Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vay bee % 96,66 Tasarruflu bir alışveriş. Tam bir kupon çılgınlığı alışverişi olur bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzo

illa yapı kredi kartı gerekiyor mu başka bir bankanın kartı oluyor mu ?

Banka kartina da gerek yok.Kasiyer direk 100 tl veriyo.

• tüm şoklarda temassız ödeme var mı acaba? nasıl öğrenebilirim

• Kysis kullanıcısına yanıt
    Ben Nuvo müşterisiyim aynı zamanda. Bu sıkıntı olur mu ? Öyle bir şey hatırlıyorum sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

Orijinalden alıntı: ogzo

illa yapı kredi kartı gerekiyor mu başka bir bankanın kartı oluyor mu ?

Banka kartina da gerek yok.Kasiyer direk 100 tl veriyo.

Hangi şube

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

İlk kez kullanım için 100 lira bize nispet gibi sanki, ben son 3 aydır 25erden 75 alacağım derken bunu kaçırıyoruz ek kart falan da olmuyor gitti 100 lira gitti...

Hocam nerelerde kullanmıştınız bu mobil ödeme sistemini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Ben Nuvo müşterisiyim aynı zamanda. Bu sıkıntı olur mu ? Öyle bir şey hatırlıyorum sanki.

hocam bu konuda bilgim yok ama mantık çerçevesinde bakarsak sorun olmaz dıye düşünüyorum.
  • Daha önce hiç mobil ödeme yapılmamış Worldcard ile 3 kampanyaya da katılım yaptım;

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
    Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemlerinde %25 Worldpuan!
    Şok'ta 20 TL Worldpuan!

ŞOK markette 154 TL alışveriş yapıp temassız ile ödedim.

Bir terslik olmazsa;

100 TL iade
    25 TL Worldpuan
    20 TL Worldpuan gelecek.
  • arkadaşlar şok marketten daha önce kredi kartımla temassız ödeme yaptım ama mobil ödeme için ayrı bir posmu gerekli? Yoksa kredi kartımla temassız ödeme yaptığım posla yapsam olur mu? Ordakilerde bilmezde ondan soruyorum. Eğer olursa 3*100 olur :)
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Şubeye gitmek de sıkıntılı işyeri dolayısıyla. Dediğiniz gibi internetten normal world başvurusu yapıp, kart geldikten sonra bunu world eko ya çevirmek en mantıklısı görünüyor. Bunu internet şubesinden yapabilir miyim ? Bir de yaptıktan sonra bu kez yeni kartı mı beklemem gerekecek işlem için ?
  • quote:

Şubeye gitmek de sıkıntılı işyeri dolayısıyla. Dediğiniz gibi internetten normal world başvurusu yapıp, kart geldikten sonra bunu world eko ya çevirmek en mantıklısı görünüyor. Bunu internet şubesinden yapabilir miyim ? Bir de yaptıktan sonra bu kez yeni kartı mı beklemem gerekecek işlem için ?

Yeni kartınız gelene kadar eski kartınızı kullanabilirsiniz. Zaten kart numarası değişmeyecek sadece kartın özelliği ve ismi değişecek. İnternet şubesinden ürün değisikliği yapabilirsiniz, evet.

Özür dilerim. Yanlış bilgi verdim. Eko karta çevirmek için internet bankacılığı değil, müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Hiç sorun çıkarmadan ürün değişimini gerçekleştiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 14 Aralık 2016; 15:0:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Daha önce hiç mobil ödeme yapılmamış Worldcard ile 3 kampanyaya da katılım yaptım;

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
    Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemlerinde %25 Worldpuan!
    Şok'ta 20 TL Worldpuan!

ŞOK markette 154 TL alışveriş yapıp temassız ile ödedim.

Bir terslik olmazsa;

100 TL iade
    25 TL Worldpuan
    20 TL Worldpuan gelecek.

ben de şoktan yapacaktım ama kasada bi cacık olur falan diye gözüm yemedi şok gibi marketlerde kasiyerler böyle şeyleri bilmeyebiliyor, bu yüzden de riske atmak istemeyip migros'ta hediyem kart yüklemesi yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

quote:

Yeni kartınız gelene kadar eski kartınızı kullanabilirsiniz. Zaten kart numarası değişmeyecek sadece kartın özelliği ve ismi değişecek. İnternet şubesinden ürün değisikliği yapabilirsiniz, evet.

Özür dilerim. Yanlış bilgi verdim. Eko karta çevirmek için internet bankacılığı değil, müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Hiç sorun çıkarmadan ürün değişimini gerçekleştiriyorlar.

hocam world gold kartı da eko karta çevirirler mi acaba? konu dışı oldu ama sözü geçince merakımı gidereyim dedim

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Cevirirler tabi. Sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Var. Temassız ödeme açar mısınız deyin açarlar.

• Şokta hediye kart gibi bir şey yok mu?

• Normal yapı kredi online şubeden direkt world eko başvurusu yapılıyor. Nuvodan sadece world gold başvurusu oluyor.

• Yapıkredi Play kredi kartım var oluyordur diye tahmin ediyorum. Vatan Bilgisayar'da mobil ödeme var mı acaba ?
  • Vakıfbank Wold kartlar da kampanyaya dahil oluyor mu acaba? Bilgisi ılan biri yardımcı olursa sevinirim.
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Sadece ykb kartları dahil.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.