Şimdi Ara

YANIYORRR VESTEL 70U9600 8.499TL HEPSİBURADA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
7.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de daha dün yaşadığım olayı yazayım, arkadaşa üç sene önce vestel aldık bozulmuş, servise göndermiş kargoda hasar görmüş. Buna karşılık vestelin teklifi size "regal" gönderelim olmuş. Tv hala satılıyor piyasada ama bizde yok demişler, onu geçtim koca şirket bir üst modelini yollayalım da müşteri kazanalım bile demiyor, üç kuruşun hesabını yapıyorlar. Sonra da yok yerli malı kullanın falan filan...

Anlıyorum yerli antipatiniz var.

Vestel indirim istedi. Yerli üretim destek istedi hani muhalefet tarım için destek istiyor ya aynısı. İç pazarda güçlü olamaz ise dışarıda nasıl güçlü olunur?

Akp ne yaptı gitti vergi koydu. Aklı yeni başına geldi yerli üretim için destek açıkladı. Ama bunu sırf muhalefet olmak için Vestel karalanması yanlış.
  • En dandik TV zaten ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt
    Daha dandikleri vardır. Vestel iyi bir marka

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Daha dandikleri elbet vardır ancak 8500 lira iyi bir firsat değil. Ekran ne kadar büyük olursa olsun değmez bu TV'ye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kendi ürünleri satsın diye ithal teknoloji ürünlerine(telefon fln) zam yaptıran yandaş büyük şirketlerden biri değilmi bu vestel ?

• 70" diye çöp model alacağınıza adam gibi 50-55" alın

• Daha 2 gün önce sözde Efsana Cuma kampanyası adı altında sattığı ürünleri (çay m., kahve m., tost m., süpürge vb.) iptal eden mağaza.. Tavsiye etmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gittigidiyor
    Vestel 65U9600 Televizyon Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/televizyon/vestel-65u9600_spp_994360?id=715048893
  • oraffiti kullanıcısına yanıt
    Tamam vestel kötü de bu Awox kadar da kötü değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tvleri iyidir

• vestel pişmanlıktır, garanti dışı kaldıktan 3 ay sonra bozulmuş tv'yi (55ca9550) parasıyla dahi tamir etmeyen, yedek parça yok diyen bir markadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 26 Kasım 2021; 14:10:21 >
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt

Ben de daha dün yaşadığım olayı yazayım, arkadaşa üç sene önce vestel aldık bozulmuş, servise göndermiş kargoda hasar görmüş. Buna karşılık vestelin teklifi size "regal" gönderelim olmuş. Tv hala satılıyor piyasada ama bizde yok demişler, onu geçtim koca şirket bir üst modelini yollayalım da müşteri kazanalım bile demiyor, üç kuruşun hesabını yapıyorlar. Sonra da yok yerli malı kullanın falan filan...

• %50 zam ile 12bin küsür olmuş fiyat

• Mariano3 kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum yerli antipatiniz var.

Vestel indirim istedi. Yerli üretim destek istedi hani muhalefet tarım için destek istiyor ya aynısı. İç pazarda güçlü olamaz ise dışarıda nasıl güçlü olunur?

Akp ne yaptı gitti vergi koydu. Aklı yeni başına geldi yerli üretim için destek açıkladı. Ama bunu sırf muhalefet olmak için Vestel karalanması yanlış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi falan değil keyifle maç dizi vs izlemek istiyorsanız para varsa Sony yoksa samsung veya lg. Hiçbirine bütçe yetmiyorsa tv almayın. Vestel üretimi çok aranan bir tv kullanan biri olarak önerim.

• dolcia kullanıcısına yanıt

Sony seçerkende iyi seçin okadar övülen benimde çok memnun olduğum xf90 dan netflixde doly vision film izlemek işkence keşke firmware ile düzeltseler görüntü ayarını dolby visiondan çıkarabilsek.Filmi açınca dolbyvision otomatik açılıyor ve standart yada canlı moduna geçemiyorsun.böyle olunca parlaklık azalıyor kontrast gidiyor lambaları kapatıp full karanlık odada ancak izlenebilir oluyor.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

ayni problem lg de de var, hdr yi kapatamıyorsun, ekran parlaklığı düşük kalıyor

• Yerli ve milli değil mi bu? Nasıl 8500 lira oluyor?

Yurt dışı 8000 liraysa yerli ve milli olan 4 bin olması gerek bana göre?

Yanlış mı düşünüyorum?

• Tv yi yıllarca kullanıyorsunuz keyifle izleyeceğiniz bir tv alın .Ucuz tvler renklerle işkence yapıyor insana .Wi fi ile yapar .Tv de ucuzuna kaçmayın.Zorunludur o bütçeyi vermeniz imkansızdır o zaman tamam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.