Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migrostan hallettim. %25 wp ile birleştirdim. Cepteteb dende 25 iade varmış onuda çektim bir gün sonra. Benim s3 ten olmadı , samsung a7 den oldu.
  • Huawei G7 ile yapılan 7-8 olumsuz denemeden sonra: telefonun arkasını değil ön yüzünü POS cihazına yaklaştırınca aletler anlaştı. Başaramayanlar bu yolu da deneyebilir.
  • kredi kartı mı açtıracaz birde puff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rio_34

O 15 WP farklı 15 TL değil yani. Sitede yazan tarihe kadar puanlar yüklenir. Ben de kullandım 100 TL iade + 25 TL puan bekliyorum bakalım.

%25 puan kampanyasına nasıl katılıyoruz cüzdan uygulamasında bu kampanyayı göremedim ?
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    Adana da nerede yaptınız? Bende yarın kullanacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yok mu hocam direk nakite çevirmenin bir yolu acaba, hediye kartı satmak dışında. İlla Migros, Şok kartı mı alarak yapabiliriz. İstanbul Avrupa Yakası için temassız yapılan başka bir mağaza bildiği olan var mıdır.
  • Bugün Adana Optimum Migros5M de annemin kartı ile 3. kez hediye kart aldım, aile bütçesine güzel bir katkısı oldu. Büyük nimet arkadaşlar, kullanın kullandırın, bilmeyene sırf sevabına yardım edip kendi telefonunuzla yardımcı olup hediye kart doldurup verin. Diyeceğim ama işin içine internet şube şifresi girince herkese iyi niyetle bile olsa teklif edilmez, ancak yakın akrabalara falan.

Bu arada bugün Hopi'de gördüm, kişiye özel Migroslarda 100 TL üzerine 10 paracık veriyormuş. Hopi hesaplarımdan birine gelmiş ama o hopi hesabımdaki telefon numarasına kayıtlı bir migros kartım olmadığı için kullanamadım. Mobil ödeme yapınca direk Hopi nosunu girebilecek bir seçenek de çıkmıyormuş Migros kasalarında. Hopi MH ile de anlaşamadık. YKB mobil ödeme kampanyasını duyunca olmaz fala filan diyerek yan çizdi. Her ne kadar kampanya şartlarında aksi bir durum belirtilmediysede kendi açımdan oluru olmadığı için zorlamadım. Ama yukarıda belirttiğim gibi, hopisine bu kampanya gelmiş olup, o hopi gsm numarasına tanımlı bir Migros Club kartı olan arkadaşlar şansını denesin mutlaka çünkü kasadaki arkadaş ancak bu şekilde, migros kart no varsa girebilirim demişti. İşin ucunda ekstradan 10 paracık kazanmak var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 26 Aralık 2016; 2:23:22 >

• darkblack888 D kullanıcısına yanıt
    Cüzdan uygulamasında yukarıda sağ üst köşedeki filtre düğmesine tıklayarak sadece puan seçerseniz daha kolay bulursunuz. Sıralamada bir hayli aşağıda kalmış çünkü.

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    İzmir park bornova migrostan yılbaşı içkimi bu vesileyle aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Beyler 15 Puan diyor, benım katıldıklarım; 100+ %25 + 15 Puan

Toplamda 145 Puan yapiyor acaba katılamadık mı?

hocam 100 tl bu başlıktaki kampanya 15 tl de şoka özel 15 puan %25 nerden geliyor nasıl başvuruyoruz onu anlamadım tam

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Bursa'da özlüce şokta hiç sıkıntı yaşamadan kullandım..

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    gaziemir migros ve sarnıç şok ta yapılabiliyor.
  • furkanaksin kullanıcısına yanıt
    Biz dün arkadaşa 100tl yüklü ininal kart aldık. Onu da mail atıp başka bir hesaba çekmeye çalışıcaz

• Arkadaşlar merhabalar, öncelikle bu kampanyadan bizi haberdar eden arkadaşa teşekkür ederim. Benim telefonum veya ailemdekilerin telefonu malesef gerek android sürümü gerekse NFC özelliği bakımından bu kampanyaya katılmamı mümkün kılmıyor. Bir kaç kişiden de rica ettim çekindiler telefonlarını kullanmamı istemediler, eğer Kocaeli/izmitte ikamet edip bana yardımcı olabilecek varsa özelden ulaşabilir mi? Böyle bir kampanyayı kaçırmak istemiyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCetintas

Biz dün arkadaşa 100tl yüklü ininal kart aldık. Onu da mail atıp başka bir hesaba çekmeye çalışıcaz

3 hafta bekletirler bilgin olsun hocam bende aynı yöntemi denedim. sonrasında arkadaşa verdim nakit alacağın herşeyi bu kart ile al harcaman bitince bana 100 tl verirsin dedim :)
  • Merhaba arkadaşlar, Dün GAZİANTEP de gezmediğim mağaza kalmadı resmen kimse bilmiyor hatta 2-3 defa söyleyince anlayıp bizde yok dediler. Örnek verecek olursam gezdiğim mağazalara; PRİMALL da migros lcw boyner koton defacto vatan teknosa bunların hepsine sordum yoktr dediler. ayriyetten üniversitenin ordaki petrol ofisi ve opet e de sordum yok dediler...

Gaziantep de yapan biri varsa lütfen yardım edebilir mi ? Kasiyerlerin bu kadar cahil cühela olması ayrıyetten üzücü gerçekten...
  • nubmit N kullanıcısına yanıt
    cüzdan uygulaması ile yapılan mobil ödemelere % 25 puan kampanyası var. o kampanya içinde katılım yapmanız gerekiyor. 100 TL indirim uygulandıktan sonra kalan tutarın %25 i kadar puan yükleneceğini belirtiyorlar.
    bende Şok marketten 215 TL alışveriş yaptım.
    100 TL iade
    20 TL şok market kampanyası için world puan.
    28,75 TL de 115 TL mobil alışveriş için world puan
    burada paylaşılan bilgilere göre benim anladığım, 215 TL alışverişim için bu kampanyalardan kazanım elde edeceğim.
    100 TL iade, (20+28,75) 48,75 TL world puan 20 Ocak'ta kartıma yüklenecek, İnşallah.
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    Dün Hamitler Güneştepe Şok'da kullandım.
  • muhammed46 kullanıcısına yanıt
    İşlemlerin biri güncel dönemde olacak diğeri bir süre provizyonda bekleyip silinecek. Sıkıntı olmaz. Eğer ikisi birden provizyona düşerse migrosla işi çözmeniz lazım.
  • kardaşbaşınıyesinla kullanıcısına yanıt
    Yapıkredinin tüm kredi kartları geçerli sorun olmaz yani geçerlidir.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.