Şimdi Ara

YAPAMADıĞIMIZ SORULARI KESİP TEKRAR ETMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapanınız var mı acaba böyle ? Özellikle dikkat hatasından değilde çok önemli kilit soru tiplerini kesip, deftere yapıştırıp, yanına çözümü yazıp, sık sık tekrar etmeyi önermişlerdi.Ben tembelliğimden denemedim ama yapılamayan sorular tekrar edilincede konu tekrarı yapmış gibi çok iyi hafızada kalıyor sanki.Unutmakta zorlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf2156 -- 4 Şubat 2018; 19:56:21 >

• Bunu öneren, çok öven birini ben de görmüştüm. Bunu yapan biri bilgilendirebilir mi yararı nedir
  • harbiden yararı olurmu böyle yapsak Up up
  • Pişman olacağımı bilmeme rağmen yapmama keyf.
  • arada yaparım ama matta değilde biyoloji kimya fizikte daha çok faydalı oluyor düzenli değil ama ara ara yapmaya çalışıyorum
  • Salla kim ugrasacak kesmeyle yapamadigin soruyu cözümünü iyice anla büyük ihtimalle göremedigin icindir konu eksikliginden dolayi yanlis yaptiysan konuyu tekrar calis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvp1mp

Salla kim ugrasacak kesmeyle yapamadigin soruyu cözümünü iyice anla büyük ihtimalle göremedigin icindir konu eksikliginden dolayi yanlis yaptiysan konuyu tekrar calis

Hocam bazen elit sorular oluyor böyle konu çalışsanda yapamıyorsun.O sorulara hiç bilmediğimiz çok pratik detaylar çıkabiliyor.Örneğin ben kendimde bir şey denemiştim yapamadığım bir soruyu çözdürtmüştüm.Çözümünüde çok iyi anladım bir daha çıkınca kesin yaparım dediğim soruyu 1 ay sonra tekrar çözemedim.Anlaşılan tekrar yapmayınca uçuyor bilgiler.
  • Ben yapıyordum,matematikte faydasını gördüm ama diğer derslerde pek tavsiye etmiyorum çünkü biyolojide kimyada falan yapamadığın soru konu eksikliğinden kaynaklanıyordur. Matta bin tane çeşit var kaliteli olup ta yapamadıklarını bi deftere yapıştır ara sıra göz at derim

• Deftere yapıştırmak zaman kaybı olur onun yerine soruları maket bıçağıyla kesip kırtasiyelerde satan düğmeli zarflara ders ders arşivleyin
  • Dofuber D kullanıcısına yanıt
    hocam tavsiye konusu açmayı düşündünüz mü şahsen ben çok isterim :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mat için yazın yapmıstım netlerim bi anda uçmuştu görmediğim soru tiplerini kesip deftere yapıstırmıstım hocalara çözdürmüstüm sonra bıraktım pişmanım suan biyoloji için yapıyorm çünkü sblerde konu anlatımdan daha çok bilgiler var

• Kesik kitabin kullanimi zor oluyor,hosuma gitmiyor.

• Çözüldükten sonra atıyorum

• Bir nevi iyi bir fikir fakat deneme çözdükten sonra atıyorum matematikten 5 soru fenden 6-7 soru boşumuz var her deneme bi bu kadar boş çıkıyor gel zaman git zaman bunlar dağ gibi birikiyor ve biriktirdiğiniz soruları çözmeye kalktıgınızda daha bi kanser oluyorsunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.