Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6s teknik özelliklerde NFC var gözüküyor.Bir bakın isterseniz.
    http://www.apple.com/tr/iphone-6s/specs/
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Daha önce hiç katılmayan biz taş devri insanlarına nasıl kullanılacağını basamak basamak anlatacak modern bir arkadaş varsa sevininirim

Ayrıca Eskişehirde kasiyerlerinin bu işi bildiği hangi migros var acaba ?

Cevaba beni etiketlersen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce migrosta denedik 100tllik hediyem kart yüklemesi işlem başarısız oldu ancak 100tl provizyonda gözüküyor bakalım yarın işlemlere geçecek mi acaba. Geçmezse benim ilk alışveriş hakkım yalan mı olcak bilen var mıdır?

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Kasiyerin birşey yapmasına gerek yok. Kredi kartından ödeme alacağı zaman ekranda 4 adet ışık yanıp dolamaya başlıyor. O arada telefonu pos cihazına yaklaştırıyorsunuz. İşlem gerçekleşiyor.
    YapıKredi Cüzdan'dan mobil ödeme de temassız özellikli kredi kartıyla nasıl pos cihazına yaklaştırılıp ödeme alınıyorsa aynı işlem yapılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan xiaomi redmi note 3 proda nfc yok sanırım ya cidden suan iyi sinir oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Kasiyerin birşey yapmasına gerek yok. Kredi kartından ödeme alacağı zaman ekranda 4 adet ışık yanıp dolamaya başlıyor. O arada telefonu pos cihazına yaklaştırıyorsunuz. İşlem gerçekleşiyor.
    YapıKredi Cüzdan'dan mobil ödeme de temassız özellikli kredi kartıyla nasıl pos cihazına yaklaştırılıp ödeme alınıyorsa aynı işlem yapılıyor.

hocam xiaomi redmi note 3 pro cihazımda nfc yok simdi ykb cüzdanı indirdim katıldım bu kampanyaya telefon desteklemediği için destekleyen bir telefonla deneyeiblir miyim ve nasıl yapabilirim bu işlemi yarıdmcı olur musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: selam57

6s teknik özelliklerde NFC var gözüküyor.Bir bakın isterseniz.
    http://www.apple.com/tr/iphone-6s/specs/

Hocam Iphone 6s'de NFC var. Fakat IOS NFC özellikli alışverişe izin vermediği için, kampanya sadece Android telefonlarda geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Lg g3 ile denedim nfc acik internet acik okuttum olmadı.yontemi ne bu isin deli olcam migrosta

Telefonun nfc ayarlarına girip ödeme servislerinden yapı kredi yi seçiyor musunuz?
    Telefondan telefona değişir ama benim telefonumda söyle nfc yi açıyorum nfc ayarlarına girip ödeme servislerine tıklıyorum. Orada telefonunuzda yüklü bankaların uygulamalarını görürsünüz bende akbank ve yapı kredi gözüküyordu seçili olarakta akbank vardı. Onu yapı kredi olarak değiştirdim. Sizde bir kontrol edin isterseniz. Belki böyle bir şey yüzünden olmuyor olabilir.

• ben bu mobil ödemeyi daha önce bir kez denemiştim migrosta, sorun oldu ödemeyi kartla çektik sonra. ancak bekleyen işlemlerde görünüyordu 1 hafta 10 gün sonra düştü bekleyen işlemlerden. acaba bir sorun olur mu bu? siz yapmışsınız iptal olmuş gibi
  • Giyim mağazalarından hangilerinde temassız ödeme var arkadaşlar bilen biri yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Adam resmen sallıyor. Bende 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Her kampanyaya katıldım ve puanlar yattı.

örneğin migrosta nfc ile ödemeyi yaptın yaptığın anda başarılı oldu diye mesaj geliyormu...

Başarılı olursa uygulamaya bildirim geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar CÜZDAN mobil ödeme kısmında mobil ödeme kart numarası diyo ve 4 basamaklı bi numara vermiş bu neyin numarası ve öncelikli kart işaretli gözüküyo değiştirilemiyo böylemi olması gerekiyo sizde nasıl...
  • Şok kampanya mobil ödeme %25 puan kampanya ve 100 TL hepsi birlikte 100 TL lik işlem ile 140 tl lik kazanç ama malesef ilk kez kullanan değilim

• Bu işlemin başarılı olması için kasiyerin ekstradan yapması gereken birşey var mı? Yoksa arkadaşın pos cihazını normal kredi kartı ile temassız işlem yapılacak mış gibi ayarlaması yeterli oluyor mu? Ve temassız işlem yapılabilen her pos cihazında NFC ödemesi yapabiliyor muyuz? Deneyimli arkadaşlar bir yardımcı olun lütfen özetle bu kasiyerlere ne yapacağını nasıl anlatacağız vatandaşlara NFC deyince kendimi tren gibi hissetmek istemiyorum yine.

• arkadaşlar dün şokta denedim nfc ile ödemeyi ancak kabul etmedi. bataryam orjinal değil.Ancak batarya arkasında NEAR FİELD COMMUNİCATİON(NFC) yazıyor. Sorun bataryadan mı neyden kaynaklanıyor nasıl anlayabilirim. NFC test etme şansım var mı nasıl olacak. Kasada kalmak istemiyorum bir defa daha.
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Mesela hangi kampanya ya katılamaz. Ölücüyüz. Olmasak burada ne işimiz var

• Kysis kullanıcısına yanıt
    Biz çok şükür saygılıyız. Geçmiş mesajlarımız yeter. Sallamıyoruz. Ykb çalışanı değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Mesela hangi kampanya ya katılamaz. Ölücüyüz. Olmasak burada ne işimiz var

Hocam olayı uzatmak istemiyorum. Kısa keselim nasıl olur?
  • duygusal4802 D kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme(Migros için pratik anlatım)
    -NFC yi aktif yap
    -Cüzdan/Mobil ödeme aç(gerek yok diyorlar ama ben açarım hep)
    -Telefonun arkasındaki kamerayı,pos cihazının ekranına 1cm.e kadar yaklaştır ve bekle.Kasiyer tamam desede 3-4 sn bekliyorum ben.
    -BU KADAR.(BURADA ÖNEMLİ NOKTA TELEFONUN EKRANI DEĞİL,ARKADAKİ KAMERAYI YAKLAŞTIRIYORUZ.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 14 Aralık 2016; 13:45:35 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.