Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olayi ne kadar dar ve negatif düşünüyorsunuz. Reklam ve reklam bütçesi denen bisey var, hatta bir de müşteri portföyü oluşturmak diye bir tabir var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglayan95 kullanıcısına yanıt
    ben konuyu açan arkadaşın yönlendırmesıyle
    ulaştım nisan sonuna kadar kanpanya var
    gizmen veya meryem hanımla görüşün.

arkadaşlar vaktınız varsa gıdıp yuz yuze işlemınızı yaptırı
    yoksa telefonla işlemını yaptırıp kargoyla gönderıyorlar
    referans için pm
    lütfen.

bence süper bi kanpanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 4 Nisan 2014; 13:58:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok geçmiş olsun o zaman bir daha başınıza gelmez inşallah
  • şehir sınırlaması var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • var
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

şehir sınırlaması var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

var

Bu neyin cevabı anlamadım !

Hoş soruyudu anlamadım :-))
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Şehir sinirlamasi derken , su ana kadar sanirim sadece İstanbul ve ankara şubelerinde kampanyaya katilim mümkün oldu. Onu demek istiyorlar. Lakin telefonla ulastiktan sonra herhangi bir sinir yoktur diye düşünüyorum.

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Aynen... Telefonlada police alınabilir.

• geçen sene yaptırmadığım sigorta kaskoyu bu senede yaptırmıyorum , niye öğrenciyim araba mı var
  • Sanırım okulda Türkçe den hep 10 alıyordun!
    Benim Türkçe hep berbattı , o yüzden senin yazdığını bile anlamakta zorlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bolkepçe -- 5 Nisan 2014; 11:53:00 >
  • eğer isim alıntısı yoksa bir üstteki post/yanıt cevabı vermişimdir. ben poliçemi zaten hep telefonlarla yaptırırım bulunduğum şehirdekiler anlaşmış herkes yüksek fiyat çekiyor
    başka illerde düşük oluyor zaten eft yapınca poliçeyi kargoluyorlar özellikle küçük illerde sigortacılar monopol piyasa oluşturmuş
    10 yaşını geçen arabalara kasko yaparken sıkıntı çıkartırlar tek tek şirketleri sormak lazım . Türkçem de berbattır, And. lis okuya okuya anadilimizi unuttuk.
    ..
  • 1 yıl süresi olan poliçelerin 6 ay geçmiş olsun iptal edebiliyoruz sanırım, sonra başka firmadan yeniletiyoruz, örneğin; 1 yıl için 200 TL ödenmiş ise, gün hesabına vurulup bize 6 ay için 100 TL iade, iptal ettiğimiz firma geri dönüş sağlıyor.. bu şekildede iptal edilebilir, ben birkeresinde iptal etmiştim ruhsat değişirken, sigorta firması neden niçin sormamıştı, yani bir zorluk yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 5 Nisan 2014; 15:07:53 >
  • 2012 model Ford fiesta dizel 68 plakalı aracımın sigortasını AXA dan 178 tl ye yaptırdım.

İMM Kaza başına maddi hasar ödemesi 50,000tl
    İMM Kişi başı bedeni ödeme 50,000tl
    İMM Kaza Başı bedeni ödeme 100,000tl limitli ''Sompo Japan''dan 822tl ye kasko yaptırdım.
  • yok mu arkadaşlar referans olacak biri?
  • Kampanya bombaymis.. Daha gecen gun 96 model astra sedan icin 410 lira sigorta parasi verdim evlat acisi gibi koydu şaka gibi 410 tl ye yaptirana kadarda gobegim cikti nereye gitsem 600 700 den kapi actilar araba pert degil bisey degil..

220 lira 2005 Model Alfa Romeo arabam icin oduyorum, 410 lira 96 model astra icin boyle hesabin Allah belasini versin..
  • Istanbul dan referans olacak varsa 2 saat içerisinde marmara forum subesinden sigorta yaptıracam. 145 tl çıktı sigorta. Bu vesileyle 95 e gelecek. Her referansa da 20 tl. Iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

@istcool

Selamlar

cevap verdim.

.......................................

Genel yazıyorum :
    mesaj atan arkadaşlara en kısa zamanda dönüyorum..

Benim anlamadığım bunlar toplam da sigorta yaptıran arkadaşa 50 TL + referans olana 20TL verirlerse ne kazanacaklar onu çözemedim.
    Onlar için küllü zarar gibi geliyor ama anlaşılan n11.com misalı adamlar müşteri kapalım da diye bakıyorlar herhalde...

bu arada bana bügün verdikleri kart şu ( 30tl yüklü )

http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/world-hediye-kart/default.aspx

referansla gidersem 50 TL, referanssız gidersem 30 TL mi alıyorum. Doğru mu anladım?

ocam sigortacının den sıgorta yaptırdınınız mı nasıl oluyor kaskoda sıstem kasko yapana 50 mı 70 mı geliyorrr

• izmir'de şubeleri yok değil mi
  • Şimdi telefondan sigortamı yaptırdım,piyasada en ucuz 257 tl sigorta bulmuşken bu firmadan 166 tl teklif verdiler hemen kabul ettim,ödemeyi havale ile gerçekleştirdim,hediye çekini de poliçeyle beraber kargo ile göndereceklerini söylediler.Referans olayına hiç girmedim zaten böyle bile çok hesaplı oldu.Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
  • Yok ama telefonlada hallediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.