Şimdi Ara

--Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Kampanyaları-- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
13
Favori
3.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 16 tl lik alışveriş yaptım world kart temassız özelliğiyle ancak limitte düşüş olmadı ve borç olarakda gözükmüyor sizce nedendir provizyondada görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adios premium kart kullanıyorum bu ay şoktan 100/15 kampanyasına katıldım sorularım şunlar alışverişi yaptım

1 - şokun pos makinası garanti bankasına aitti yinede 15 tl puan gelir mi
    2 - yk cüzdan uygulamasında puanların 7 nisanda yükleneceği 1 hafta sonra ise geri alınacağı yazıyor , adios premium kartlarda da yüklenen bu puan kullanılmaz ise geri alınır mı ?
    3 - aynı zamanda mart ayın içerisinde 100 tl ilk harcamadan sonraki 100 tl ve üzeri harcamalarda 10 tl puan kampanyasına da katıldım bununla birlikte kombo puan gelecek mi yani 15 tl şok + 10 tl toplamda 25 tl olacak şekilde..

sorularım bunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Şok market 100/15 puan için, bugün şoktan 100 tl alışveriş yaptım. Eve geldim slibi kontrol ettim 99,99 çekilmiş [sm=icon_smile_big.gif. Benim öğrenmek istediğim, tek seferdemi 100/15 veriyor, yoksa kampanya süresince toplam 100/15 veriyor. ?

bugün kombo yapmak için çoktan 100 tl lik alışveriş yaptım ....15 + 10 tl gelir mi acaba ?
  • Geçen ayki kampanyanın (temassız) puanları bugün yatmıyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 ünde yatıyor...
  • bende 20sinde sanıyordum.
    23 yatar inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.