Şimdi Ara

Yapay zekâ desteği LG V30S ThinQ fiyatını fırlattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Lg bide şöyle batmayı deneyim demiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan her sene 30-40 dolar arttırır fiyatı bir senede 200-300 dolar arttırmak ne insafsızlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG'nin piyasada sağlam yer edinmesi için kronik sorunlarından arınıp rakiplerinden çok daha uygun fiyatlandırma yapması gerekirken o tam tersini yapıyor. Bu arada Essential Phone bile 499$ iken LG fiyatlandırma konusunda cidden yönünü şaşırmış.

• Sonra, niye battık.

• blank42 kullanıcısına yanıt
    Eee bunun anlamı ne?

• Yapay zeka yeniliği ve kazık fiyatına karşı sizde yapay alış veriş yapın. Yapay alış veriş yani gerçek olmayan alışveriş.

• blank42 kullanıcısına yanıt

İçler acısı... Samsung şımarır yine bişey olmaz, alır kullanıcı. Android dünyasının Apple'ı oldu artık. Yap küçük deişiklikler şişir fiyatları, kullanıcı nasıl olsa alır. Ben zaten Samsung almam, sevmem, eşe dosta da hiç tavsiye etmem. Ama alternatif zayıf demek istediğim. Snapdragon 835 li telefona 1000 dolar istenir mi? LG gibi pazar payı Samsung'a kıyasla küçük olan firmaların bu tarz hatalar yapmaması lazım. HTC'nin durumu ortada. LG'nin eli daha güçlü olmasına rağmen (bileşen üreticisi; ekran, batarya vs) yıllardır bir türlü kullanıcının derdine derman olacak bir ürün sunmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muguroz -- 10 Mart 2018; 11:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muguroz

İçler acısı... Samsung şımarır yine bişey olmaz, alır kullanıcı. Android dünyasının Apple'ı oldu artık. Yap küçük deişiklikler şişir fiyatları, kullanıcı nasıl olsa alır. Ben zaten Samsung almam, sevmem, eşe dosta da hiç tavsiye etmem. Ama alternatif zayıf demek istediğim. Snapdragon 835 li telefona 1000 dolar istenir mi? LG gibi pazar payı Samsung'a kıyasla küçük olan firmaların bu tarz hatalar yapmaması lazım. HTC'nin durumu ortada. LG'nin eli daha güçlü olmasına rağmen (bileşen üreticisi; ekran, batarya vs) yıllardır bir türlü kullanıcının derdine derman olacak bir ürün sunmadı

Ben yıllardır Samsung'a karşıydım önermezdim ama şimdi bakıyorum. Etrafta adam akıllı firma kalmadı. LG G5'ten sonra LG'ye tövbeliyim. Sony XZ2 dedik onda da 3,5 mm'lik jack girşi yok. HTC zaten kendi aleminde.

Artik ben de Samsungcuyum özetle

• hayatta buna bu kadar para verilmez düşecek elbet :)

• LG telefon kullanan kaldı mı dünyada?

• Akşam yemeginden sonra ocağa çay koymayı beceremeyen zekaya zeka demem yapay işte

• Lg'nin vukuatları genelde Avrupa'ya gönderdiği ( Türkiye'de dahil )modellerde oluşmuş.Satıldığı ülkelerde bahsettiğimiz sorunlarla karşılaşmayanlar da çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnetic Power -- 11 Mart 2018; 14:51:8 >
  • huwei de s9 fiyatına getirecek.kimse kusura bakmasın bu markalar samsung fiyatında samsung'la rekabet edemezler.

• Muguroz M kullanıcısına yanıt
    Samsung 5 sene öncesinin şarj teknolojisini kullanıyor. Üstelik ABD'de Snapdragon çipsetli cihazlarının QC3.0 desteğini yazılımsal olarak engelleyip 2.0 yapıyor muhteşem Exynos ile eşit olsun diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 - 2000 bin edebilir

• Şair "Umut, fakirin ekmeğidir" diye dememiş boşuna. İşte bu da LG'nin umudu. Bir ihtimal daha önce kazıklayamadığım enayi kaldıysa onlara satarım diye umudediyorlar işte.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.