Şimdi Ara

YANIYOR! KAÇIRANLAR İÇİN YENİDEN DEFACTO 100 TL ÜZERİNE 25 TL+25 TL MASTERPASS İNDİRİMİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
5
Favori
23.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zuckuss

YANIYOR! KAÇIRANLAR İÇİN YENİDEN DEFACTO 100 TL ÜZERİNE 25 TL+25 TL MASTERPASS İNDİRİMİ

Ocağıma incir ağacı dikti resmen. Hep bu son diyorum ama ilerde nasil olsa alacağım pahali alacağıma simdiden aliyim fikri aklimi yiyip duruyor.

O fikir hepimizde var hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eerdoan

masterpass dün itibariyle bitmiş yetişemedim

sabah denedimde oluyordu tekrar deneyin bence
  • Dun verdigim siparislerde bugun indirim olmus

Yeniden siparis versem gelicek siparisleri mağazada iade etmem sorun olurmu?

• Masterpass de sorun yok bugun son gun indirimde ve hala gecerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben siparisimin tamamını iade etmiştim, hiçbir sorun olmadı.

• quote:

YANIYOR! KAÇIRANLAR İÇİN YENİDEN DEFACTO 100 TL ÜZERİNE 25 TL+25 TL MASTERPASS İNDİRİMİ

Ocağıma incir ağacı dikti resmen. Hep bu son diyorum ama ilerde nasil olsa alacağım pahali alacağıma simdiden aliyim fikri aklimi yiyip duruyor.

Sıcakfirsatciligin doğası demekki bu

Bende de ayni durum

• 100tl lik hediye çekleri de bitmiş güzel fırsat sunuyordu

• masterpass ındırımı ıcın kartı kaydet dedık ama odemeden 25 tl dusmedı =? dırek normal 25 ındırımı aldı
    napcaz sımdı?
  • 2 haftadır ürünler beklemede kargoya bile vermedi adamlar
  • Sepette 25 tl düşmüyor. Sorun gece düzelir mi sizce ?

• Kampanya sanırım bitti. ayın son günü kampanyayi sonlandırmış oldular tahminimce .

• 100ustune 25 bitmis guzel.kampanyaydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

quote:

O fikir hepimizde var hocam.

Ben daha fazla yaptım devamını kamera çekemedi :))

• Defacto için güzel kampanyaydı .
    Bitmesi defacto yu üzmüş olmalı.

Kaç kişinin parasını havuzlarında işletiyorlar şuan.
    İade etmeyi bilerek erteliyorlar
    kiminin kargosunu bekletiyorlar aylarca kiminin para iadesini
  • hocam şimdi baktım kampanya bitmiş, bugün son kargolar da geldi. çok uygun fiyata, kendime, çocuğa, hanıma onlarca kıyafetler aldık. 2 tanesi küçük geldi bana, birini hanım beğenmedi, bir pantalon da transparan çıktı, iade gönderdim. bugün son bir blazer ceket geldi yünlü, bu fiyata almak harika oldu. yakında yurtdışına gidiyoruz kısmetse, orada çorap alınacak paralara gömlek, tunik, pijamalar, tulumlar aldık. inşallah yaz gelmeden yine tekrarlanır. bence organize olup, nisan gibi müşteri hizmetlerine yazalım, yalnız indirim 25 TL değil %25 olsun yine.

bilgilendirmeniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 1 Şubat 2018; 14:54:47 >

• deblod kullanıcısına yanıt
    Hocam iade göndermek yerine keşke kullanabilecek birine verseydiniz.

Defacto iade işlemini aylarca yapmıyor. Hatta yurtdışına çıkacaksanız takibini de yapamazsanız vay halinize.

Yani paraya defacto cökeceğine tanıdığınız birine hediye edersiniz çok daha mantıklı olurdu. Hatta çöpe gitse bile daha iyi olabilir iade etmekten. Çünkü parayı yatırmıyorlar.

Defacto kırk haramiler mantığı ile çalışıyor. Bize para gelir bizden para çıkmaz kafasındalara.

Fiyatları avrupa ile kıyaslarken keşke orda yasayan insanların maaşı da euro cinsinden aldığını düşünüp kıyaslasaydınız. Çünkü defacto indiriminde sattıgı çin malı 30liralık ayakkabı yerine avrupada nike/adidas alınabiliyor.

• TOPLAM 22 ADET 55 TL
    1 ADETTE 100 TL LIK
    23 SEPET ALISVERISIM OLMUS İNDİRİM DİYE GİRDİM
    1200 TL ÖDEYEREK CIKTIM SON KARGOLAR YARIN TESLIM EDILECEK TESEKKURLER defacto

not: indirim diye bana-abime-teyzeme-anneme-1 kuzenıme alısverıs yaptık 2 sene bısey almayız sanırım
  • tam da mağazaya gidip bir şeyler seçmiştim 100e 25 bitmiş, masterpass anasayfada yok ama sepette düştü ödeme kısmında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi in watermelon sugar -- 1 Şubat 2018; 18:9:59 >
  • Bazıları demiş ki iadeyi 1 ayda yapıyorlar benimkini 2 saat içinde yatırıyorlar hep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Aynen mağazadan iade ettigim ürünlerin parası k.kartina bir gün sonra yattı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.