Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.299
Cevap
79
Favori
96.260
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    426 Mesaj
    Adana da yapan arkadaşlar hangi migros ve ya şok da yaptı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: tahsin75

quote:

Orijinalden alıntı: sabri0908

Şok market
    154 tl lik alışveriş sorunsuz oldu
    Note 3.
    100 tl iade
    20 tl şok puan kazanımı
    10 tl yılbaşı kampanyası
    25 tl mobil ödemeye özel puan kazanımı
    Olağan üstü bir kmpanya oldu
    Bir keredaha yapı kredi diyorum.

Sanirim yilbaşi kampanyasindan 10 tl gelmeyecektir.

Yilbasi kampanyasinda ilk 100 tl harcama sonrasi ikinci 100 tl harcamaya 10 tl veriyor, yani sokdaki 150-160 harcamaya 10 tl gelmez, ama daha sonra baska bir uye isyerinden 100 tl ve uzeri harcanirsa o zaman gelir

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

quote:

Orijinalden alıntı: sabri0908

Şok market
    154 tl lik alışveriş sorunsuz oldu
    Note 3.
    100 tl iade
    20 tl şok puan kazanımı
    10 tl yılbaşı kampanyası
    25 tl mobil ödemeye özel puan kazanımı
    Olağan üstü bir kmpanya oldu
    Bir keredaha yapı kredi diyorum.

Sanirim yilbaşi kampanyasindan 10 tl gelmeyecektir.

Yilbasi kampanyasinda ilk 100 tl harcama sonrasi ikinci 100 tl harcamaya 10 tl veriyor, yani sokdaki 150-160 harcamaya 10 tl gelmez, ama daha sonra baska bir uye isyerinden 100 tl ve uzeri harcanirsa o zaman gelir

Doğrudur
    Daha önce 100 TL alışverişim olmuştu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    455 Mesaj
    İki şoka gittim yok dediler var aslında uğraşmak istemiyorlar.

Güneşli belediyenin yan tarafındaki şoka sordum var yaparız dediler.

Yaptiklarim.

Telefon S4 mobil internet açık. Ayarlardan NFC ve s beam diye bişey var açtım. Mobil ödeme kısmında YKB çıktı isaretledim. Cüzdan uygulaması açıp mbil ödeme kısmına getirdim.

Benden telefonu yaklaştırma mi istendi. Cihazın camına doğru 3_5cm yaklastirdim sonra cihazda yeşil ışık yandı. Telefon titreşim oldu ve işlem yapıldı. Kasiyer telefonu çek dedi çektim. Şifre girin dedi girdim işlem tamamlandı.slipte temassız ödeme ile gerçekleşti yazıyor.

Umarım yardımcı olmusumdur birilerine.
    |
    |
    mobil odemeb aktive ediliyor diyor simdi islem yapabilirmiyim bu sekilde bayadir bekliyor.kaldirip tekrar kurdum ama yine ayni
    |
    |

uygulamadan çıkıp tekrar gir,işlemleri tamamla bende de aynıydı böyle yapınca hemen kısa sürede işi bitiridi
    |
    |
    samil422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangisiyle odenek isterseniz onu aktif edin.

|
    |

Merhabalar, sordunuz mu acaba? Var mıymış?

|
    |
    snny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    100 TL ve üzeri mobil ödemede kart şifresi istiyor ve bu da bazen sıkıntı yaratabiliyor. Ki ben de yaşadım (annemin kullanmadığı YKB kartı ile denedim ama şifreyi unutmuş hiç kullanmadığı için). O anda aklıma gelmeyen ama şimdi gelen bir şeyi paylaşayım dedim. Tek seferde 100 çektirmek yerine 2 kere de 50-50 çektirirsek şifreye gerek kalmadan 100 TL indirim ve 25 TL puanı almış oluruz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mobil odemeyi acinca bende de aktive ediliyor yaziyor ama dediginiz gibi secenek falan yok neyi secmem lazim

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yüzbaşı
    832 Mesaj
    ayni kasada 3 defa denedik olmadi baska kasaya gectik hersey tamam olmadi nfc acik cuzdan secili

Mobil odeme kisminde aktiveediliyor yaziyor bende hep normal mi bu?

|
    |
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yüzbaşı
    832 Mesaj
    iki defa 100 gorunuyor ne olacak simdi kasadaki bizimle alakasi yok diyor

Bununla temassız ödeme olur mu acaba

Ya da nfc sticker falan alsak.. .
    |
    |
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

18 Aralıkta yaptım alışverişi ve 24 Aralık a kadar biri dönem işlemlerine geçti, diğeri provizyonda bekledi. En son dün mh yi aradım ve durumu belirttim. Mobil ödemelerde oluyor bazen ama biz bi araştıma yapılması için ilgili arkadaşlara belirtelim dedi. 2 saat sonra baktığımda provizyondan silinmişti, bir sıkıntı olmadı.
    quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

18 Aralıkta yaptım alışverişi ve 24 Aralık a kadar biri dönem işlemlerine geçti, diğeri provizyonda bekledi. En son dün mh yi aradım ve durumu belirttim. Mobil ödemelerde oluyor bazen ama biz bi araştıma yapılması için ilgili arkadaşlara belirtelim dedi. 2 saat sonra baktığımda provizyondan silinmişti, bir sıkıntı olmadı.

Hocam MH neyin kısaltması oluyor ?

• Binbaşı
    1293 Mesaj
    14 TL para puan vardı, benzinlikte harcayıp kullanmayım diye çektirdim,baktım temassız pos var abi 50 TL girsene bir mobil ödeme deneyeceğim dedim ilk denedik oldu ardına bir 50 TL daha çektik komple mazot aldım bu kampanyaya da bu şekilde katılmış oldum, pin pad lerde temassız ödeme simgesi olan heryer de bu şekilde kullanabilirsiniz arkadaşlar bilginiz olsun.

|
    |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 15 saat 38 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

İki keremi cektirdiniz

|
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.