Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
48
Favori
236.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben burda alıcaktım ilk başta fakat z3 kompact ın yok. Sony nin bi tane orjinal olanı var onu zaten kullanıyor birde renkli bi şey alalım dedik yok. Z2 de aynı şekilde. Bakalım kaç güne gelicekler. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    sony telefonlar kaliteli faakt piyasada iphone ve samsung telefonlari kadar aksesuar bulamazsınız. alisveriste aksi bir durum olduğunda pm atmaniz yeterlidir.

• Yaklaşık 2 hafta önce verdiğim yanwenle gelen siparişim bugün geldi, china postla olan siparişlerim 25. güne dönüyor hâla gelemedi
  • Numara: YF061369783
    Paket durumu: Taşıma Halinde
    Hedef Ülke: Türkiye
    Menşei Ülke: Çin
    2016-05-07 09:05 TR, 3009
    2016-05-06 21:05 TR, öğenin hedef ülkede geldi
    2016-05-06 09:05 TR, ulaşım için gideceğiniz ülkeye öğedir
    2016-05-04 21:05 TR, 101
    2016-04-29 06:04 TR, öğenin önceden tavsiye
    2016-04-26 20:00 ShenZhen, ShenZhen Merkezi sıralama Yanwen yüklemeye
    2016-04-26 18:00 ShenZhen, ShenZhen Merkezi sıralama Yanwen kabul
    2016-04-26 00:00 Madde bilgilerini satıcı tarafından oluşturuldu.

Arkadaşlar budan sonra ne olur ilk defa yanwen ile gönderi geliyor gerçekten çok sıkıntılı bir firma galiba
  • arkadaşlar aliexpressden 0.40 dolara birşey aldım, ama kargosu 2 dolarmış görmedim. hemen cancel order dedim ama 4 gündür parası iadesi gelmedi?
  • metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    bundan sonrası beklemen malesef takib edilmiyor.

• KARGO takip numarası sadece aliexpreste görünen ve hiçbir kargo firmasında görünmeyen ürün 30 günde geldi şaşırdım. bizim ptt bimer üzerinden yaptığımız şikayetlerden sonra hızlandı. iş satıçılarda arkadaşlar.ve çinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askişi48 -- 28 Mayıs 2016; 21:18:52 >
  • Ya arkadas aliexpressten bi kac parca urun siparis ettim bunlar i eve hangi firma teslim ediyor haysiyetsiz adam kapinin onune birakmis gitmis sikayet edicem ama hic bir bilgi yok elimde ayrica bir cok urunum turkiyeye giris yapmis ama ses seda yok 20 gundur dispute acsammi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

Ya arkadas aliexpressten bi kac parca urun siparis ettim bunlar i eve hangi firma teslim ediyor haysiyetsiz adam kapinin onune birakmis gitmis sikayet edicem ama hic bir bilgi yok elimde ayrica bir cok urunum turkiyeye giris yapmis ama ses seda yok 20 gundur dispute acsammi acaba

PTT getiriyor. Takipsiz postalarda evde kimse yoksa bırakır giderler. Yanwen ürünleri takipsiz çok geçte olsa geliyor. Dispute süresinin bitmesine yakın zamanda açın.
  • mila12 M kullanıcısına yanıt
    O gun full evdeydim tesekkurler cevap icin galiba bulamiyacagim adami

• YUN EXPRESS HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI ? GEEK TEN İKİ ÜRÜN ALDIK BİR TANESİNİN KARGO TAKİBİ VAR MANİSAYA KADAR GELMİŞ. Package arrived at the carrier facility (Yun express's Track end) yazıyor. 23 temmuz ile 2 ağustos arasında tahmini tesli diyor. bu elime geçicek gibi görünüyor.

Ancak diğer kargo bilgilerine anlam veremedim.
    Bunun hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
    26 haziranda sipariş verildi.
    27 haziran takip bilgileri alındı diyor. Konum : çin
    1 temmuz Transit halinde - Arrive at exchange center, To TURKEY.

1 Temmuz Transit halinde - Depart fron exhange center, NUMBER B201607010000756008N

4 Temmuz Transit halinde - Departure from airport to destination country, Flight no : TK073

6 Temmuz Transit halinde - Arrive at destination airport Flight No: TK073

bundan sonra her hangi bir bildirim bişey gelmedi Ağustos ayında nikahımız var nasıl hareket etmem gerek yardımcı olur musunuz ???
  • 24.06.2016 tarihinde sipariş vermiştim,Bugün elime ulaştı bilginize...(Yurt içi takipi olmayan kargo şirketiyle geldi)

2016/07/02 16:10:00 【南京】 İhracat gümrükleme tamamlandı
    2016/07/02 15:12:21 Depo Başarılı kalkış
    2016/07/02 14:50:01 Depo işleme tamamlandı
    2016/07/02 13:51:56 Warehouse tarafından alınan başarılı paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diriliş-01 -- 2 Ağustos 2016; 12:00:17 >
  • windforce45 kullanıcısına yanıt
    Bence Ağustos'un ilk haftası en geç elinde olur...
  • Gelmedi para iadesi istedim bir üründen ikincisini bekliyorum bakalım 8 ine kadar vakti var onunda fişini çekcem yoksa

• Selamlar,

Siparişim 10 gündür bu aşamada bekliyor,

2016.07.26 09:41 (GMT-7): Item arrived at OE in the destination country. Bu ne anlama gelmekte?

Ptt üzerinden sorgulama yapamıyorum,

Taşıyıcı firma SunYou Economic Air Mail.

Bilen arkadaşlar bir fikir verirse sevinirim.
  • PALT0500422TR

Hem yanwen hem de ptt üzerinden sorgulanabiliyor. Çok ilginç

• ilk defa kayıtsız ürünüm 52 günde geldi :(
  • Yanwen candır. Hem acayip hızlı geliyor hem de takip ediliyor fakat Aliexpress üzerinde çok kullanan yok.

• Ürünün durumu nedir? Aliexpress kargo takibininden anlayanlar yardımcı olabilir mi acaba?
  • prometheus00 kullanıcısına yanıt
    ürün istanbulda gümrükte bi kaç güne kadar çıkışı yapılıp bulunduğum ile gönderilir ...
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.