Şimdi Ara

Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
18
Favori
7.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hanefi -- 31 Temmuz 2018; 13:7:28 >
  • ilk fiyatı abartılmış teneke bir ürün. alanlar aldı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hanefi -- 31 Temmuz 2018; 13:10:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hanefi

ilk fiyatı abartılmış teneke bir ürün. alanlar aldı herhalde.
    Kendiniz İptal Ederseniz Hediye Çeki Alamazsınız.
    Komisyon Kesme Olayı Bulunmuyor.
    Foruma Bugün Üye Olmuşsunuz Yanlış Bilgilendirme Yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 31 Temmuz 2018; 11:25:43 >
  • Boyle bir mesaj attım bakalım sonuc ne olacak.

Bu siparişimdeki üründen iki adet ayrı ayrı sipariş etmiştim. Mağazanın ricası üzerine birini kendi rızam ile iptal ettim ancak hâlâ aktif olan siparişimin gonderimini istiyorum. Satıcı gönderilmeyeceğini belirtti bu konu hakkında müşteri memnuniyetini de gözeterek yardımınızı rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Boyle bir mesaj attım bakalım sonuc ne olacak.

Bu siparişimdeki üründen iki adet ayrı ayrı sipariş etmiştim. Mağazanın ricası üzerine birini kendi rızam ile iptal ettim ancak hâlâ aktif olan siparişimin gonderimini istiyorum. Satıcı gönderilmeyeceğini belirtti bu konu hakkında müşteri memnuniyetini de gözeterek yardımınızı rica ediyorum.
    Verilecek Cevap ... TL Hediye Çekinizi Tanımladım Müşteri Memnuniyeti İçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 31 Temmuz 2018; 11:27:5 >
  • m.hanefi M kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 23:15:38 >
  • bende aldım işleme alındı yazıyor bakalım gelcek mi zaten 2kg kömürü 20tl eder

• Bu ürün kesinlikle 250 lira edecek bir şey değil. Google da aratınca hep aynı satıcının ilanları çıktığı için 250 liraymış algısı yaratılıyor ama bence 80-90 lira anca edecek bir ürün.

Alıcı gözüyle bir bakın ve düşünün bunun neresi 250 tl eder diye. 80 liralık malı 45 e alacağım diye uğraşacak varsa buyursun uğraşsın.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Günümüz şartlarınıda düşününce bence 150+ ederi var. Çünkü hem tekerlek ayaklı hem tüp destekliyor hem standı var. Ha konu üretim maliyeti olsa 40tl'ye mâl olur sanıyorum. Sıradan mangalın ayaklı ve tüplü hali başka numarası yok bildigin sac

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Alıntıları Göster
    Ooo mağaza sahibi de gelmiş :)
  • Bunun fiyatını araştırırken Karaca’nın bir barbeküsü çıktı karşıma. Bu da fırsat gibi duruyor, 330’dan düştüyse yazdığı gibi. 19x48x47 ölçüleri.

Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi bari iade cabuk gercekleşti de 30tl chipi kurtardik yarın son günüydü. Diger sipariş icin bir guzellik bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

amin
    şimdi düşündüm de 18 adet mangalı koyacak yer de yok

Alıntıları Göster
    Sen satıyorsun koymaya gerek yok senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Alıntıları Göster
    Hocam ben havale ile aldım ücreti göndermeden iptal ederler mi çek için? Yoksa parayı yatırıp öyle mi iptal olmasını beklemek gerekiyor?
  • Bende ayni sekilde bekliyorum acaba eft yi yapsakmi

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    eğer ki gönderilmeyeceği belliyse ederler. çek için havale geçmeye gerek yok. son güne kadar beklersiniz gelişme olmazsa havale geçersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 31 Temmuz 2018; 13:6:20 >
  • quote:

Boyle bir mesaj attım bakalım sonuc ne olacak.

Bu mesajıma istinaden gelen cevaba bakın!

43211916 numaralı siparişinizde bulunan Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli ürününüze ait siparişinizin iptal edilip ücret ödemesinin yapılmasına istinaden siparişinizi aktif duruma getiremiyorum.

Dilerseniz sipariş iptali sağlanan ürün için yeniden sipariş verebilirsiniz.

Koskoca mesajı bir kenara bırakmış sadece konu başlığına takılmış arkadaş (iptal edilen siparişi nasıl aktif edebilirim gibi birşeydi) Ben o başlığı bir kere mecburiyetten seçtim :S
    Edit:
    +35803136 numaralı siparişinizde bulunan Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli isimli ürün 01.08.2018 tarihinde adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Siparişinizde bir sorun gözükmemektedir Mustafa Bey.
    13:15
    +Satici oyle demiyor ama peki madem bekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 31 Temmuz 2018; 13:17:36 >

• quote:

Günümüz şartlarınıda düşününce bence 150+ ederi var. Çünkü hem tekerlek ayaklı hem tüp destekliyor hem standı var. Ha konu üretim maliyeti olsa 40tl'ye mâl olur sanıyorum. Sıradan mangalın ayaklı ve tüplü hali başka numarası yok bildigin sac
    tüp destekli olması bile bu fiyata bedava dedirdiyor
    hb den tüplü mangal almıştım da thh ye şikayet etmiştim
    red edilmişti
  • IPTAL olursa para iadesi olmuyor mu kk ile almıştık hediye çeki olayı çok saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRrGeNeRaL -- 31 Temmuz 2018; 13:39:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar satıcı aynı ürünü 260 TL'den satışa koymuş tekrar. Göndermeyeceği bariz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.