Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şok mağazalarının hepsinde hediye kartları yokmuş, dolayısıyla bir araba dolusu market alınan ürünlerin kasada terkedilmesi ihtimaline karşı, migrostan hediyem kart almayı düşünüyorum ama migros için bu kampanya dışında başka birlşene hangi kampanylar var?

mesela şokta bunun dışında 3 kampanya birleşiyor ama migrosta da başka birleşen kampanya var mıdır?
  • Yapı kredi Play kredi kartıyla yapılan alışverişte geçerli mi?

Ankamall D&R'da bu poslardan var mı değerli forumdaşlarım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartı mobil ödemeye nerden açabiliriz? 4.4.4 android cihazı var NFC'li fakat mobil ödeme kısmını göremiyorum. Rom yüklü olduğu için mi acaba?
  • tracedy6 kullanıcısına yanıt
    18 Aralıkta yaptım alışverişi ve 24 Aralık a kadar biri dönem işlemlerine geçti, diğeri provizyonda bekledi. En son dün mh yi aradım ve durumu belirttim. Mobil ödemelerde oluyor bazen ama biz bi araştıma yapılması için ilgili arkadaşlara belirtelim dedi. 2 saat sonra baktığımda provizyondan silinmişti, bir sıkıntı olmadı.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Migros'ta Genel kampanya ile birleştirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snny S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Play Card dahil,Ankamall D&R'ı arayarak sorabilirsiniz.

• muratdeboer M kullanıcısına yanıt
    S4 ve note 4 de aynı sorunu yaşadım bana göre aynı kartı 2 farklı telefonda mobil ödeme işlemine açmak gibi geldi sebebi güvenlik bence uygulamayı kaldırıp tekrar yüklediğimde sorun olmadı

Hopi kullaniyorsaniz Paracik kampanyasi olabiliyor.Bende kisiye ozel migrosta 100 tl harcamaya 10 tl paracik kampanyasi bulunmakta

• migrosta ilk denememde şifreyi girdim ama uygulamada "bilinmeyen hata" mesajı aldım, sanki kasiyer biraz acele etti, başkaları da denedi olmadı demişti daha en başında o yüzden ben de tekrar denemedim herhalde mağazada olmuyordur dedim. sonra başka bir migrosta bu sefer telefonu tutar tutmaz telefon ekranında hata çıktı buradaki kasiyerde geçen üç farklı posda denedik olmadı dedi. 3. migrosta yine telefonu tutar tutmaz hata verdi ancak telefonu kıpırdatıp tutmaya devam ettim telefondaki hata ekranı işlem yapılıyor ekranına döndü sanırım işin püf noktası da bu yani acele etmeden telefon hata verse bile gerekirse iyice yaklaştırıp kıpırdatmak lazım. sonra hediye kartı alıp ilk gittiğim migrosta farklı kasada 100 lira üzerini yine telefonla ödedim sorunsuz halloldu. neyseki tek provizyon gözüküyor kartta inat ettim biraz ama oldu
    yanlız büyük kolaylık son ödememde kasiyerdeki ayağa kalkıyordu neredeyse telefonla ne yapıyorum posa diye
    telefon note4 bu arada.

• Merhaba,

cüzdanda mobil ödemeler kısmındayım, kartımın resmi ekran, mobil ödeme kutusunda tik işareti var, nfc de açık ama daikalardır " aktive ediliyor" yazısı duruyor mobil ödeme yazısının altında.. bu nomal bir durum mu yoksa bi anormallik mi var?

şimdi sorun düzeldi, öncelikli kart tiki seçili durumda mobil ödeme de aynen öyle artık cihaz nfc li ödemeye hazır mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 25 Aralık 2016; 14:42:8 >
    Cuzdan uygulamsını sılıp yenıden yukleyın sorun duzelebılır anlattıgınız kadarıyla yaptıgınız ıslemler dogru.

• Hirbag kullanıcısına yanıt
    migroslarda jet kasalarda da yapılabiliyor mu bu işlem?
  • o3 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet oluyor.

• Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var, birkaç saatliğine arkadaşımdan NFC özellikli telefonunu emaneten aldım, konuya hakim olabilmem için okumam gerek ama ne yazık ki vaktim yok.

Telefonun NFC özelliğini açtım, kartım ile giriş yaptım ve bu 100tl olan kampanyaya katıl butonuna tıkladım, kartım zaten hali hazırda internet ve market alışverişlerinde kullandığım bir karttı, bu yüzden ekstra şifre vs almama gerek var mı ?

Ayrıca birde 25tl puan olayı vardı o nasıl olacak ? Kombo yapabileceğim bir şey var mı ? yoksa direk 100tl hediye kartı alıp kasaya mı gideyim ?

Lütfen yardımcı olun.
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    100 tl mobil odeme işlemine ekstra 25 tl worldpuanda veriyor cüzdandan katılın, 100 tl işlem yapın nfc açık olsun ve ben cuzdan uygulamasından kart gorselınıde acık bıraktım kasiyer 100 tl odemeyı kredi kartı ıle odeme olarak gondersın sızde telefomon batarya kısmını pos cıhazına olabıldıgınce yaklastırın ve telefonun kılıfını cıkarın 3 5 sanıye sonra pos cıhazına sıfre gırmenız ıstenecek ıslem onaylanacak.

• Hallettim arkadaşlar çok teşekkür ederim' şifreyi girdim şuan ödeme mobil ödemelerde görünüyor :) bunuda boş geçmedik sayenizde :) şimdi doğru total bkm express kampanyasına :)
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    Hocam rice ederiz, keyifli alışverişler:)

• İstanbul avcılarda migros carrefour şok hepsine sordum temassız ödeme yok.

Nereye gidelimde harcayalım bu 100tl'yi
  • Adana da yapan arkadaşlar hangi migros ve ya şok da yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

quote:

Orijinalden alıntı: sabri0908

Şok market
    154 tl lik alışveriş sorunsuz oldu
    Note 3.
    100 tl iade
    20 tl şok puan kazanımı
    10 tl yılbaşı kampanyası
    25 tl mobil ödemeye özel puan kazanımı
    Olağan üstü bir kmpanya oldu
    Bir keredaha yapı kredi diyorum.

Sanirim yilbaşi kampanyasindan 10 tl gelmeyecektir.

Yilbasi kampanyasinda ilk 100 tl harcama sonrasi ikinci 100 tl harcamaya 10 tl veriyor, yani sokdaki 150-160 harcamaya 10 tl gelmez, ama daha sonra baska bir uye isyerinden 100 tl ve uzeri harcanirsa o zaman gelir

Doğrudur
    Daha önce 100 TL alışverişim olmuştu hocam

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.