Şimdi Ara

Yanıyor LG 29Wk600-W Ultrawide Ips Led Gaming Monitör 1099 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
7.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Urunu alamadim ama sorum var zaten 24 inch bir monitor var 2. Monitoru dusunuyorum size genis ekran monitor 2. Monitor olarak kotu bir secimmidir ,oyunlarda film ve dizilerde nasil bir deneyim sunuyor kullanan arkadaslar bilgilendirirse memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama araştırdım.24 inch'in yanına dikey olarak biraz kısa kalır 29inch (23inch gibi).Oyunların çoğu desteklemiyor bu çözünürlüğü ya siyah barlarla oynuyorsun ya da oyunu zoom edilmiş şekilde oynuyorsun(ya da mod vb yükleyerek düzgün hale de getirebilirsin).Filmlerin çoğu 21:9 çekildiği için monitörün tamamını kullanmış oluyorsun film olarak daha iyi bir deneyim sunuyor fakat diziler normal 16:9 çekiliyor diziler siyah barlı izlenir.
  • Ankara'dan alıpta iade edecek kullanmayacak olan varsa pm atabilir arkadaşlar.
  • Benim monitör geldi. 24 inch yüksekliğinde ama geniş. Ayrıca görüntü gayet güzel. Yalnız ekran aynı LED TV ler gibi köşelerden bastırınca esniyor. Yani cam gibi yapışık değil.

• Arkadaşlar Ankara'da Teknosa Forum Ankara Outlet mağazasında buldum monitörü ve aynı fiyata aldım. 2-3 saat önce son 1 adet kalmıştı. Bilginiz olsun. Ankara'da tek bu mağazada vardı. Bu arada 25um58 modelinden bu modele geçtim baya canlı görüntü HDR olmasının faydası
  • tsmsk kullanıcısına yanıt
    Hala kargolanmadı...
  • Yanıyor LG 29Wk600-W Ultrawide Ips Led Gaming Monitör 1099 tl

Benimki geldi kurulumunu yaptım harika bir alet arkadaşlar ekran süper kaliteli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimki de bugün geldi..Gerçekten de parasının hakkını veriyor.
  • 2019 yılında teknosadan ürün alınmaz
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    madem beğendiniz niye satmıştınız?

ben de satın aldım ama alışabilirmiyim henüz emin değilim

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    2k 144 hz monitör almak istiyordum bu sebep ile sattım
  • Monitörle hala ilgilenen varsa pm atabilir...

• Merhaba ürünü alan arkadaşlara bir sorum olacak
    Bugün bende LG 29wk600 satın aldım ancak displayport üzerinden bağlantı kurup nivdia denetim masasından 75hz yapmaya çalışınca ekranda titreme ve görüntü kaybı oluyor mecburen 60a çekiyorum
    Hdmi da böyle bir sorun yok
    Bu durum sizde de böyle mi acaba
    Displayport ile baglamamin nedeni fresync üzerinden gsync i aktif etmek istemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ürünü alan arkadaşlara bir sorum olacak
    Bugün bende LG 29wk600 satın aldım ancak displayport üzerinden bağlantı kurup nivdia denetim masasından 75hz yapmaya çalışınca ekranda titreme ve görüntü kaybı oluyor mecburen 60a çekiyorum
    Hdmi da böyle bir sorun yok
    Bu durum sizde de böyle mi acaba
    Displayport ile baglamamin nedeni fresync üzerinden gsync i aktif etmek istemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400 TL olmuş be ya. Var mı satan 1100 TL'ye?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.