Şimdi Ara

Yapı Kredi Mobil Ödeme - Mart 2018 - 5x5=25 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
7
Favori
5.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SMS yoksa kampanya şartlarında yazan ilk 30 bin kişi sınırını geçmiş olabilir. Şansınıza artık.
  • Turkiyedeki tum soklarda temazsiz oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Bende sms yok iste sikinti orda :) bakalim beklicez artik.

Hocam kampanyaya 3 aydır katılıyorum.. Hiçbir zaman sms gelmedi ve puanlarım sıkıntısız yattı..Bana sms gelmiyor çünkü yapı krediye sms ile ulaşım izni vermedim.. Sizde de benzer bir durum olabilir.. Telefon ve nfc ile ödeme yaptıysanız puanınız yatar..

• Beyler xiaomi mı6 ile ödeyebilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Beyler xiaomi mı6 ile ödeyebilen oldu mu?

Daha öncesinde ödeme yaptım birçok kere fakat son 2 denemem olmadı.

• kredi kartı olmayan kullanamıyor, ne saçma iştir ya hu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

Turkiyedeki tum soklarda temazsiz oluyor mu

Ben Bursa'da en az 5-6 farklı şoktan yaptım. Hep vardı.
  • Bugün bir kasiyere daha posun temassız özelliğini öğretmenin mutluluğunu yaşıyorum.Yalnız ödemeyi telefonla yapınca kasiyerlerin şaşkınlığını görmeniz lazım.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Bugün bir kasiyere daha posun temassız özelliğini öğretmenin mutluluğunu yaşıyorum.Yalnız ödemeyi telefonla yapınca kasiyerlerin şaşkınlığını görmeniz lazım.:)

Nasıl anlattınız kasiyere, işlem adımlarını anlatırsanız biz de öğretelim A101 kasiyerlerine filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Bugün bir kasiyere daha posun temassız özelliğini öğretmenin mutluluğunu yaşıyorum.Yalnız ödemeyi telefonla yapınca kasiyerlerin şaşkınlığını görmeniz lazım.:)

Nasıl anlattınız kasiyere, işlem adımlarını anlatırsanız biz de öğretelim A101 kasiyerlerine filan

Kardeşim öncelikle pos cihazinda temassiz özelligi var mi diye soruyoruz.Tabi bundan bihaber olan kasiyer şaşırıyor.Biraz telaş yapıyor.Kasada eksik çıkmasın felan diye.Onu rahatlatıyoruz bu konuda.Bunun normal ödemeden farklı olmadığını felan söylüyoruz.Kasiyeri ikna ettikten sonra telefonu kasiyere verip pos cihazına temas ettirmesini istiyoruz.(Bizim buradaki A101lerde öyle.Pos cihazi kasa tarafinda.)Zaten sonrasi bildigimiz şeyler.Ödeme gerçekleşince bir yaşina daha girmiş gibi bize bakan kasiyere bir tebessüm ediyoruz.:)Bu arada geçen gün bir A101'de telefonun pos cihazina arkasini degil ekranini ilistirdik.Orada o sekilde oldu.Bizim pos böyle dede kasiyer arkadaş.😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

kredi kartı olmayan kullanamıyor, ne saçma iştir ya hu

Kredi kartı olmayan nasıl kullanacak.

Sudan mi para uretecekler havadan mi

Tl card var ama uygulama kullandirtmiyor

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim, temassız ödeme var mı diye sorup yanıt alamadığım çok oldu. jet kasadan veya lokantalardaki yazarkasa posdan yaparken tutar zaten cihaza gelmiş oluyor, telefonu tutup ödüyorum direk ama benim anlamadığım A101de mesela normal ödeme yaparken kartı posa takıp sonra tutarı giriyorlar, mobil ödemede tutar yazmadan telefonu tutunca mı olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Sağolasın kardeşim, temassız ödeme var mı diye sorup yanıt alamadığım çok oldu. jet kasadan veya lokantalardaki yazarkasa posdan yaparken tutar zaten cihaza gelmiş oluyor, telefonu tutup ödüyorum direk ama benim anlamadığım A101de mesela normal ödeme yaparken kartı posa takıp sonra tutarı giriyorlar, mobil ödemede tutar yazmadan telefonu tutunca mı olacak

0 a bas

Tutar gir

Karti yada telefonu okut

Tamamdir

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, uygulayacağım ilk fırsatta

• yapı kredi mobil uygulamasına babamın hesabını, cüzdan uygulamasına da kendi hesabımı girdim, şüphelerim vardı ama sorun çıkmadı bi 25 ykb mobilden bi 25 cüzdandan ödedim. ailesinde worldcard olup da denemek isteyenler varsa yapabilirler

bu ay da 250/50 tamamlıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 9 Mart 2018; 18:34:8 >
  • Şubat ayının puanları yattımı bana yatmamış?

• TheEvent kullanıcısına yanıt
    bana da yatmadı ayın 10 una kadar yatırılacak deniyor ayrıntılarda son dakikaya kadar bekliyorlar sanırsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarında 1 cihaz ve 1 müşteri sınırı var. Her iki karta da puan geliyor mu? Emin olmak lazım. Yoksa boşa zaman kaybı.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Kampanya şartlarında 1 cihaz ve 1 müşteri sınırı var. Her iki karta da puan geliyor mu? Emin olmak lazım. Yoksa boşa zaman kaybı.

biri babam biri benim, iki müşteriyiz yani
    cihaz kısmını soruyorsun sanırım, tek cihaz evet ama sorun olmadı şimdi sordum babama da sms gitmiş 5 puan kazandınız diye bana da geldi 5 puan kazandığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 9 Mart 2018; 18:46:35 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bu işlemleri bu ay mı yapmaya başladınız? Yoksa birkaç aydır bu şekilde yapıp her iki karta da mobil ödeme puanları yatırılıyor mu? Eğer öyleyse çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.