Şimdi Ara

Yapı Kredi 60 TL'ye varan puan (otomatik ödeme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
5
Favori
5.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Kasım - 10 Aralık 2018 tarihleri arasında, müşterilerimiz bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, sonraki her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL puan kazanabileceklerdir.
    Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
    Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
    Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Kasım 2018 - 10 Ocak 2019 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
    Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Ocak 2019 tarihinde gün sonunda,ilgili tarih haftasonu ise takip eden 2 iş günü içinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.
    Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık, statüsü aktif ve blokesi bulunmayan bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
    Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
    Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.
    Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.
    Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.
    World Business kart ile ödemesi yapılan anlaşmalı kurumlara ait faturalar ve diğer düzenli ödemeler için, her bir 0-75 TL arası tutar için 1,50 TL; 75,01 TL ve üzerindeki ödemeler de ise ödenen tutarın %2’si kadar işlem ücreti alınmaktadır.
    Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 60 TL ödül kazanabilir.
    SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Turk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL'dir.
    Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
    Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar kampanya bitiş tarihinden sonraki 6. ay sonunda müşteriden geri alınacaktır.
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana özel geçen ay 3 faturaya 100 verdi. Yatırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Bana özel geçen ay 3 faturaya 100 verdi. Yatırdı.
    nası oldu o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

nası oldu o :)

Alıntıları Göster
    mail geldi. Size özel 3 faturaya 100 tl diye.
  • Uzun numara var mı ve smse cevap geliyor mu?

• tarihi geçmiş.
  • 0-75 TL arası fatura için 1,50 TL masraf kesiyor. 6 ayda verdiği parayı geri alıyor yani
  • mag13 kullanıcısına yanıt
    aynen. bu yüzden yapıkredi'nin bu tarz kampanyalarını direk boş geçiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mag13 kullanıcısına yanıt
    kredi kartından mı kesiyor?
  • Merhaba,

Şu anda otomatik ödemede kredi kartından ücret alınmıyor,sadece World Business'tan ve manuel ödemede kredi kartından ücret alınıyor.2 adet tanımladım,ödendi ve ücret kesilmedi.Kampanya şartlarında da yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Merhaba,

Şu anda otomatik ödemede kredi kartından ücret alınmıyor,sadece World Business'tan ve manuel ödemede kredi kartından ücret alınıyor.2 adet tanımladım,ödendi ve ücret kesilmedi.Kampanya şartlarında da yazıyor.
    sormak lazım yine de müşteri hizmetlerine. adios kart dahil mi değil mi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Uzun numara var mı ve smse cevap geliyor mu?
    05327524434

Vodafone ve TT mesaj hakkından düşer ama Turkcell her türlü ücret kesiyo sanırım)

• Arkadaslar vadesiz hesabımdan Az önce kampanyaya katıldım.

TTNet faturası bağladım. Ama fatura son odeme tarihi 21.01.2019.

Sizce 15.01.19 da 20 TL ödeme gelir mi?

• Merhaba,

15 Şubat'ta yüklenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Arkadaslar vadesiz hesabımdan Az önce kampanyaya katıldım.

TTNet faturası bağladım. Ama fatura son odeme tarihi 21.01.2019.

Sizce 15.01.19 da 20 TL ödeme gelir mi?
    gelmez katılım tarihi geçmiş
  • [Eren] kullanıcısına yanıt
    İyide katılım 10 Ocak tarihine kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

İyide katılım 10 Ocak tarihine kadar..
    11 Kasım - 10 Aralık 2018 tarihleri arasında, müşterilerimiz bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, sonraki her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL puan kazanabileceklerdir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Kasım 2018 - 10 Ocak 2019 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

ben konudaki bilgileri referans aldım. 10 aralık'a kadar talimatı ver ve 10 ocak'a kadar bir kere öde diyor. sonradan değiştirdilerse tarihleri bilemiyorum ama 2. maddedeki koşulun tarihi değişmiş olsa bile sen otomatik ödeme yapmadığın için alamayacaksın.
  • Merhaba,

Konudaki kampanya eski veya güncel değil.Siz yeni kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız ve puanlar 15 Şubat'ta yüklenecek.

https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/135290

• Eyvallah hocam şimdi oldu.

Vadesiz hesaptan işlem yaptım . Nakit iade olur demi. Puan harcama derdine dusmeyelim bide.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    vadesiz hesabada puan olarak yansıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.