Şimdi Ara

Yanıyor!! Logitech K400 Kablosuz klavye 42 TL (Migros) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
12.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: fkursunat

quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

K750 ye kampanya yapsalar alırım Logitech K750 hep aklımda kalmıştır bana göre piyasadaki en iyi klavyesidir (kibar - malzeme kalitesi - tuşları - az yer kaplamasından dolayı)

K400 bendeki Microsoft N9Z-000017 (80 TL civarında) yanında çöp gibi duruyor o klavyenin fiyatı da o kadar eder

Yanıyor!! Logitech K400 Kablosuz klavye 42 TL (Migros)

http://www.hepsiburada.com/liste/microsoft-all-in-one-siyah-media-klavye-n9z-00017/productDetails.aspx?productId=bd801135&categoryId=51

Microsoft olanın fiyatı 55TL (kargo bedava). Kaçırmayın derim. $ yerine TL yazmış bile olabilirler.

hocam bağlantısı usb olduğundan logitech daha mantıklı gibi

ikisi de usb değil mi ki ? :)

izmir mavişehirde son 6 tane :D

bi de sanırım sadece bu mağazada var, istanbulda büyük mağazalarda sepete eklenmiyor, gerçi hepsini denemedim.

denemek isteyenler buyursun.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29015693-32323-logitech-k400-wireless-klavye

kelime eksiğim varmış hemen düzelteyim doğru usb ama usb kablo şeklinde. yani kablolu diyor hb

• hocam alt taraftaki açıklamada kablolu diyor ama resimlide kablosuz diyor. ben direk alta baktım ondan logitech mantıklı dedim ya değilse bencede microsoft :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

K750 ye kampanya yapsalar alırım Logitech K750 hep aklımda kalmıştır bana göre piyasadaki en iyi klavyesidir (kibar - malzeme kalitesi - tuşları - az yer kaplamasından dolayı)

K400 bendeki Microsoft N9Z-000017 (80 TL civarında) yanında çöp gibi duruyor o klavyenin fiyatı da o kadar eder

http://www.hepsiburada.com/liste/microsoft-all-in-one-siyah-media-klavye-n9z-00017/productDetails.aspx?productId=bd801135&categoryId=51

Microsoft olanın fiyatı 55TL (kargo bedava). Kaçırmayın derim. $ yerine TL yazmış bile olabilirler.

dostum hakikaten microsoft daha güzel duruyo ama tvler ile sorunsuz çalışır mı lg tv servis de k400 dediydi. ama microsoftun hb fiyatı iyiymiş

nedense iki model görünüyor. birisi 55 tl diğeri 120 tl. 120 tl olanda HDMI kablo fazlalığı var?

http://www.hepsiburada.com/liste/microsoft-all-in-one-siyah-media-klavye-n9z-00017/productDetails.aspx?productId=bd801135&categoryId=51&SKU=BD801135

http://www.hepsiburada.com/liste/microsoft-all-in-one-siyah-media-klavye-n9z-00017-hdmi-kablo-hediyeli/productDetails.aspx?productId=bd801536&categoryId=51&SKU=BD801536

Bu microsoft benim samsung tv ye olur mu. K400 her yerde yok sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dayanamadım kutuyu açtım.
    kutu üzerinde k400 yazıyor ama normalinde migrosun 60 tlye satmasından şüphelendiğim için baktım. kutuyu açınca klavye arkasında k400r yazıyor yani daha dandik modeli.
    neyse 55lb730 model lg tvde denedim sorunsuz çalışıyor. ancak anlamadığım normalde hızlı olan browser biraz yavaşladı gibi ya da hüznü kuruntu yapyorum:)
    mesajı klavye ile tv de yazdım atıyorum.

bu arada ilk açtığımda dili ingilizce çıktı bir şekilde kurcalarken sanal klavyeyi açtım shift+) tuş kombinasyonlarıı denerken , buradan dili türkçeye çevirince karakter problemi de çözüldü.
  • Klavye arka etiketi resmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

%30 indirim diye barkod yapmışlar,siz piyasadan %50 ucuz diyorsunuz.Satın almaya teşvik mi bu? :):):)

Bu soruyu tahmin ederek ilk mesaja piyasa fiyatları linki koydum, zahmet edip bakıver kardeşim.

Tamam kampanya bittiğinde, bizde 60 tl ye migrosdan almayız,akakçeden sorgulatıp 80tl alırız.

• quote:

hocam microsoft klavyeniz kablosuz değil mi hb açıklamaları çelişkili.ürün açıklaması kısmında microsofttan almış resmi yapıştırmış kablosuz yazıyor ama açıklama kısmında bağlantı usb kablolu diyor. birde microsoft klavyenizde türkçe karakter varmı

• iron_man İ kullanıcısına yanıt
    400R olan mdelin daha dandik olduğunu nerden çıkardın bilmem de, burdaki kıyaslamaya bakılırsa dandik olanı 400 olanı. 400R değil.

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/39601/~/differences-between-the-wireless-touch-keyboard-k400-and-k400r
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

400R olan mdelin daha dandik olduğunu nerden çıkardın bilmem de, burdaki kıyaslamaya bakılırsa dandik olanı 400 olanı. 400R değil.

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/39601/~/differences-between-the-wireless-touch-keyboard-k400-and-k400r

Aşağıdaki forumda demişler ama tam karşılaştırmya bakmadım
    http://donanimhaber.com/logitech/VideoDetail.aspx?vid=2221

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akşam üstü Gayrettepe Migros'tan aldım. 3 tane daha vardı. Almak isteyenlere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkursunat

quote:

hocam microsoft klavyeniz kablosuz değil mi hb açıklamaları çelişkili.ürün açıklaması kısmında microsofttan almış resmi yapıştırmış kablosuz yazıyor ama açıklama kısmında bağlantı usb kablolu diyor. birde microsoft klavyenizde türkçe karakter varmı

Kablosuz klavyedir kablolu değil (bendeki türkçe klavye)

• Vatan migrosta reyonda bir çok logitech kulaklık, kamera vb. ürün olmasına rağmen klavye yoktu. depoya da sordurdum, orada da YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Yok hocam farenin ortasındaki silindir.
    Sörfün olmazsa olmazıdır, hatta üzerindeki tuş candır ve Logi'lerde hep arıza yapar o tuş.

15 yıldır sayısız Logitech mouseları kullanıyorum. İş yerimde 2 pc'de evde 2 Pc'de olmak üzere. Öğrenciyken bile günlük 10 saate yakın oyun oynardım -ki gaming mouse değildi- Hep logitech kullandım. Bu dediğinisorunu hiç yaşamadım. Sizin parmak ayarlarınızda bir problem olabilir mi :)

Bu arada yarın 2 ayrı migros'a da bakacağım umarım ürün vardır hemen alacağım.
  • kurbagaprens kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım bu konuyu 2-3 sene önce de sizinle tartışmıştık :)
    Elleri gayet kibar bir beyefendiyim ben
    Ama sekme açma kapama işini hep o tuş üzerinden yaparım.
    Yani günde yüzlerce kez basarım.
    Hatta birisi içeri girince sekmeleri ardarda kapatmayı çok hızlı yapıyor.
  • albati kullanıcısına yanıt
    Hafızana hayran kaldım bro :)
  • bugün internet kafe işleten birisi geldi, tüm klavyeleri fareleri topladı gitti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bugün internet kafe işleten birisi geldi, tüm klavyeleri fareleri topladı gitti :)

Samsun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bugün internet kafe işleten birisi geldi, tüm klavyeleri fareleri topladı gitti :)

Samsun mu

yok değil
  • Kurtköy 3M Migros'a öğlen gittim ve yoktu.

Alıp gönderebilecek bir arkadaş var ise pm atabilirse çok memnun olurum
  • Alıp gönderebilecek olan hayırsever bir arkadaş var mı? hezabına anında eft yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trailblazer -- 2 Eylül 2014; 6:18:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.