Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kysis

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Ek taksit dediğin de çok istisna yerlerde 2+2 gibi taksit uygulaması oluyor, o da olmasa da olur. Onun dışında normal taksitlendirmede diğer kartlardan farkı yok. Puanlardan adam akıllı yararlanmaz dediğinde tamamen uydurma. Bütün kampanyalara normal world gibi katılıyor, puan da kazanıyor, ekstra ücret de alınmıyor. 2015'in başından beri world eko kullanıyorum. Birkaç ay evvel adios da aldım.
    Neyse, konuyu dağıtmayalım. Gönül rahatlığıyla world eko alabilirsiniz arkadaşlar.

hocam bilmeden atıyorsunuz. Puan kazanımı eko kartlarda çok kısıtlı. Öteleme yapamazsınız. Boyle büyük kampanyalarda sadece faydalanırsınız. Bilmeden sallamayın.

Ne sallaması ya? Uyduran sensin. World eko bu kampanyadan faydalanamaz diye ibare içeren kampanya mı var? Kendim kullanıyorum diyorum. Cüzdanda tek bir katılamadığım kampanya olmadı. Sözde çalıştığın bankanın ürünleri hakkında bilgilen öncelikle sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Adam resmen sallıyor. Bende 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Her kampanyaya katıldım ve puanlar yattı.

Ölücü kampanyalarını takip etmedim sizin gibi. Eko kartın kendine özgü kampanyaları olur. Her kampanyaya katılamazlar.
  • quote:

Adam resmen sallıyor. Bende 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Her kampanyaya katıldım ve puanlar yattı.

forumlara da güven kalmadı, klavyeye eline alan bilirkişi gibi döktürüyor. Yazdığı tek doğru bir şey yok. YKB çalışanları bu kadar ürünlerden bihaber olmaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 14 Aralık 2016; 12:31:30 >
  • Neyse konu dağılmasın arkadaşlar. Ben haksızım eksik bilgilendirme yaptım, ama kampanya konusunda hala aynı fikirdeyim. İyi günler.
  • mavisim_ M kullanıcısına yanıt
    hocam ödeme yapabilirsen yazabilirmisin. ben de z3 compakt kullanıyorum bikaç sefer denedim kabul etmemişti tekrar deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

keşke internette geçseydi..

Hocam, o NFC değil FFC olurdu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    2 gün önce ödeme yapmaya çalıştım kabul etmemişti. Kıl payıyla yırttım galiba. İnşallah bu alışverişimde kabul eder de kasada rezil olmayız.
  • alışverişin içeriği önemli mi alkolde falan oluyor mu

• Mobil ödemeyi deneyen çok hata alan daha çok.
    Bende yarın deneyeceğim umarım sorunsuz kullanabilirim mobil ödemeyi.

• ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla migrosta oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D&r da oluyor mu arkadaslar?

• Arkadaşlar ödemeyi yaparken telefonu her ihtimale karşı internete açık tutun. Ben bir kez kapalı denemek istedim, kasa onay vermedi.
  • quote:

örneğin migrosta nfc ile ödemeyi yaptın yaptığın anda başarılı oldu diye mesaj geliyormu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadarlık harcamaya geliyor bu 100 tl indirim

• Arkadaşlar nerelerden alışveriş yaparız acaba bilginiz varmıdır ?

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Alt limit yok

• Kysis kullanıcısına yanıt
    bugün bi deniyim bakalım

• ahmetfakoc kullanıcısına yanıt
    Hocam bildigim kadariyla paylaştığınız linkte temassiz yani kredi kartini barkod gibi okutup geçilen alışverişleri kast ediyor, mobil ödemeyi değil.

• Lg g3 ile denedim nfc acik internet acik okuttum olmadı.yontemi ne bu isin deli olcam migrosta

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.