Şimdi Ara

YANMİS Mİ NE DERSİNİZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayarim da gecenlerde bir ariza gerceklesti internet portum bozuk oldugu icin usb internet adaptoruyle usb 3.0 uzerinden internete baglaniyordum her sey normaldi bir sure bilgisayarimdan uzaklastim tekrar geldigim de usb adaptor ana parcasindan ayrilmis usb takili ve ucu acik kablolar bosta kalacak sekilde kopmus buldum ekranda goruntu yoktu uykuda sandim basta megerse pc komple kapanmis geri acilmadi bende sorunun o kopan adaptor yuzunden oldugunu dusunup bilgisayarin icini actim onu bagladigim porta daha yakindan bakmak icin o siradaki tum portlarin kenarlarinda koyuluk fark ettim bunlar yanik izleri midir anakart kullanilamaz durumda midir beni aydinlatirsaniz sevinirim fotoğraflar asagida
     YANMİS Mİ NE DERSİNİZ YANMİS Mİ NE DERSİNİZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Kedidir o, kedi" hikâyesine benzemiş . Durup dururken nasıl kopup, ana gövdesinden ayrılıp, kabloları açıkta kalmış öyle aklıma kabullendiremedim. O renk değişimi muhtemel oksitlenme etkileri, yanmış değiller. bir resim ile anakartın bozuk olup olmadığı henüz çözülemiyor. Ya kendi servisine yada yakında ki iyi bir teknik servise bırakın, size dönüş yapıp onarıp onaramayacaklarını onlar söylerler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.