Şimdi Ara

Yapı Kredi Otomatik Fatura Talimatı Fatura Başına 10 tl Toplam 50 tl (6 Ay Şartı Var) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
11
Favori
4.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 905327524434 bu uzun no olmadı. Başka uzun numara var mı?

• otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz sonra çat kart ücreti, daha önce hemen iptal ediyorum kart ücretini diyen banka şimdi 3500 tl lik alışveriş yapın diye kota koyuyor.
    otomatik ödeme talimatının bitimine 3 ay kaldı sonra iptal edecem
  • Kampanya güncel, katılım tarihleri 11 Eylül-11 Ekim arasında olarak güncellenmiş bugün katıldık talimatların 31 Mart 2018 tarihine kadar kalması gerekiyor.
  • Arkadaşlar puanlar yatmış.
  • Bu ay var mı acaba 11 Ekim-10 Kasım için, sitesinde bulamadım
  • Peki başka bir bankanın otomatik talimatşarı iptal ettirip o faturaları yapı kredi de kullansak puanlar yatarmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Peki başka bir bankanın otomatik talimatşarı iptal ettirip o faturaları yapı kredi de kullansak puanlar yatarmı?

Yatar evet.
  • evet puanlar yatmış.
  • Hata yapıp şartları dikkatlice okumayıp hesap yerine kredi kartımdan talimat verdiğim için puan yatmadı.

Dikkatsizliğin bedeli
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun bazen oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Bu ay var mı acaba 11 Ekim-10 Kasım için, sitesinde bulamadım

https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/96949
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Hata yapıp şartları dikkatlice okumayıp hesap yerine kredi kartımdan talimat verdiğim için puan yatmadı.

Dikkatsizliğin bedeli

talepte bulun.sehven filan de.
    belki müş. memnuniyeti kapsamında yatırırlar

• bu arada uzun noyu bilen var mı?
    4470 haşırttı bilekbort
  • Teşekkürler, ben de kredi kartı kampanyası sanıp worldcard.com.tr de aramıştım, vadesiz hesaplardan vermek bana göre değil
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Münür hocam.

@Garadayı265 zaten yaptığım hatayı söyleyen onlar, farkında bile değilmişim.

Hata bizim hatamız, yapacak birşey yok
  • Ben de kampanya talimatlarını dikkatle okumadan talimat verenlerdenim. Sms ile katılmak gerekiyormuş. Sms göndermeden vadesiz hesabımdan 5 adet talimat verdim. Kayıt oluşturdum, sizce puanları yatırırlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftokan

Ben de kampanya talimatlarını dikkatle okumadan talimat verenlerdenim. Sms ile katılmak gerekiyormuş. Sms göndermeden vadesiz hesabımdan 5 adet talimat verdim. Kayıt oluşturdum, sizce puanları yatırırlar mı?

smsi kampanya tarihleri arasında sonradan yollasan da sorun olmuyo yapı kredide hocam. ama akbanta falan dikkatli olmak lazım.
  • Yatan puanların kullanım sınırı var mı ?

Edit : Bir de mesela bugün verdiğimiz talimatı 31 Mart dan sonra kaldırsak problem olur mu ?

Kampanya boyunca verilen her talimat için 15 Kasım 2017 – 10 Ocak 2018 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 18 Kasım 2017; 22:36:20 >
  • yeni kampanya 15 kasım;

https://www.yapikredi.com.tr/m/kampanyalar/detay/99371

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.