Şimdi Ara

Yanıyor! Prado Simline Tekerlekli Kömürlü Barbekü, 2Kg Kömür Hediyeli - 44TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
18
Favori
7.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halilcrs

evet, tek hesap ile iki ayrı sipariş vermiştim. İkisi için ayrı ayrı kupon verdiler.

Alıntıları Göster
    3 ayrı siparişim vardı gerçi 2.si havale ama fark etmez,iptal yok henüz bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de iptal yok saat 02 gibi sipariş geçmiştim.

• Fiyatseyir den gelen manüel bildirim ile bir adet sipariş vermiştim. Az önce onaylandı. Teşekkürler, ahmetfx.

• nasıl kaçırdım ya :(
  • Havale ile almıştım. Yapsam mı eftyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Fiyatseyir den gelen manüel bildirim ile bir adet sipariş vermiştim. Az önce onaylandı. Teşekkürler, ahmetfx.
    hazırlanıyor mu görünüyor hocam?
  • Beyler hangi numaradan arıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Beyler hangi numaradan arıyorlar
    850 252 40 00.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı kendisi aramıyormu ? HB neden arıyorki satıcı başkası. Çeki verende HB mi ? Yoksa satıcımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam satıcı kendisi aramıyormu ? HB neden arıyorki satıcı başkası. Çeki verende HB mi ? Yoksa satıcımı ?
    HB arıyor. Bana verdikleri çek sadece HB'de geçiyor. Hata belki de HB kaynaklıdır. Satıcı arayamaz zaten.
  • Beni de aradılar simdi. İptal + altlimitsiz 25 lira hediye çeki.

• Beni de aradılar kesinlikle iptal etmiyorum ürünü istiyorum dedim. Sonuna kadar tüm yasal haklarımı kullanacağım dedim. Bakalım ne olacak?
  • 2 adet almıştım 1 i iptal. 25 çek kabul ettim 2 si duruyor bakalım iptal etmiyecem arasınlar bakalım

• Beni aramişlar gormedim. Tekrar ararlar mi, ben mi iletisime geciyim?

• Az önce aradılar. İptal+çek önerdiler, kabul edecektim zaten ama iptal nedenini öğrenmek istediğimi söyledim. Stok olmamasına rağmen sitede mevcut kaldığı vs. bilgisini verdi. Stok değil fiyatla da alakalı bir durum olduğuyla alakalı biraz münakaşa yaşadık. En son, firma bize bu şekilde bildirdi, gibisinden bir şey söylendi. Bende sinir oldum, iptali kabul etmediğimi söyledim. Sipariş şimdilik duruyor. Gereksiz yere çektende olduk

Edit:iptal olmadı ama çek tanımlamışlar. Sonra farkına varıp çeki iptal ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 1 Ağustos 2018; 10:26:35 >
  • Beni de aradılar ve çek verdiler. Israrla ürün temin edilemiyor diyor. Yahu diyorum hala satılıyor ürün. Yok diyor kesinlikle. Dedim zamanım olsa ekran görüntüsü alıp tutanak tutar bu işin peşini bırakmazdım ama uğraşacak vaktim yok. Belki uğraşıla birşeyler çıkar.https://www.hepsiburada.com/prado-simline-tekerlekli-komurlu-mangal-barbeku-p-HBV000007YUS2 bu ürün aynısı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Havale ile almıştım. Yapsam mı eftyi
    Arayıp iptal ettiler , 25 lira çek vereceklermiş

• Beni de aradılar özür dilediler 25 TL hediye çeki tanımladılar.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Eft yapmadan mi hocam

• Eft ile alıp parayı daha yollamadığım için hediye çeki tanımlaması mümkün değil dedi bana arayan bayan. Ben de iptali onaylamıyorum , eft’yi de geçiyorum hemen dedim. Yine de iptal etmişler çek vermeden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.