Şimdi Ara

Yanıyor! LG D502QLAM 454 LT BUZDOLABI - Door İn Door Özellikli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
5.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/lg-gc-d502hqam-a-enerji-sinifi-454-lt-no-frost-beyaz-buzdolabi-271812991

Buzdolabı piyasaya göre ucuz 1900TL %7 indirim ve banka kampanyalarıula baya uyguna geliyor.

Gİttigidiyor Mediamarkt magazasinda gecerli %7 indirim ceki tanimlamış
    +100TL axess yada %20 cepteteb kampanyası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok eski model teşhir olabilir malum

• Fiyat uygun fakat iç hacmi küçük. Almak isteyenler gözönünde bulundursun.

• Çok yakar bu A+
  • ferther kullanıcısına yanıt
    Evet tek eksik yanı

Yıllık Enerji Tüketimi: 340 kW

Ama yillik 250 kW olan bir buzdolabina göre ayda 3tl fazla elektrik faturası yapar, aman aman bir fark yok ve A++ olan buzdolaplarıda pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 20 Mart 2017; 17:13:23 >
  • ferther kullanıcısına yanıt
    a++ nofrost varmiki bu paralara?gulu seven dikenine katlanir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben baktım buna cidden kullanılacak bi özellik değil bu arkadaşlar görüntüsü de iğrenç bi bakışta vay ne yapmışlar diyosun sonra ne kadar gereksiz ve çirkin olduğunun farkına variyosun

• Bu orta kapak özelliği ürüne enerji tüketiminde ekonomi getirir.

Tüm kapağın açıldığı modellerde içeriye giren sıcak hava ile orta kapak açılması halinde içeri giren sıcak hava arasında fark oluşacaktır.

Böylelikle ürünün soğutma nedeniyle harcayacağı enerji düşecektir. Ancak ne kadar olur, kaç kuruş etkiler bilemem.

Diğer yandan bence güzel bir özellik, ufak çocuğu-kedisi-köpeği olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Bu orta kapak özelliği ürüne enerji tüketiminde ekonomi getirir.

Tüm kapağın açıldığı modellerde içeriye giren sıcak hava ile orta kapak açılması halinde içeri giren sıcak hava arasında fark oluşacaktır.

Böylelikle ürünün soğutma nedeniyle harcayacağı enerji düşecektir. Ancak ne kadar olur, kaç kuruş etkiler bilemem.

Diğer yandan bence güzel bir özellik, ufak çocuğu-kedisi-köpeği olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.

Kusura bakmayın ama suyunun suyu muhabbeti olmuş

Sanki saunadaki buzdolabında dakikalarca oyalanıyoruzda kapağın açık kalma süresini hesaplayacağız

• Bence bu dizayn Türkiyede tutunmaz. Babalar gibi kapağı açarım, istediğimi alırım, istediğimi koyarım. O kapakla kimse uğraşmaz. Yok kediymiş, yok köpekmiş saçma benzetme olmuş

• estetik ve ekonomik olduğunu düşünüyorum,fiyat olarak da avantajlı. üstteki kardeşim Türkiye'nin dizayn operatörü galiba, kendi düşüncesini genele yansıtmak mataf bir şey değildir.
  • LTyi TL diye okuyanlar geri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tipsiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lgye para vermeyin ya.
  • SACRED REICH S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım benim fikrim genelin fikri zaten, bütün mesajları oku göreceksin. Herkez tipsiz olduğunu düşünüyor. Ama sen lg de çalışıyorsan veya bu ürüne para verip aldıysan savunursun o zaman anlarım. Fakat o kadar mesajda tek savunan sensin bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Arkadaşım benim fikrim genelin fikri zaten, bütün mesajları oku göreceksin. Herkez tipsiz olduğunu düşünüyor. Ama sen lg de çalışıyorsan veya bu ürüne para verip aldıysan savunursun o zaman anlarım. Fakat o kadar mesajda tek savunan sensin bilgin olsun.

Bu üründen aldım, kullanıyorum ve çok memnunum, benim çevremdeki herkes de bu ürünün çok çok iyi dizaynı olduğunu düşünüyor. Mesaj da tipsiz demek geneli bağlamıyor,bilgin olsun .Polemik yapma.
  • Yerli ürün alın. Bizim şebeke sorunu var. Samsung aldım iki kere kart yandı. Tüm içindekiler çöp oldu. Bir daha beyaz eşya da yerli iyi marka alırım. İthal elektronik olur ama beyaz eşya asla.

• SACRED REICH S kullanıcısına yanıt
    Ben polemik yapmıyorumda, sen benim söylediğimi anlamıyorsun. Bu konudaki mesaj o kadar kişi beğenmemiş onu söylüyorum. Kapiş !!

• LG nin beyaz eşyada teknik servisi çok kötü diyorlar
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Bizim ufaklık açıyor dakikalarca kapattıramıyoruz. Buzdolabı kilidi de işe pek yaramıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.