef indirim kazanmamız.işlemlerin hepsini üye işyeri ve world posundan yapmama rağmen kampanyada geçerli işleminiz görünmemektedir diyor mh.şansa yani

Hayda üye işyeri muhabbetine dikkat etmemiştim.
    4 defa 100 liralık benzin aldım, nereden öğrenebilirim üye işyeri olup olmadığını ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 15 Kasım 2017; 11:53:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.