Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Ülkemiz mevzuatı gereği telefonun arka kısmına CE etiketi yapıştırılması sebebi ile telefonların kutu etiketleri falçata ile kesilmiş ve etiket yapıştırıldıktan sonra distribütör tarafından kutu jelatinlenmiş bilgisini bildireyim.

Ayrıca çoklu kredi kartı uygulamasını kullanarak 2 adet BONUS KART ile 100₺ + 100₺ =200₺ bonus kazanabilirsiniz...
    bu olay nasıl oluyor hocam açar mısınız?
  • doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    Her ülkenin farklı yasal zorunlulukları oluyor. Üreticiler üretim yaparken onlara uygun şekilde üretiyor, gereken şeyleri yapıyor. Bazen satış hedefleri tutmayabiliyor ya da yasal bir sürece takılıyor, hedef pazarlar değişiyor. Atıyorum almanya için üretilen telefonlar bir anda almanya yerine Türkiye'ye yönlendiriliyor. Türkiye için yasal zorunluluk olan şeyler almanyaya giden telefonlarda olmadığı için bunları yasal mevzuata uygun hale getiriyorlar. Kutuyu açıyor, etiketi yapıştırıp kutuyu geri kapatıyorlar. Mesela
  • cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    Firewall derken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Her ülkenin farklı yasal zorunlulukları oluyor. Üreticiler üretim yaparken onlara uygun şekilde üretiyor, gereken şeyleri yapıyor. Bazen satış hedefleri tutmayabiliyor ya da yasal bir sürece takılıyor, hedef pazarlar değişiyor. Atıyorum almanya için üretilen telefonlar bir anda almanya yerine Türkiye'ye yönlendiriliyor. Türkiye için yasal zorunluluk olan şeyler almanyaya giden telefonlarda olmadığı için bunları yasal mevzuata uygun hale getiriyorlar. Kutuyu açıyor, etiketi yapıştırıp kutuyu geri kapatıyorlar. Mesela
    yok yok öyle değildir o bence ürün 2 sene kullanılıp garantisi bitmeden hb tarafından yeniden paketlenip (!) tekrar satışa sunulmuştur :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incubus -- 16 Ekim 2019; 14:43:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeqaS xLR

Firewall derken
    işyerinde güvenlik duvarı izin vermiyor. Stream sınırı var ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Değil Aradaki Fark Uçurum Her Bakımdan

Meizu 16Xs
    https://www.gsmarena.com/meizu_16xs-9724.php

Meizu 16s
    https://www.gsmarena.com/meizu_16s-9424.php
    xs daha ozellikli..kamera 4 kat fazla cozunurlukte ve batarya kapasitesi fazla ama daha ucuz..sebebi nedir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Ülkemiz mevzuatı gereği telefonun arka kısmına CE etiketi yapıştırılması sebebi ile telefonların kutu etiketleri falçata ile kesilmiş ve etiket yapıştırıldıktan sonra distribütör tarafından kutu jelatinlenmiş bilgisini bildireyim.

Ayrıca çoklu kredi kartı uygulamasını kullanarak 2 adet BONUS KART ile 100₺ + 100₺ =200₺ bonus kazanabilirsiniz...
    Yani paketi acilip sonradan mi paketlenmis kullanilmis mi
    2 kk nasil kullaniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

dayanamadım aldım bu sefer.2 bonus kartla daha uyguna gelmiş oldu.teşekkürler bilgi için.
    Hocam 2 Bonus kart nasıl kullanılıyor Garanti Bonus mu Deniz Bonus mu

• shegenli chingen kullanıcısına yanıt
    İşlemc farkı var hocam, sd855 i gördün mü bi telefonda cukkaları sayacaksın, sanki saf altından mübarek

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Çoklu ödeme seçeneği var hepsiburada da.2 tane garanti bonus.

• Arkadaşlar iphone 6s kullanıyorum, bu telefonu almak istiyorum. Siz ne dersiniz mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: glrahmet

Arkadaşlar iphone 6s kullanıyorum, bu telefonu almak istiyorum. Siz ne dersiniz mantıklı mı?
    iPhone'dan sonra istersen Galaxy S3 al yine memnun kalırsın.

Kapalı sandıktır iPhone , hiçbir şeye müdahale edemezsin. Android ise özgürlüktür. note fan edition kullanıyorum fiyatı göz ardı edersek 8 plus'a değişmem

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

iPhone'dan sonra istersen Galaxy S3 al yine memnun kalırsın.

Kapalı sandıktır iPhone , hiçbir şeye müdahale edemezsin. Android ise özgürlüktür. note fan edition kullanıyorum fiyatı göz ardı edersek 8 plus'a değişmem

Alıntıları Göster
    6s plus kullanıyorum kardeşimdeki s9 dan daha iyi daha hızlı arayüzü var. Hiçbir şeye müdahale etmeye gerek duymuyorsun zaten. İphone dan sonra android 8 de kalmış meizu alınır mı bilemedim benim 6s plus ios 13 güncellemesi almışken meizu gibi güncelleme vermeyen bir markanın telefonunu almazdım. Fakat fiyatına göre donanım alabileceğinin en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 17 Ekim 2019; 3:34:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

6s plus kullanıyorum kardeşimdeki s9 dan daha iyi daha hızlı arayüzü var. Hiçbir şeye müdahale etmeye gerek duymuyorsun zaten. İphone dan sonra android 8 de kalmış meizu alınır mı bilemedim benim 6s plus ios 13 güncellemesi almışken meizu gibi güncelleme vermeyen bir markanın telefonunu almazdım. Fakat fiyatına göre donanım alabileceğinin en iyisi.

Alıntıları Göster
    Tercih meselesi hocam. Hediye vs gelmediği sürece iPhone kullanmam ben. Android'e göre bir çok eksi yanı var.

En basitinden x sitesinden müzik film indirip izleyemezsin. Her istediğin müziği ücretsiz zil sesi yapamazsın.

Ve daha nicesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: glrahmet

Arkadaşlar iphone 6s kullanıyorum, bu telefonu almak istiyorum. Siz ne dersiniz mantıklı mı?
    bende de aynı telefondan vardı. sonra gittim samsung note 8 aldım. acayip memnunum. apk programları yükleyebilmek olsun, kişiselleştirme olsun, klavye bile ayarlayabiliyorsun..

ama iphone'u arıyorum, kullanışlığı çok daha iyi, bir dahaki telefonum kesinlikle iphone olacak. O yüzden bence değiştireceksen yine iphone al derim.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Bu kullanışlık ne oluyor tam olarak? Telefonu alıyor ya birini arıyoruz, bir uygulama açıyoruz vs. Ne kadar fark edebilir? Zaten uygulamaların çoğu ortak. Alışkanlık olsa gerek androidden ios'a geçince ben geri gitme olayını aşırı saçma, kullanışsız bulmuştum. Androidde back tuşuna basıyor geri gidiyorsun. İos'ta ya sağ üstte ya sol üstte ya ekrana basıp görünür yapıyorsun ama bu tamamen alışkanlık. Telefon alırken de ilk ya da öncelikli kriterim değil. Ne kadar karmaşık olabilir ki aynı amaca hizmet eden iki farklı ürün? Telefon alırkenki öncelikli kriterlerin fiyatı, kamerası, depolaması, performansı olması gerekmiyor mu?
  • indirim ne zaman biter acaba, ona göre modemin fişini çekicem. bitince açarım interneti.

duramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

3010 mAh batarya kapasitesi

usb 2.0 , hafıza kartı desteği yok. Tek artısı 8 gb ram.
    baltalı ilah kardeş, o snapdragon 845 'i çift kavrulmuş çekirdek mi sandın ?? o işlemciye sahip telefonlar 3-4 bin tl 'den başlıyor

napayım hafıza kartını, o da bana lazım değil mesela
    usb 2.0 ne için , airdroid var, kablosuz bağlıyoruz telefonu ya da hızlı paylaşımlar için ise, facebook messenger'da yapıştırıyom telefondan kendi hesabıma mesaj atarak, sonra bilgisayardan alıyorum

• şu da var malesef, android'in en büyük sıkıntısı , hala çözül(e)medi, 8 gb ram diyor, telefona biraz program kurun, 2 hafta sonra boşta ram -> 350 mb

bendeki mi 5s öyle en azından, 4 gb ram , hiçbir şey açık gözükmese de, boşta devamlı 700-800 mb

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.