Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gönderdiğiniz bilgilerle fiyat çalışmaya başladık. Size bilgi vereceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalkaya26

Gönderdiğiniz bilgilerle fiyat çalışmaya başladık. Size bilgi vereceğiz.

Bekliyorum

• nusperato N kullanıcısına yanıt
    Fiyat ile ilgili cevabımızı gönderdik

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

geçen sene 210 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene generali de 100 tl ye , geçen sene 890 a axa dan yaptırdığım kaskoyu bugun 590a sompo japan dan yeniledim. fiyatı iyi araştırın bence firmalar arası çok fark var.

Kıl bir sigorta şirketi

Sompo japon odemeleri gec yapiyormus bu yuzden Izmir Ata Sanayi esnafi o sirketi sevmiyor. Tr nin her yerinde boyle midir durum bilmiyorum tabi.

• Hocam bir pm gönderdim, yardımcı olabilirmisiniz.
  • ugrkrdmn kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarınızı çalışıp size bilgi vereceğiz
  • quote:

quote:

Sevgili arkadaşlar,

Daha önce benzin kampanyasına mayıs ayında da devam edeceğimiz bilgisini vermiştim size. Kampanyada ufak bir değişiklik yapmak zorunda kaldık. Yeni hali aşağıdaki şekildedir :

Mayıs ayında trafik sigortasını şirketimizden yaptıran müşterilerimize 25 TL hediye çeki
    Kaskosunu yaptıran müşterilerimize 50 TL hediye çeki
    Trafik+Kasko yaptıran müşterilerimize 100 TL hediye çeki vermeye devam ediyoruz.

( Değişikliğin nedenine de kısaca değinmek isterim. Bildiğiniz gibi 30 TL lik hediye kartlarını Yapı Kredi Bankasından tedarik ediyorduk ancak Yapı Kredi bankası bu 30 TL lik kartları üretmeyi bıraktı. Bizim yoğun talebimiz üzerine bir miktar daha üretmeye devam etti.Ancak mayıs ayı itibariyle artık kesinlikle 30 Tl lik hediye kartı üretmeyeceğini bize bildirdi. Bizde Akbank ile anlaşmak zorunda kaldık. Ancak Akbank da sadece 25 TL lik kartlar üretiyor. Dolayısıyla 25 TL lik kartları Akbanktan 50 TL lik kartları da Yapı Krediden tedarik ederek kampanyaya devam edeceğiz. )

Sevgili arkadaşlar,

Daha önce de yazdığım gibi bankalar bu hediye kartlarını bizim için özel olarak üretiyorlar. Üretim konusunda da bizim hızımıza yetişemediler. Kendi ürettikleri kredi kartlarının sırasını beklemek zorunda kaldık. Şu anda bize hafta başında tüm sipariş ettiğimiz kartları göndereceklerini belirttiler. Kartlar bize ulaşır ulaşmaz müşterilerimize göndermeye başlayacağız. Bu gecikmeden dolayı da tüm müşterilerimizden özür diliyoruz.

Saygılarımızla.

50 TL lik kartlar banka tarafından bize ulaştırıldı. Kampanyaya katılan tüm müşterilerimize göndermeye başladık. Perşembe günü kartı eline geçmeyen müşterilerimizin bilgi vermesini rica ederiz.
    Ticket ve 25 TL lik kartların da bu hafta içinde elimize geçeceği bilgisini aldık. En kısa sürede onların da gönderimlerini tamamlamış olacağız.

Tüm müşterilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

• quote:

quote:

quote:

Sevgili arkadaşlar,

Daha önce benzin kampanyasına mayıs ayında da devam edeceğimiz bilgisini vermiştim size. Kampanyada ufak bir değişiklik yapmak zorunda kaldık. Yeni hali aşağıdaki şekildedir :

Mayıs ayında trafik sigortasını şirketimizden yaptıran müşterilerimize 25 TL hediye çeki
    Kaskosunu yaptıran müşterilerimize 50 TL hediye çeki
    Trafik+Kasko yaptıran müşterilerimize 100 TL hediye çeki vermeye devam ediyoruz.

( Değişikliğin nedenine de kısaca değinmek isterim. Bildiğiniz gibi 30 TL lik hediye kartlarını Yapı Kredi Bankasından tedarik ediyorduk ancak Yapı Kredi bankası bu 30 TL lik kartları üretmeyi bıraktı. Bizim yoğun talebimiz üzerine bir miktar daha üretmeye devam etti.Ancak mayıs ayı itibariyle artık kesinlikle 30 Tl lik hediye kartı üretmeyeceğini bize bildirdi. Bizde Akbank ile anlaşmak zorunda kaldık. Ancak Akbank da sadece 25 TL lik kartlar üretiyor. Dolayısıyla 25 TL lik kartları Akbanktan 50 TL lik kartları da Yapı Krediden tedarik ederek kampanyaya devam edeceğiz. )

Sevgili arkadaşlar,

Daha önce de yazdığım gibi bankalar bu hediye kartlarını bizim için özel olarak üretiyorlar. Üretim konusunda da bizim hızımıza yetişemediler. Kendi ürettikleri kredi kartlarının sırasını beklemek zorunda kaldık. Şu anda bize hafta başında tüm sipariş ettiğimiz kartları göndereceklerini belirttiler. Kartlar bize ulaşır ulaşmaz müşterilerimize göndermeye başlayacağız. Bu gecikmeden dolayı da tüm müşterilerimizden özür diliyoruz.

Saygılarımızla.

50 TL lik kartlar banka tarafından bize ulaştırıldı. Kampanyaya katılan tüm müşterilerimize göndermeye başladık. Perşembe günü kartı eline geçmeyen müşterilerimizin bilgi vermesini rica ederiz.
    Ticket ve 25 TL lik kartların da bu hafta içinde elimize geçeceği bilgisini aldık. En kısa sürede onların da gönderimlerini tamamlamış olacağız.

Tüm müşterilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Ticketlarda geldiginde kampanya eskisi gibimi olacak yani 100+20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikadam -- 21 Mayıs 2014; 9:39:46 >

• komikadam kullanıcısına yanıt
    Hayır. Yeni kampanyada ticket yok . Nisan ayında ticket haketmesine rağmen gönderemediğimiz müşterilerimiz olmuştu . Onlardan bahsediyordum.

• Merhaba pm gönderemiyorum, üye profiliniz kapalı galiba.
    Trafik sigortası için özelden ulaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 22 Mayıs 2014; 4:07:13 >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    vahit.catalkaya@sigortacini.com.tr adresine bilgilerinizi gönderebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalkaya26 -- 22 Mayıs 2014; 10:42:03 >
  • quote:

vahit.catalkaya@sigortacini.com.tr adresine bilgilerinizi gönderebilirmisiniz

??
  • Daha önce hiç kasko yapılmamış 10 yaş üzeri bir araca ne kadara kasko yapılıyor acaba..

• Sacramental kullanıcısına yanıt
    Aracınızın bilgilerini ulaştırabilirmisiniz , fiyat çalışalım
  • Merhabalar yine ben :)
    bir arkadaşımın kasko ve trafik sigortası haziran aynında bitiyor. Haziran ayında da kampanya devam edecek mi? Veya kampanyadan yararlanmak için mayıs ayında poliçelerimiz yaptırsak olur mu?
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olay devam ediyor mu şu anda? Nasıl teklif alabiliyoruz acaba, Bursa'da ikamet ediyoruz. Trafik sigortası yaptıracağız.
  • Hediye çeklerim dün geldi.
    Teşekkür ediyorum kendilerine.
    Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzturkG O kullanıcısına yanıt
    Kampanyamız büyük ihtimalle Haziran'da davdevam edecek ama bilgilerinizi ulaştırırsanız Mayıs ayında da teklif çalışabiliriz

• basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Kampanyamız devam ediyor.
    Bize TC kimlik numaranız , plakanız ve belge numaranızı ulaştırırsanız fiyatlarınızı çalışabiliriz

• ruf kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ediyoruz
    Saygılarımızla

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.