Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YANMİS Mİ NE DERSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
29
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> YANMİS Mİ NE DERSİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    21 Mesaj
    Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayarim da gecenlerde bir ariza gerceklesti internet portum bozuk oldugu icin usb internet adaptoruyle usb 3.0 uzerinden internete baglaniyordum her sey normaldi bir sure bilgisayarimdan uzaklastim tekrar geldigim de usb adaptor ana parcasindan ayrilmis usb takili ve ucu acik kablolar bosta kalacak sekilde kopmus buldum ekranda goruntu yoktu uykuda sandim basta megerse pc komple kapanmis geri acilmadi bende sorunun o kopan adaptor yuzunden oldugunu dusunup bilgisayarin icini actim onu bagladigim porta daha yakindan bakmak icin o siradaki tum portlarin kenarlarinda koyuluk fark ettim bunlar yanik izleri midir anakart kullanilamaz durumda midir beni aydinlatirsaniz sevinirim fotoğraflar asagida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    3016 Mesaj
    "Kedidir o, kedi" hikâyesine benzemiş . Durup dururken nasıl kopup, ana gövdesinden ayrılıp, kabloları açıkta kalmış öyle aklıma kabullendiremedim. O renk değişimi muhtemel oksitlenme etkileri, yanmış değiller. bir resim ile anakartın bozuk olup olmadığı henüz çözülemiyor. Ya kendi servisine yada yakında ki iyi bir teknik servise bırakın, size dönüş yapıp onarıp onaramayacaklarını onlar söylerler.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.