Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.298
Cevap
81
Favori
95.577
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      150 Mesaj
      25 Aralık 2016 11:11:04
      quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: tracedy6

quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhabalar, migrostan ilk kez mobil ödeme yaptim. 150 TL tutarinda. Provizyonda 2 adet 150 guzukuyor. Sizce gitmeli miyim yoksa karsiligi olmadigi için gün sonunda iade ederler mi?

Ekrem hocam bende de aynısı oldu.3 gün oldu hala düşmedi, mobil ödeme kart numarası ile Migros mağaza müdürüne baktırdım 2 çekim işlemi göremedi, tek gözüküyor. Yapıkredi müşteri hizmetleri de 2 işlem de onaylandı dedi. Benim ekstrede biri onaylandı diğeri provizyonda gözüküyor. Bakalım ne olacak? Haberdar ederim.

Hocam bende 2 kez denedim birinde olmadı dedi kız diğerinde oldu şuan provizyonda 2 adet 100 tl gözüküyor. Migrosta yaptım işlemi acaba sorun olur mu

Hocam 19 Aralıkta yapmıştım işlemi. 6 gündür provizyonda biri diğeri onaylandı.

• Teğmen
      159 Mesaj
      25 Aralık 2016 11:23:52
      Mobil odeme kart numarasi ne arkadslar kendi degisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdeg -- 25 Aralık 2016; 11:25:01 >
      |
      |

Herkesin hayatına kimse karışamaz
    • Yüzbaşı
      951 Mesaj
      25 Aralık 2016 11:43:08

Merhaba;

şok mağazalarının hepsinde hediye kartları yokmuş, dolayısıyla bir araba dolusu market alınan ürünlerin kasada terkedilmesi ihtimaline karşı, migrostan hediyem kart almayı düşünüyorum ama migros için bu kampanya dışında başka birlşene hangi kampanylar var?

mesela şokta bunun dışında 3 kampanya birleşiyor ama migrosta da başka birleşen kampanya var mıdır?
      |
      |
      BurNIng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      46 Mesaj
      25 Aralık 2016 11:45:05
      Yapı kredi Play kredi kartıyla yapılan alışverişte geçerli mi?

Ankamall D&R'da bu poslardan var mı değerli forumdaşlarım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1297 Mesaj
      25 Aralık 2016 12:14:56
      Kartı mobil ödemeye nerden açabiliriz? 4.4.4 android cihazı var NFC'li fakat mobil ödeme kısmını göremiyorum. Rom yüklü olduğu için mi acaba?
      |
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      25 Aralık 2016 12:42:16

18 Aralıkta yaptım alışverişi ve 24 Aralık a kadar biri dönem işlemlerine geçti, diğeri provizyonda bekledi. En son dün mh yi aradım ve durumu belirttim. Mobil ödemelerde oluyor bazen ama biz bi araştıma yapılması için ilgili arkadaşlara belirtelim dedi. 2 saat sonra baktığımda provizyondan silinmişti, bir sıkıntı olmadı.
      |
      |
      tracedy6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      25 Aralık 2016 12:51:04

Merhaba,

Migros'ta Genel kampanya ile birleştirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      dekareme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

&#128060;
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      25 Aralık 2016 12:52:26

Merhaba,

Play Card dahil,Ankamall D&R'ı arayarak sorabilirsiniz.

|
      |
      snny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

&#128060;
    • Çavuş
      56 Mesaj
      25 Aralık 2016 12:57:17

S4 ve note 4 de aynı sorunu yaşadım bana göre aynı kartı 2 farklı telefonda mobil ödeme işlemine açmak gibi geldi sebebi güvenlik bence uygulamayı kaldırıp tekrar yüklediğimde sorun olmadı

|
      |
      muratdeboer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      5 Mesaj
      25 Aralık 2016 13:12:58

Hopi kullaniyorsaniz Paracik kampanyasi olabiliyor.Bende kisiye ozel migrosta 100 tl harcamaya 10 tl paracik kampanyasi bulunmakta

|
      |

• Binbaşı
      1786 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:16:26
      migrosta ilk denememde şifreyi girdim ama uygulamada "bilinmeyen hata" mesajı aldım, sanki kasiyer biraz acele etti, başkaları da denedi olmadı demişti daha en başında o yüzden ben de tekrar denemedim herhalde mağazada olmuyordur dedim. sonra başka bir migrosta bu sefer telefonu tutar tutmaz telefon ekranında hata çıktı buradaki kasiyerde geçen üç farklı posda denedik olmadı dedi. 3. migrosta yine telefonu tutar tutmaz hata verdi ancak telefonu kıpırdatıp tutmaya devam ettim telefondaki hata ekranı işlem yapılıyor ekranına döndü sanırım işin püf noktası da bu yani acele etmeden telefon hata verse bile gerekirse iyice yaklaştırıp kıpırdatmak lazım. sonra hediye kartı alıp ilk gittiğim migrosta farklı kasada 100 lira üzerini yine telefonla ödedim sorunsuz halloldu. neyseki tek provizyon gözüküyor kartta inat ettim biraz ama oldu
      yanlız büyük kolaylık son ödememde kasiyerdeki ayağa kalkıyordu neredeyse telefonla ne yapıyorum posa diye
      telefon note4 bu arada.

Satılık Wow Eu 30 Gün Oyun Süresi
      forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134976990/

• Yüzbaşı
      951 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:38:51

Merhaba,

cüzdanda mobil ödemeler kısmındayım, kartımın resmi ekran, mobil ödeme kutusunda tik işareti var, nfc de açık ama daikalardır " aktive ediliyor" yazısı duruyor mobil ödeme yazısının altında.. bu nomal bir durum mu yoksa bi anormallik mi var?

şimdi sorun düzeldi, öncelikli kart tiki seçili durumda mobil ödeme de aynen öyle artık cihaz nfc li ödemeye hazır mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 25 Aralık 2016; 14:42:8 >
      |
      |
      BurNIng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2479 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:41:17 Konu Sahibi

Cuzdan uygulamsını sılıp yenıden yukleyın sorun duzelebılır anlattıgınız kadarıyla yaptıgınız ıslemler dogru.

|
      |

• Binbaşı
      1030 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:47:09

migroslarda jet kasalarda da yapılabiliyor mu bu işlem?
      |
      |
      Hirbag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:53:48

Merhaba,

Evet oluyor.

|
      |
      o3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

&#128060;
    • Yüzbaşı
      767 Mesaj
      25 Aralık 2016 14:53:54
      Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var, birkaç saatliğine arkadaşımdan NFC özellikli telefonunu emaneten aldım, konuya hakim olabilmem için okumam gerek ama ne yazık ki vaktim yok.

Telefonun NFC özelliğini açtım, kartım ile giriş yaptım ve bu 100tl olan kampanyaya katıl butonuna tıkladım, kartım zaten hali hazırda internet ve market alışverişlerinde kullandığım bir karttı, bu yüzden ekstra şifre vs almama gerek var mı ?

Ayrıca birde 25tl puan olayı vardı o nasıl olacak ? Kombo yapabileceğim bir şey var mı ? yoksa direk 100tl hediye kartı alıp kasaya mı gideyim ?

Lütfen yardımcı olun.

• Yarbay
      2479 Mesaj
      25 Aralık 2016 15:18:50 Konu Sahibi

100 tl mobil odeme işlemine ekstra 25 tl worldpuanda veriyor cüzdandan katılın, 100 tl işlem yapın nfc açık olsun ve ben cuzdan uygulamasından kart gorselınıde acık bıraktım kasiyer 100 tl odemeyı kredi kartı ıle odeme olarak gondersın sızde telefomon batarya kısmını pos cıhazına olabıldıgınce yaklastırın ve telefonun kılıfını cıkarın 3 5 sanıye sonra pos cıhazına sıfre gırmenız ıstenecek ıslem onaylanacak.

|
      |
      Reobig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      25 Aralık 2016 15:40:16
      Hallettim arkadaşlar çok teşekkür ederim' şifreyi girdim şuan ödeme mobil ödemelerde görünüyor :) bunuda boş geçmedik sayenizde :) şimdi doğru total bkm express kampanyasına :)

• Yarbay
      2479 Mesaj
      25 Aralık 2016 15:41:37 Konu Sahibi

Hocam rice ederiz, keyifli alışverişler:)

|
      |
      Reobig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      25 Aralık 2016 16:16:53
      İstanbul avcılarda migros carrefour şok hepsine sordum temassız ödeme yok.

Nereye gidelimde harcayalım bu 100tl'yi
      |
      |

• Microsoft Sidewinder Gaming Mouse || Steelseries 5Hv2 Gaming Headset  Qck Medium Mouse Pad || Razer Hammerhead Pro || Sennheiser Cx-200-II
    • Tag Heuer Monaco LSGrand Carrera || Casio Edifice 550D-1AV540D-1AVDF || Casio G-Shock GD-350-1BGX-56-1B
    • Hp Pavilion Dv6-1241ET || Seagate Expansion 2TB  1.5TB || Western Digital 2.5" 500GB || Sandisk 32GB UltraFit
    • Pentel SmashGraph 1000GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
    • ■Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.