Şimdi Ara

Yanıyor! SAMSUNG DA-E550 99₺ Ücretsiz Kargo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
9
Favori
9.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf neden böyle dediğinizi görmek için mağazaya test için gittim kesinlikle para etmez bi ürün hem çok hantal hem 220v ile şarj olmak zorunda ayrıca ses kalitesi hiç tatmin edici değil uyarı için teşekkürler
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    220v ile şarjın nesi kötü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Belki herkes için kötü değildir ama benim kullanım alanıma hitap etmiyor.Ama asıl bu büyüklükteki bi cihaza bu ses yakışmamış samsung a bakışım bile değişti o derece
  • 10W demişler, değmez. Halen kullandığım, Teknosa'nın 150 TL'ye sattığı Boombox ayarında bir fırsat bekliyorum.
  • 10W demişler, değmez. Halen kullandığım, Teknosa'nın 150 TL'ye sattığı Boombox ayarında bir fırsat bekliyorum.
  • Samsung tabletlerin yanında hediye veriyorlardı bunu, geçen sene 2.el kutulu piyasası 150-200 civarındaydı, ben 150den satmıştım sıfırını bir tanıdık için, ihtayacı olana 99 tl uygun fiyat.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113336102&p=1#113336416

• Mağazada bulursam alabilirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 liradan alıp rahat 180'den okutulur aslında.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

Magazada denemistim. Ses seviyesi ve kalitesi cok dusuk. Rahatlikla soyleyebilirim ki asla kalibinin adami degil. Bosuna alip hayal kirikligina ugramayin

Merhaba.
    Mağazada deneyerek istediğiniz gibi ses sistemi bulabildiniz mi?

Elbette hemde bircok defa. Sadece almadim sattimda . Bu cihazi 2 yil kadar once 449 liraya bir musteriye satmistim hatta. Adamin soyledigi aynen soyleydi. "Sesini pek begenmedim ama mutfagimda guzel duracak"

• Urunu alip bakabilecek arkadaslara bi sorum var.
    Kutu icinden dock unitesine takilan bir pad ve telefonun yaslandigi yere takilan 2 adet kaucuk ayak aparat ciktimi

K.klavuzunda icinden cikanlarda gorunuyor fakat kutudan cikmadi. Aldigim yer israrla cokmaz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Urunu alip bakabilecek arkadaslara bi sorum var.
    Kutu icinden dock unitesine takilan bir pad ve telefonun yaslandigi yere takilan 2 adet kaucuk ayak aparat ciktimi

K.klavuzunda icinden cikanlarda gorunuyor fakat kutudan cikmadi. Aldigim yer israrla cokmaz diyor

Çıkmadı lazım. Teşhir ürünü olabilir mi?

• Samsung magazaya sordum. Satan arkadaslar ciktigini hatirlamiyorum. Ama servisten temin ediliyor dediler. Ama emin konusmadilar.
    K.klavuzunda kutu iceriginde yaziyor sonucta. Bi anlam veremedim. Bi emein olsam, kafama takildi.

Note 4 cihazi taktigimda havada kaliyor. Egiliyor. O aparatlar olsa telefonu tutacak halbuki.

• bu sayfa insana lazım olmayan şeyler aldırır valla şimdi müzik gerekirse ipadden açıp dinliyorum mutfakta falan. gidip mağazalardan alasım geldi ama genede
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Urunu alip bakabilecek arkadaslara bi sorum var.

çıktı hocam iki kauçuk aparat iki sert plastik telefon dayanınca iz yapmasın diye.
  • Boşa çamur atmayalım arkadaşlar urun çok kaliteli bluetooth çok basarili ayni zamanda tr.de tek android docking station parasinida sonuna kadar hakediyor

• Ürünü gelenlerden yorum bekliyoruz. Bazıları bayağı kötü olduğunu söylemişlerdi. Umarım öyle değildir.
  • Alamayan arkadaşlar üzülmesin. Zaten ihtiyacınız yoktu emin olun...
  • Merhaba arkadaslar direk flash bellekten müzik çalıyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosa sitesinde kargo dağıtımda yazıyor kargo takip numarasıda yok ama ne gelen var ne giden.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.