Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Migros ve şok mağazalarında denedim sony m5 telefon ile hep sorun çıktı ,gerçekleştirebilen varsa yardım isticektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    eskişehir de 4 tane şoka gittim mobil ödeme var mı dedim birisi bizde yok dedi, iki tanesi o ney yeniyor mu dedi, sonuncusu biz de satılmıyor dedi

ayrıca birkaç bime ve a101 e falan sordum kimsenin mobil ödeme diye bişiden haberi yok vallahi. ykb istediği kadar 100 tl iade etsin kullanacak yer bulamayacaığımızı biliyor naletler.. o 100 lirayı anca alırsınız diyorlardır içlerinden

petrol istasyonlarında da geçmiyor şuana kadar bulamadım.. özellikle opetle ykb koça ait olduğundan umutluydum ama geçmiyor geçmiyor geçmiyor.. mobil ödeme posları var görüyorum ama kasiyer bizde geçmiyor deyince ısrar etmiyorum. Cahille aşık atılmaz misali...

• kelmiker kullanıcısına yanıt
    Ayni telefondan sizin ve esinizin sirasiyla cuzdan bilgilerini girip odeyebilirsiniz kampanya icin sorun olmaz, kampanya musteri bazinda oldugu icin ykb de 5 tanede kredi kartiniz olsa en fazla 100 tl iade kazanirsiniz.

• enciniyır06 kullanıcısına yanıt
    Cuzdan uygulamasini silip yeniden kurun bu sekilde olabilir.

• es_umit kullanıcısına yanıt
    Mobil odeme demeyin bilen yer nerdeyse cok az, temazsiz odeyecem derseniz bileceklerdir alisverisinizi yapin kasiyer pos ekranina kredi karti ile odemeye yonlendirsin siz telefonu posa yaklastirin 3 5 saniye sonra sifre isteyecek sifrenizi girdiginizde islem onaylanmis olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 24 Aralık 2016; 22:19:01 >
  • beyler mobil ödemede %25 puan kampanyası benim cüzdan uygulamasında gözükmüyor! siz de durum nedir? katılmayı tıklamamış olabilirim nereden kontrol edebiliriz
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam son bir sorum daha olacak :) telefonu pos cihazına yaklaştırmadan önce uygulamayı yapıkredi cüzdan uygulamasının açık olmasına gerek var mı?

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Hocam gerek yok diyen arkadaslar oldu fakat benim yontemim nfc actim mobil odemeye tikladim kart gorseli cikti telefonun kilifini cikardim ve telin arka kismini pos cihazina 2 3 cm kalincaya kadar sabit tuttum kisa bi sure sonra sifre istedi girdim islem onaylandi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 24 Aralık 2016; 22:36:29 >
    Nfc yi açacağız zaten. Sen de açmamışsın yani uygulamayı. Şifre dediğin kartın şifresi sanırım? Uygulamanın şifresini sorma veya cep telefonuna mesaj gönderme gibi durumlar olmuyor değil mi?

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Ben nfc yi actiktan sonra cuzdan uygulamasinida actim ve mobil odeme sekmesinden kart gorselide acikti, kartin sifresi yeterli baska biseye gerek yok.

Hocam ben de öyledüşündüm de cesaret edemedim emin olup.malum kasada o kadar ürünle kalmak var diye.o zaman öyle yapayim kesinse. Bir de posun world olmayıp iadede sorun olma ihtimali var mı acaba

Bu bahsettiğiniz şifre alisveris 50 tl uzeri oldugu icin pos cihazina girilecek kart sifresidir degil mi

• milliadam M kullanıcısına yanıt
    Pos zorunlulugu yok yeterki mobil odemeyi basarili yapin urunle alakali kasada sorun yasamanak icinde sok ya da migrostan hediye kart alin mobil odeme ile odeyin bakiyenizi ihtiyaciniz oldugu zaman kullanirsiniz, urun alip kasada urunleri birakma derdinizde olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 24 Aralık 2016; 22:52:39 >
  • Arkadaşlar bu cuzdan uygulamasinda, modil ödeme kisminda asil kredi kartimizi goruyoruz ve aktif ediyoruz

Peki oncelikli kart yerinde 4 haneli bir rakam var bu nedir, bana ait hicbir karta ait degil bu numara
  • tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Bankanin verdigi sistemsel numara onemsemeyin, onemli olan kart sifreniz.

Şoklarda hediye kart yokki, ramazanda getiriyorlarmis, Kayseride yok diyorlar

Evet mobil odemede 50 tl yi gecen akisverislerde kredi kart sifrenizi pos cihazina yazmalisiniz.

sokta yoksa o zaman migrostan temin edebilirsiniz.

• Ben şimdi başvuruda bulunsam geç kalmış olur muyum? Bir de öğrenciyim diye vermemezlik yaparlar mı acaba?
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Play Card'a başvurun.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.