Şimdi Ara

YAPA altyapısında olmama rağmen bütün hat türk telekomdan gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi ilginç birşey acaba YAPA da değilimde benim mi haberim yok tracert testindede göreceğiniz gibi bütün yol türk telekom üzerinden gidiyor. Online işlemlerde arıza kaydı bile oluşturamıyorum çünkü böyle bir seçenek koymamışlar YAPA altyapısında olmama rağmen bütün hat türk telekomdan gidiyorYAPA altyapısında olmama rağmen bütün hat türk telekomdan gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insyder -- 15 Mart 2019; 22:46:52 >

• Enteresan olmuş hatalı bir işlem yapılmış, kayıt açılmaması ayrı bir sorun forumda destek ekibi durumunuzu inceleyecektir.
  • Bende de aynı sorun mevcut. Yapadayım ama sanki yapada değilmişim gibi. Modem arayüzünde de teknik bilgiler kısmında da 80mbps download 35mbps upload yazıyor ama her cihazda ve 2 farklı modemde denedim aldığım hızlar 6-7mbps download, 2-3mbps upload. Tracert sonucum daha ilginç. 172.17 ile başlayan yapa santrali hiç gözükmüyor bende..İkinci kez türknet telekoma arıza bildiriminde bulundu bakalım bekliyoruz 1 haftadır dosyanın sonuçlanıp arızanın düzeltilmesini.
  • bakalım yarın hafta içi umarım yetkili bir insan ilgilenir bu sorunumla
  • sorun hala devam ediyor bir gelişme olmadı
  • insyder İ kullanıcısına yanıt
    turknet sizin oraya cihaz koymuş ve tt den kapasite hat kiralamış, il çıkışını da kendine bağlamadığı için yol komple tt üzerinden gidiyor anlaşma böyle. ne zaman il çıkışını kendi üstlerine alırlar o zaman belli noktadan sonra turknet den geçer yol,

ya da modemde aktif bir tt kullanıcı adı şifresi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.