Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
48
Favori
237.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim yanwen kargolarda da sıkıntı var. Toplam 8-9 paketim yanwen ile türkiye ye geldi. Elime ulaşan yok. 19 kasımda giriş yapmış gelmedi. Neden son zamanlar yanwen de sıkıntı yaşanıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yanwen ile gelecek iki paketim var ama takip edemiyorum track.yw56.com.cn/en-US/ bakınca in transit 21 days ve dispatched from yanwen sorting center diyor sürekli yardımcı olabilir misiniz bi' zahmet
  • Malesef aynu sorun bendede var,siparis vereli 33 gün oldu hatta 38 gün olan var gelmedi daha ,yanwen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 11.11 de verdiğim yaklaşık 35 siparişimden birkaçı hariç hiçbiri gelmedi.özellikle çoğu yanwen.sizde de durum böyle mi? Daha önceki siparişlerim 20. Günden sonra gelmeye başlıyordu bu sefer takıntıya girdiler.bakalım kaç günde gelecekler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLLeSs GuarDiaN

Arkadaşlar 11.11 de verdiğim yaklaşık 35 siparişimden birkaçı hariç hiçbiri gelmedi.özellikle çoğu yanwen.sizde de durum böyle mi? Daha önceki siparişlerim 20. Günden sonra gelmeye başlıyordu bu sefer takıntıya girdiler.bakalım kaç günde gelecekler :D
    Bizde de durum aynen öyle. Hatta biraz karıştırınca bu yavaşlığın sebebinin bizim posta idaresi olduğuna kanaat getirdim. Şöyle ki; china post olsun, aliexpress standart shipping olsun takip ettiğim de 1 hafta önce istanbula geldiğini görüyorum. Bunlar takipli olduğu halde ptt nin sistemine girdiğimde halen Türkiye ye gelmemiş görünüyor. Genel olarak aşırı bi yavaşlık söz konusu. Ama yanwen siparişlerim 1 ay önce gümrüğe girdiği halde elime ulaşmadı. Yanwenlerde sorun daha da büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouLLeSs GuarDiaN

Arkadaşlar 11.11 de verdiğim yaklaşık 35 siparişimden birkaçı hariç hiçbiri gelmedi.özellikle çoğu yanwen.sizde de durum böyle mi? Daha önceki siparişlerim 20. Günden sonra gelmeye başlıyordu bu sefer takıntıya girdiler.bakalım kaç günde gelecekler :D
    Aynen hocam eskiden o kadar sipariş 20 en geç 25 gün içinde gelirdi 32 gün oldu hala gelmedi herhalde sitedeki ''yoğun tatil sezonu nedeniyle kargolar ülkenize geciktirilmiş olabilir kargolarınızı sabırla bekleyin'' yazısıyla alakalıdır gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadeforty-5

Aynen hocam eskiden o kadar sipariş 20 en geç 25 gün içinde gelirdi 32 gün oldu hala gelmedi herhalde sitedeki ''yoğun tatil sezonu nedeniyle kargolar ülkenize geciktirilmiş olabilir kargolarınızı sabırla bekleyin'' yazısıyla alakalıdır gibime geliyor

Alıntıları Göster
    Bugün 4 yanwen paketim geldi.hepsinin üstünde ilk defa karşılaştığım kiribati post etiketi vardı.yoğunluktan dolayı deniz yoluyda göndermişler heralde.Ama 40 günün 20 gününü ptt de boş boş bekletildi o kesin.Şu yoğun tatil sezonu her siparişimde olmasa da çoğunda iki aydır var.hayırlısı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouLLeSs GuarDiaN -- 26 Aralık 2018; 18:38:35 >
  • Ekim kasım ayinda verdiğim tum yanwenler elime geldi. En erkeni 20 gunde gelirken 2 gun once gelen dahi oldu ancak hepsi geldi. Ortalama süre 30-60 gun. Gercekten uzun ancak ansızın gelebiliyor.

• Yanwen ile gönderilen ürünüm 44 günde teslim edildi paket üzerinde iki etiket vardı biri yanwen diğeri Georgia post Çin'den Gürcistana uçak ile gelip daha sonra karayolu ile mi yollanıyor acaba.6 ürün de yolda gelirler ise onlar da öyle olacak sanırım
  • Benim bütün 11 siparişlerim geldi yanwen ile gelenler. Bir daha bulaşmam bu firmaya.

• 12.10'da verdiğim sipariş bugün itibariyle 32 gün oldu gelmedi. Sitede Hand Over to airline yazıyor 1 aydan beri. Çok sinir bozucu

• 12 kasımda verdiğim 8 siparişten hiçbiri gelmedi. 3 tanesi turkey airport diyor kalanı ise hand over to airline yazıyor.
    60 gün doluyor yarım saat sonra. beklemek gerekiyor galiba. open dispute yapsam mı diye de düşünmüyor değilim ama küçük parçalar bir ara gelir belki bilemedim
  • 10kamehame 1 kullanıcısına yanıt
    Dispute açıp paranızı alın bence.Ben ağustosun sonunda vermiştim(6-7tane) hale gelmediler.iade aldım
  • arkadaşlar onaylanmış bir siparişte dispute açılabilir mi?
  • müzikadamı kullanıcısına yanıt
    Ben kodu yapistiriyorum bir sey olmuyor

• zipcode verdiğiniz Ptt'ye gidin sorun benim 3 farklı zamanda verdiğim sipariş ve 3 farklı satıcı hepsi aynı günde ptt tarafından mesaj geldi gelin alın diye. 15$ 15$ ve 10$ lık üç paket 1 ocak, 10 ocak ve 11 ocak sipariş tarihlerim hepsi yanwen ile geldi hepsi takipsiz muhtemelen verdikleri kodlar çinden çıkana kadar gözüküyor ilerisi yok
  • Aralığın 9'unda verdiğim sipariş daha gelmedi ptt sorgu yapınca böyle çıkıyor ürün alırken adrese de eski adresimi yazmışım ne zaman gelicek bu kargo artık.
     YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

• PR********YP

arkadaş bu hangi postaya ait yahu adam tracking li kod yolluycam dedi diye standard shipping seçtik yawnen lemi gönderdi gerizekalı naptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzikadamı

Merhaba Arkadaşlar,
    Burada bir çok kişi yanwen kargo ile takip yapılmıyor yazmış ancak bu mümkün.

Yapılması gereken ;
    Yanwen sitesine giriyorsunuzhttp://track.yw56.com.cn/en-US/
    buraya size verilen kodu yapıştırıp aratıyorsunuz , sonucun gösterildiği yerde alt kısımda ptt sitesinden takip edileceğiniz takip kodu çıkıyor bunu alıyorsunuz.
    Bu kadar basit, sonrahttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/ buradan kargo durumu hem çin de hem de Türkiye de takip edebilirsiniz.

Örnek ; Üst mesajda bir arkadaş ( musti_ ) takip no vermiş ; UR856393061YP
    bu numarayı yanwen sitesinde aratınca Türkiye'de takip edilebilen karşılığı kodu veriyor ; RS709405948CN
    Bu kadar basit...
    Bu şekilde takip edebilirsiniz.
  • 25 şubatta verilen kargo ne zaman gelir? Yanwen'den ilk defa alıcam gelirse inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.