Şimdi Ara

Yanıyor Everest Kmx-86 Oli·vi·ne Usb Oyuncu Klavye+mouse Set 13.64tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi burada link koymadım .ürün adı yazın yeter

HBV00000785HT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xemrax -- 21 Şubat 2018; 14:28:44 >

• Sepette 57,82 TL
  • Hepsiburada iyi çalışıyor , anında silmişler ...
  • Sepette 60 tl
  • Forumda muhbir var :)
  • Hb burdaki paylaşımı takip ediyor hemen fiyatı düzeltiyor aslında bizim whatsapp gurubu kurmak gerek
  • Sepete ekleyince 57 oldu
  • HB de "gel gel" yapıyor artık...Önden başka gösteriyor,sepette başka...
  • sepete eklemedim 13,69 tl oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assur

Hb burdaki paylaşımı takip ediyor hemen fiyatı düzeltiyor aslında bizim whatsapp gurubu kurmak gerek

WhatsApp grubuna da girer forum üyesi gibi :)
  • hd den thh yoluyla kazandıklarımın yasal itiraz süresi p.tesi itibariyle bitti
    icraya versem mi
  • Ben 10 tane aldim. Eşe dosta dağıtirim artık konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcell

Ben 10 tane aldim. Eşe dosta dağıtirim artık konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim

Gelirse
  • Bunda fiyat hatasi yoktu stok temizliyorlar. Başka ürünlerde var indirim yaptıkları.
  • umutcell kullanıcısına yanıt
    Stok temizliği olsa elindeki ürün bitene kadar satışta tutar , birden kaldırıp 49.90 tl den satışa koymaz ...

https://www.hepsiburada.com/everest-kmx-86-olivine-siyah-usb-rgb-isiklandirmali-oyuncu-q-multimedia-klavye-mouse-set-p-HBV00000785HT
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Offf gelicek işte uzatmayın kredi kartı ile aldim. Arkadaşlarıma attım.herkes aldı.konu açılmadan 1 dk fiyat arastirmasi yaptık.kaldirma maldirma olmadı ürün bitti.
  • umutcell kullanıcısına yanıt
    Öff tımım uztmyruz Yhaaaa...

Alanlara gönderir zaten hb ama öyle biyerinden element uydurupda stok eritme falan yaptı deme, fiyat hatasıydı işte çaktılar düzelttiler fiyatı ...

Blokluyumda saçma yorumlarını görmüyüm senin artık gereksiz insan.
  • Bunu da alamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assur

Hb burdaki paylaşımı takip ediyor hemen fiyatı düzeltiyor aslında bizim whatsapp gurubu kurmak gerek

Bunun icin Hb nin zaten hazir programi var.Saniyede mi dakikada mi 200.000 bin urunu tariyorlar belki daha fazladir.
  • Dün geldi ürün .✓
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.