Şimdi Ara

Yanlışlıkla 40.000₺ çektim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İade ettim arkadaşlar bu durum kredi skorumu etkiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 23 Haziran 2021; 14:11:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

İade ettim arkadaşlar bu durum kredi skorumu etkiler mi?

etkilemez. Gecikmiş kredin olmadığı için...

• Hemen şubeye git telefondan ugrasmazlar. Bir daha da inatlaşma kimseyle. Ha bende öylesine 5 bin çekmiştim bı ara Ziraat millete dağıtıyordu neyse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bana verseler yurtdışına kaçardım daha da gelmezdim mis gibi yaşardım o parayla hayatım boyhunca

• mind of a madman M kullanıcısına yanıt

O kadar parayla mi? 😂😂😂

• Çektiğin krediyi 1 hafta ve 1 ay icinde iptal etme şansın var az destekli sallayın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 24 Haziran 2021; 15:33:57 >
  • Bunun aynısı başıma gelmişti yaşım 18(-) iken babam kullanayım diye ücretsiz ve masrafsız diye enpara hesabı açmıştı kendi adına emekli maaşı yüksek olduğu için 2 ay sonra telefonuma 50.000 lira krediniz hazır diye sms gelmişti çekmiştim o yaşta bir de tee kaç sene oldu o zaman 50.000 çok büyük paraydı hiç unutmam nasıl heyecanlanmıştım var ya parayı çarçur ettik tabi babam öğrendiğinde ben askerdeydim evlatlıktan reddediyordu neredeyse...

• Hocam nasıl kredi çektin çalışmamana rağmen. Ben de çekmek istiyorum.

• öyle bişey düşünme bile,borç parayla yatırım yapılmaz,önceki konunu okudum sakın

• equallyworthless kullanıcısına yanıt

Bir kaç aydan beri 40.000₺ onaylı kredin hazır diyordu. İnada binince çektim. 3 gün para hesabımda kaldı. Dün geri iade ettim. Dükkandakiler geri iade ettiğim için tekrar vermezler dese de 20 dakika önce başvurdum yine 40 bin onaylandı... istesem tek tuşla yine alabiliyorum. Bilmiyorum neden veriyorlar. 1 yıl kurumsal çağri merkezinde çalışmıştım onunla alakası var mı bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.