Şimdi Ara

YANIYOR TRAFİK Sig. yaptırana 15TL Kasko 30 TL her ikisi 45Tl akaryakıt kart hediye (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
49
Favori
33.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazık ki belge numarası olmadan sigorta şirketleri fiyat çalışamıyor.
  • Güzel fiyat aldım (kasko-sigorta) biraz araştırıp hemen karar vereceğim. Teşekkürler
  • catalkaya26 C kullanıcısına yanıt
    Pm yazdım acil cevap bekliyorum yarın sonmus sigortadan aradılar yapmayın dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazz Y kullanıcısına yanıt
    Belge numarasını ulaştırırsanız hemen çalışalım
    Bu konu ile ilgili birkaç gün uğraşacağımı düşünüyordum ama o kadar hızlı dönüş gerçekleştirdiniz ki bukadar kısa sürede ilk defa poliçelerim hazırlandı.
    İlgisi, kibarlığı ve profesyonel çalışma sistemi için Vahit Bey ve ekibine teşekkür ederim.
  • OzturkG O kullanıcısına yanıt
    Nazik mesajınız için biz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
  • Benimde poliçelerim elime ulaştı, hediye Kartları da önümüzdeki hafta gelecek sanırım.
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz hediye kartları önümüzdeki hafta elinizde olur
    Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

quote:

Orijinalden alıntı: fertile

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

geçen sene 210 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene generali de 100 tl ye , geçen sene 890 a axa dan yaptırdığım kaskoyu bugun 590a sompo japan dan yeniledim. fiyatı iyi araştırın bence firmalar arası çok fark var.

Kıl bir sigorta şirketi

geçen sene abim yaptırdı kaskoyu sompo japana ve bir kaza geçirdi bayada masraf vardı 3-4 bin TL civarı. Özel servise götürdük. Sigorta şirketi biz hiç yüzüstü bırakmadı ve çabuk ödedi parayı
    Çalışanı veya çalışan yakını değilim başta korkmuştuk yaptıralım mı diye daha önceki sene anadoluydu çünkü. Ama bizi mahcup etti diyebilirim

Siz ne gibi bir sorun yaşadınız?

yaptırdıgınız acenta çok önemli aksi takdirde hapı yutarsınız. geçen yıl sompo japon dan 10 tane aracımızı kasko yaptırdık. acenta buna parayı ödememiş. biz acentaya çek vermiştik. sompo tüm poliçleri iptal etmiş kazalarda falan çok ugraştık.

aman diyorum acentaya dikkat

doğru söylüyorsunuz acenta parayı muhakkak ödemeli

2 gün önce kentpark'a gidip araç sigortasını yaptırdık, son derece samimi ve ilgililer. Laf kalabalığı yapıp kafa karıştırmaya uğraşmıyorlar.
    Ilgilerine teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Poliçe tamam inşallah mail olarakda gönderdiler gerçi benim sanal karta taksit yapamadilar ama ilgi ve hızlı dönüşler için teşekkürler
    Policemde hediyemde adresime gelecek hafta içi elimde olur diye bekliyorum.

• Yeriniz kentparkın neresınde=
  • kadtas kullanıcısına yanıt
    Kentpark şube -1 katında

• yazz Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• onexey O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• Haftaya nasipse linea alacagiz ama araci babamin mi yoksa kendi ustumemi alsam hangisi kasko ve sigorta icin ucuz olur babam 60 ben 87 dogumluyum istenildigi takdirde arac plaka ve tc no larimizi veririm sizden gelecek donuse gore kararimizi verecegiz

• nasipse yakın zamanda 2.el araç almayı düşünüyorum o zaman bi çayınızı içmeye gelmek lazım forumdakiler memnun gibi görünüyor
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Bekleriz mutlaka hatta sigorta olmasa da çay içmeye bekleriz

• nusperato N kullanıcısına yanıt
    Sigorta şirketlerinin hemen hemen hepsinde 35 yaşın altındakilerle 35 yaşın üstündekiler arasında yaklaşık %30'a varan fiyat farkları çıkıyor. Yani yeni alınacak aracı babanızın üzerine alırsanız her halükarda daha az para ödersiniz . Ancak her sene kazanız olmazsa hakedeceğiniz hasarsızlık indirimi babanızın üzerinde kalır. Bundan sonraki her aracı babanızın üzerine almak zorunda kalabilirsiniz . Bu durum sorun olmayacaksa babanızın üzerine almanız doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalkaya26 -- 17 Mayıs 2014; 3:02:50 >
  • Pm den atmis oldugum mesaja bakabildiniz mi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.