Şimdi Ara

Yanlismi dusunuyorum (kizla ilgili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar aylar once ayrildiydim, arada arkadaslarla muhabbetlerimiz oluyor, cogu kizin yaptigi ayip falan diyor ( diyenlerde kizi iyi taniyanlar)

Mesela ben onu, hep saf, temiz, aile kizi ve en onemlisi erkek meraklisi olmadigini dusunurdum. Bu yuzden sevdiydim zaten. Cidden tipine degilde karekterine vurulmustum. Sevmedigim tek ozelligi vardi, bildiginiz tum sosyal medyalari cok aktif kullanirdi, swarm, twitter, instagram.. Bende instagramini kapattirmistim, biliyosunuz abazanlar ozellikle instagramdan ucan kusa yavsiyor. Orasida fotograf paylasma uygulamasi oldugu icin, rahatsiz oluyordum. Oncedede o bana faceyi kapattirmisti. O zamanlar sevgili bile degildik kirmamistim onu.isin canimi sıkan tarafi, bi bu kizla ayrilma asamasina geliyorduk ve 2 hafta falan hic konusmadigimiz oluyordu, oda bu surede hemen kendini instagrama atiyodu ve erkekleri falan takip ediyordu, barisinca tekrar kapattiriyordum. 1 ay bile konusmadik ama ben 1 kez bile facemi acmamistim. En nihayetinde, 4 ay once kesin olarak ayrildik, daha dogrusu o terk etti beni. 6 yillik hukumuz vardi, oyle boyle. Bu beni terk eder etmez yine kendini instagrama atmis, arkadas gosterdi. Hemde 1 hafta icinde. Hemen 350 takipci falan kasmis, o kadar icinde kalmis demekki. Sonra bende agir konustum, erkek meraklisi, kendini orda gosterise sunucak gibisinden.

Istedigini yapar, bu beni gram ilgilendirmez ama onca yillik beraberliktelik bittikten sonra kendisini 1 hafta icinde defalarca kapattirmama ragmen oraya atmasi garibime gitti. Insan biraz durur, sicagi sicagina. Her firsatta neden bunu yapar? Erkek aradigi icin oldugunu dusunuyorum ben. Faceyi ben cok aktif kullaniyordum ama kapattiktan sonra 1 kez acmadim, o aninda atti kendini oraya. Eminim aynisini ben yapsam, ne serefim kalirdi nede onurum, kiz meraklisi olurdum. Herkes o kizdan hayir gelmez, 6 yil boyunca masum yuzune kanmissin diyor. Bilmiyorum banada oyle geliyor artik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam amma dert ettin biz seninle konuşmuştuk bak bende 1 aydır ayrıyım ama inan ki çok mutluyum aklıma bile gelmiyor, sen niye bu kadar kafaya takıyorsun?

• O kızdan hayır gelmez geçmiş olsun hocam.Yolunuza bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

Hocam amma dert ettin biz seninle konuşmuştuk bak bende 1 aydır ayrıyım ama inan ki çok mutluyum aklıma bile gelmiyor, sen niye bu kadar kafaya takıyorsun?

Haklisinda arada muhabbeti acilinca acaba kiza haksizlikmi yapiyorum diyorum, sonra bunlari dusununce beni kandirdigini dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar0n.

O kızdan hayır gelmez geçmiş olsun hocam.Yolunuza bakın.

Sagolun hocam, kandirilmis olmak zoruma gidiyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan Muhendisi

quote:

Hocam amma dert ettin biz seninle konuşmuştuk bak bende 1 aydır ayrıyım ama inan ki çok mutluyum aklıma bile gelmiyor, sen niye bu kadar kafaya takıyorsun?

Haklisinda arada muhabbeti acilinca acaba kiza haksizlikmi yapiyorum diyorum, sonra bunlari dusununce beni kandirdigini dusunuyorum.

Saçmalama dostum haksız olsan bile ne fark eder? Pişmanlığı sırtından at yoluna devam et.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan Muhendisi

quote:

Saçmalama dostum haksız olsan bile ne fark eder? Pişmanlığı sırtından at yoluna devam et.

Eyvallah hocam, oyle olacak.

• Hocam hukuk 4 sene degil mi?

Saka bi yana o kizdan hayir gelmez. Unutmak en iyisi.

• Hepsini okudum

Kizi yanlis tanimisin.

Bos yere kiza baglanmisin

Ve

Ve

Ve

Kiza yetememişsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim o kız hayvanlar gibi pişman olacak bundan şüphen olmasın. Ben de tam olarak yaşadığına benzer durum yaşamıştım, tabi benimkisi 3 aylık bir ilişkiydi. Karakter olarak da sizin gibi birine layık değilmiş zaten. Siz 1 ay acı çeker unutursunuz o ise ömür boyu bunun acısını çeker. O yüzden o şahsı unutup yolunuza bakmalısınız zira ailenizin karşısına "böyle" bir karaktere sahip şahsı çıkarmak sizi daha çok üzer.
  • ayrilmakta haklisin derim de ztn o ayrilmis, ama is bittikten sonra kiz hakkinda agir konusman yakisiksiz olmus o kadar yillik birlikteydiniz kimbilir neler paylastiniz bosver artik kotu konusma arkasindan.
  • "2 hafta falan hic konusmadigimiz oluyordu, oda bu surede hemen kendini instagrama atiyodu ve erkekleri falan takip ediyordu"

Bu kısma kadar okudum. Dostum böyle bir kıza 6 yıl verilir mi gözünü seveyim ya. nasıl kanıyorsunuz böyle insanlara. Neyse, neresinden dönsen kârdır ama 6 yıl da az buz değil böyle bir insan için. Bi daha muhattap olma bu kızla sana tavsiyem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxiousu -- 10 Mart 2017; 18:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

"2 hafta falan hic konusmadigimiz oluyordu, oda bu surede hemen kendini instagrama atiyodu ve erkekleri falan takip ediyordu"

Bu kısma kadar okudum. Dostum böyle bir kıza 6 yıl verilir mi gözünü seveyim ya. nasıl kanıyorsunuz böyle insanlara. Neyse, neresinden dönsen kârdır ama 6 yıl da az buz değil böyle bir insan için. Bi daha muhattap olma bu kızla sana tavsiyem.

+1

Bir de başta "Mesela ben onu, hep saf, temiz, aile kizi ve en onemlisi erkek meraklisi olmadigini dusunurdum. Bu yuzden sevdiydim zaten. Cidden tipine degilde karekterine vurulmustum." demiş

• Heyecan arıyor belli ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Kardeşim o kız hayvanlar gibi pişman olacak bundan şüphen olmasın. Ben de tam olarak yaşadığına benzer durum yaşamıştım, tabi benimkisi 3 aylık bir ilişkiydi. Karakter olarak da sizin gibi birine layık değilmiş zaten. Siz 1 ay acı çeker unutursunuz o ise ömür boyu bunun acısını çeker. O yüzden o şahsı unutup yolunuza bakmalısınız zira ailenizin karşısına "böyle" bir karaktere sahip şahsı çıkarmak sizi daha çok üzer.

Hocam, haklisiniz. Ailemle tanistilar zaten, beni kandirdigi gibi onlarida kandirdi. Annem hep, ne kadar hanimefendi bir kiz derdi. Disaridan cidden oyle duruyordu. Tabiki 2 yil oncesinden bahsediyorum. Son 2 yil icinde acayip degisti, en sonundada unive baslayinca terk etti iste beni, saniyorum ki bir baskasi icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

"2 hafta falan hic konusmadigimiz oluyordu, oda bu surede hemen kendini instagrama atiyodu ve erkekleri falan takip ediyordu"

Hocam inanin bana en basta boyle degildi, hatta 2 sene oncesine kadar boyle degildi. Yada ben gorememistim. Onu cok sisirdim gozumde. Onceleri o beni tek tarafli seviyodu, sonradan sevdirdi kendini bana. Tum kizlardan farkliydi benim icin o. Ama sadece benim sisirdigim bos bir balondan ibaretmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: 999999 IN 1

Vicks sür geçer

Edit:Okuyacağım troll değilim

İnstagramin yoğun kullanan/ kullanan ya insanlarin cogu gibi gosteris düşkünü lüzumsuz ve beyni boş insan müsvettesidir ya da cahil ve derişimi arttırılmış beyinsiz

Genel sosyal medya hakkinda da dusuncem budur.

Sadece twitter a biraz müsamaha gösteririm o da nasil kullandiginiza bagli. Ama genel olarak propaganda ve sacmalik dolu içi

Bir insan 25 yasindan genç ve sosyal medya kullanmayan biriyse o insana yaklaşmak için iyi bir sebebiniz olur.

Hocam oyle kisiler cok cok az. Bugun otobusteyken igrenc muhabbetlere kulak asmak zorunda kaliyorum. Buyugunden kucugune tum kizlar inatagram denilen seyin meraklisi olmus. Ahmete bak, mehmet beni begenmis vb. Dusundukce benim kizi bunlardan farkli gordugum icin kendimden utaniyorum.

• Ceryan Muhendisi kullanıcısına yanıt
    hata burada başlıyor , hiçbir şeyin iç yüzünü görememe.sorunun yüzeydeki dalgalanma zannetme , sorun denizin dibinde

meraklısı oldukları instagram değil, instagramın onlara sağladığı şey

instagram kendilerini sergileme imkanı sunuyor ve bunun puanlandırılmasını

instagram lüzumlu biri olduklarını hissetmelerini değerli olduklarını inanmalarını sağlıyor.
    kendilerini üstün hissetmelerini ve tatminolmalarını sağlıyor

demek ki sorun bunlar , sağladığı şeylere instagram olmadan ulaşamıyorlar,

sorun burada , böyle değerlendirmeniz lazım.instagram kullanıyordu bırak dedim bırakmadı. bırakmaz tabi , demekki içinde bunlar eksik .
  • Ah bunlar hep böyle kanıyoruz yada inanmak istemiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceryan Muhendisi kullanıcısına yanıt
    Hocam onu bence sırf sizi kıskandırmak için yapmış bu yüzden sosyal medyadan nefret ediyorum insanlar çok saçma sapan şeyler için kullanıyorlar.Yaptiklari da çocukça.Sizin için hayırlısı bu olmuş.Dunyada nice güzel insan var.Elbette size uygun birini kendinizi hazır hissettiğinizde bulursunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.