Şimdi Ara

Yanlış ilan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 59 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jupiterrr123 (3 mesaj) Mumi35 (2 mesaj) _İZ BIRAKAN_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1 Yanlış ilan
    Yanlış İlan
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İhtiyçtan satıyorsanız fiyatları referans alın derim millet 13000liralardan satmaya başladı.

• Ürün sizin karar sizin. Zaten miningin düşüş evresindeyken bu fiyatlardan asla satamayacaksınız. Malesef ki piyasa hergün değişken içinde ben gerçekten acil ihtiyaç içinde olduğunuzu düşünerek bilgi amaçlı yazdım. Takip eden günlerde 11000li rakamlar dahi görülecek bu kartlar için. Piyasa gerçeklerinden kimse kaçamaz..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mumi35 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler , piyasaya uymak için piyasadaki ürünlerle aynı ürün olması gerekir , ancak anlatmak istediğim bu ürün bir kere 2. El değil sisteme takılmamış hiçbir şekilde , bunu kanıtlayabilmem için bir uygulama varsa bir şekilde videolu olarak kullanıp atabilirim veya alıcıya bir şekilde bu uygulama yapılabilinir, yani ürünün 1 gün bile kullanılmamış olması diğerlerine göre fark gerektirir , aynı zamanda garanti ve faturanın olmasıda fark gerektirir , piyasa düşüyor doğru ama piyasada bulunanlar 2 ay veya 4 ay kullanılması veya Japonya'dan gelmiş veya sitelerden almış ama garantisi yok veya faturası yok , bununda bir farkının olması gerektiğini düşünüyorum , ben satıcı olarak düşünmüyorum alıcı olarak düşünüyorum , satıcı olsam zaten emin ol bu satılmıştı , aciliyet var evet ama bu farkı gözardı emin ol sende edemezdin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aynı ürün olmasa da 15k ya tr faturalı ve adınıza faturalı hatta 14k ya 3070 ti ler bile tr faturalı bulunabiliyor 12 13k lara yurtdışı ürünlerde var garantisiz...forumda kutu açıldıysa 2.el muamelesi görür o yüzden kutu açılmamışsa hiç açma derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.