Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
48
Favori
237.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 takipsiz kargomdan birisi olan 1 dolarlık kılıfım bugün geldi. Daha doğrusu apartmanın su saatine atılmış şans eseri gördüm bakalım geri kalan 3 paket ne zaman gelecek .Bu dahil hepsi yanwendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicebliy21 -- 5 Kasım 2018; 15:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

4 takipsiz kargomdan birisi olan 1 dolarlık kılıfım bugün geldi. Daha doğrusu apartmanın su saatine atılmış şans eseri gördüm bakalım geri kalan 3 paket ne zaman gelecek .Bu dahil hepsi yanwendi.
    Aynı durumdayız hocam dispute açmayı planlıyor musunuz? 1 Kasım'da hepsi Türkiye'ye girmiş gözüküyor ancak 15 gün geçti ses seda yok boş posta kutusuna bakıp duruyorum.
  • Cross Marian kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi kontrol ettim.Bazıları eylülün ilk haftası türkiyeye girmiş ama hala ulaşmadı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Ben de şimdi kontrol ettim.Bazıları eylülün ilk haftası türkiyeye girmiş ama hala ulaşmadı bana
     YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

Valla hocam kafam karıştı acaba yanlış takip kodu mu veriyorlar anlamadım.Bana 1 ürün için 2 farklı takip kodu girilmiş.2 takip koduna CAINIO'dan bakınca yukardaki resimde görebilceğiniz gibi 3 Kasım'da girilmiş en son bilgi ve daha uçakta gözüküyor.

Aşağıdaki resimde 17TRACK üzerinden sorgulatınca çıkıyor ve 1 Kasımda Türkiye havaalanına girmiş gözüküyor.Kafalar çok karışık yani.Kargo kodlarını şuraya yazayım da belki anlayan biri çıkar yardım eder.

LP00111560529236
    UA108661863VU

Bendekiler aynı bu şekilde.Bir arkadaş var o da 3 aydır kargolarının hiç ulaşmadığını söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Aynı durumdayız hocam dispute açmayı planlıyor musunuz? 1 Kasım'da hepsi Türkiye'ye girmiş gözüküyor ancak 15 gün geçti ses seda yok boş posta kutusuna bakıp duruyorum.

Alıntıları Göster
    Çoktan actim bile ancak tum satıcılar lutfen biraz daha bekle anlayış bekliyoruz falan diyip geçiştiriyorlar bende tum disputeleri geri cektim Aralık ilk haftasına kadar gelmezse tekrar açıp para iadesi alacağım. Verdiklerimden sadece 1 tanesi olan kılıfım geldi. Diger aldıklarım ortada yok.. Ortalama hepsi ayni anda ülkeye giriş yapip sadece biri gelmesi cok ilginc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 1 kasımda 5 dolarlık bir ürün aldım. Adamlar yanwen ile göndermiş. Açıkcası china postu seçtim mi seçmedim mi bilmiyorum. 2 kasımda yanwen kargoya ulaşmış, 8 kasımda da Türkiye'ye ulaşmış olduğunu gösteriyor. Tahmini teslimat süresi için de 16 kasım - 5 aralık diyor. Uygulama içerisindeki kargo takip sisteminde ise 11.11 sebebiyle bizim ülkeye gönderilen kargolarda gecikme olabilir diyorlar.

Ancak ürünün yorumlarına baktımda birisi 19 kasımda 8 günde elime ulaştı demiş. 11 kasımda satın aldığını varsayarsam china ordinary post ile almış olma ihtimali çok yüksek.

Satıcıya bu durumu ilettim. Bakalım cevabı ne olacak. Tabii duruma göre de dispute açmayı planlıyorum.

• Bugun ekim ayında verdiğim tum yanwen ler toplu sekilde geldi.

• Yanwen ile hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz, 22 Ekim de verdiğim siparişler 1 Kasım’da TR girmiş gözüküyor ama Ptt takibi yok yani bilgi girişi yapılmamış. İlk defa bu kadar uzun sürdü genel bir sorun var sanırım.

• Herkese hayırlı günler,

İlk alışverişimi aliexpress standart shipping ile yapmıştım o zamanda yanwen ile gelmişti ve ülkeye girdikten sonra ürün 3-5 gün içinde ptt kaydı yapılmış ve ürün eve gelmişti sonrasında.

Şimdi 11.11 günü vardı aliexpress de o zaman 3 şey sipariş verdim, bi usb kablo, bi telefon kılıfı, birde asus zenfone telefonum var sim kart yeri arızalı ona simkart parçası aldım.

Benim için sıkıntı yok beklemede, neticede ürün gelir mi gelmez mi diye kafadan 2 ayı gözden çıkarıyorum.

Şimdi bu 3 yanwen siparişli ürünüm, direk yanwen seçilerek sipariş edildi, LP ile başlayan kargo kodları verildi.

Aliexpress yola çıktı diye kaldı öyle,
    yanwenin sitesinden bakınca güya kısa bir süre önce ülkeye girmiş.

Tamam madem yanwen'e göre ülkeye girdiyse bu 3 üründe.
    Bu dakikaya kadar gümrük felan sinek mi avlıyor hala ürünün kayıtları yapılmamış.

Ürün kargo takip numaraları:
    LP00117216371982 (sim kart parçası)
    LP00113902299423 (kılıf)
    LP00114037995957 (kablo)

Ben mi yanlış anlıyorum birşeyleri yoksa ürünler ülkeye mi girdi, benden daha tecrübeli birileri varsa bir yorum yapabilir mi?
  • Xilence kullanıcısına yanıt
    Sizin ürün takip numaralarınız daha ümitvar görünüyor. Benim de 01/11/2018 tarihli UN406772595CN kodlu kargom gelmedi. Yanwen sitesinde sorgulatınca daha ülkeye bile girmemiş görünüyor. Ayrıca İnglizce değil de hep Çince bir şeyler yazıyor. Kayboldu gitti herhalde.
    hocam geldimi o beklediğiniz ürün ?
  • Xilence kullanıcısına yanıt
    valla hocam aynı durumdayız,sizinki 18 kasımda istanbul airport a girmiş benimkiler 21inde girmiş ama hala yok ya anlamadım gitti.
  • rehayi R kullanıcısına yanıt
    hocam ne durumdasınız,ulaştımı kargolarınız ? benimkiler 21 ve 25 kasımda istanbula girmiş ama hala yok gelmedi.
  • LooF kullanıcısına yanıt
    Hocam takipli değilse kargonuz uygulamada yazan şuraya iletildi, yolda gibi şeylere inanmayın derim :) benim kargom 21 günde elime ulaştı bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    valla daha öncede benim yanwen ile gelen kargom bana ulaşmadı...3-4 tane var şimdi hiçbiri ulaşmıyacak heralde.
  • LooF kullanıcısına yanıt
    Gününü takip edin, olmazsa dispute açarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet öylr yapacam.saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: LooF

hocam geldimi o beklediğiniz ürün ?
    Yok gelmedi hocam.Satıcıya yazdım hani bir gelişme durum var mı ben gönderdim diyor adam da haklı.Düşünün ki adam taa Çin'den ücretsiz gönderebiliyor ve Türkiye'ye kadar takip edilebiliyor ama Türkiye'de birisi cukkalıyor. Alıcı koruma süresini uzattı adam belki bir umut gelir diye Ocak ayının ortasına kadar gelmezse dispute açacağım.
  • Tmm

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.