Şimdi Ara

Yanlış bisiklet geldi, sizce iade etmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xweser (9 mesaj) ertuy37 (2 mesaj) furkana. (2 mesaj) Üfler (2 mesaj) crazywinner3 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (7 mesaj) (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yanlış bisiklet geldi, sizce iade etmeli miyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    833 Mesaj

Yazcan adama kardeş yanlışı geldi diye ilk olarak cevap verip derlerse doğruyu yollayak onu iade edin yap ama takmazlarsa (ki bana oldu ) aynen devam

|
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj

Mekanik disk çok daha güzel görünür. Yanlışlıkla böyle gönderdiklerini de düşünmüyorum. Severek kullanabilir hayırlı olsun.

• Binbaşı
    1145 Mesaj

forumda bisiklet bölümü olması lazım ordaki arkdaşlar yardımcı olurlar ama benim bildiğim disk fren normalden daha kaliteli

|
    |
  • Yarbay
    8052 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Satıcı velesbitçim. Tüm platformlarda satış yapan bir firma. Gözden kaçacak birşey değil. Hatta kargoda kayboldu ilk başta. Sonra buldular falan. Bayağı diyaloğumuz oldu. Oldukça ilgiliydi arkadaş. Kutu teslim edildiğinde dışında 2d ibaresini görünce aradım hatta. Bana bazen koliler hasarlı olunca bir ürünü farklı bisiklet kolisine koyduklarını söyledi. Depo olayına çok hakim değildi büyük ihtimalle. Zaten v fren ile m.d fren arasın 80 TL gibi bir fark var. Çok dokunmaz onlara. Kargo ücreti daha fazla çıkacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Emre Tuna Mirliva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2683 Mesaj

uğraşmana değmez. mekanik daha sağlamdır ama bakım ister ama öyle her ay bakım yapmana gerek yok kolay işler. dediğin gibi kargo parası aradaki farktan çok tutar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,211
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.