Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NitroNos

Fark etmiyor Hepsiburada deposunun içinde Yurt içi , Aras , Ptt , Horoz lojistik bulunuyor.

Büyük ihtimalle ürünler gelmeyecek sizde THH başvurup ürünün ücretini alacaksınız

Çek isterük
  • quote:

Fark etmiyor Hepsiburada deposunun içinde Yurt içi , Aras , Ptt , Horoz lojistik bulunuyor.

Büyük ihtimalle ürünler gelmeyecek sizde THH başvurup ürünün ücretini alacaksınız

THH den ürürünün ücreti mi? yoksa ürünü mü ? alacağız .
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Ucreri derken 129 tl değilde 2000 olan ucret degil mi bide ayrıca hangi konundu bu fiyat yanlis girmesi müşteriyi ilgilendirmeyen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

https://forum.donanimhaber.com/hakem-heyeti-kararlari-nasil-uygulanir--131169740

bakın burada thh ne demiş

• arkadaşlar ekran görüntüsü lazım thhye gidersek, pm gönderebilecek varmıdır?
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Bende de 75'lik çek olmasına rağmen çeksiz aldım. Geçen yıllarda yine böyle üst üste fırsatlar olmuştu. Birinden gelen çekle diğerini almıştım. Millete yeni çek verip, bana eski çeki yeniymiş gibi sunmuşlardı. Bu arada fırsat için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

arkadaşlar ekran görüntüsü lazım thhye gidersek, pm gönderebilecek varmıdır?

evet
    bazı thh ler adam kampanya yapmamış ki neyin indiriminden bahsediyorsun diyerek ekran görüntüsü olmadığından red ediyor
  • 2 tane pickledik bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Mersin hocam avatarınızı degiştirin yaw..
    Bazen sizin yazılara denk geliyorum ne zaman yazmısım ben bunları dıyorum valla

Ne zamandan beri kullanıyorsun bu avatarı? Sen daha eskiysen değiştireyim.

hocam nick avatar uyumu, ayrıca ben buralarda dırseklerım cürüdü sizi 2 yıldır filan goruyorum

Neyse artık şaşırmazsın. :)

Hocam saygılar tşk ederim
    aslında azda gırgır olur dıye yazmıstım bunuda bilmeni isterim

• havale ıle aldık

havale yapsakmı?

beklesekmı?

çek gelırmı yapan oldumu boyle gondermezler zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

https://forum.donanimhaber.com/hakem-heyeti-kararlari-nasil-uygulanir--131169740

bakın burada thh ne demiş

ben daha evvel 3 kere monitör aldım. hatta birinde muadil sunamadılar üst modeli aldım. şuan eksenbilgisayar ile thh den karar bekliyorum.(https://forum.donanimhaber.com/team-elite-tm4ep213381rd-8gb-ddr4-2133mhz-bellek-67-tl-eksen-bilgisayar--129332322-18#129332322 ) ddr4 almıştım tek taraflı iptal etmişlerdi. ben ürünü nasıl alacağımı biliyorum, arkadaş ücreti almaktan bahsedince bilerek ürünü alma seçeneğide var diye yazdım.

• fiyat 1999TL olmuş hayırlı olsun.
  • benim sipariş onaylandı. Otomatik mi bu onaylama işlemi :D gönderecekler galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

benim sipariş onaylandı. Otomatik mi bu onaylama işlemi :D gönderecekler galiba :D

Otomatik, heyecanlanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

havale ıle aldık

havale yapsakmı?

beklesekmı?

çek gelırmı yapan oldumu boyle gondermezler zaten

daha önce havale yapmadan çek aldım. 3 iş günü süre var. acele etmeye gerek yok.
  • 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi internetten jeneratör alacağım.
    Projeksiyonda çek tanımladılar bunda çekte vermezler gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

benim sipariş onaylandı. Otomatik mi bu onaylama işlemi :D gönderecekler galiba :D

Otomatik, heyecanlanmayın.

ahmet hocam
    bu hepsiburadaceo totoşu kim biliyonmu ki
    bizden birisi de kim bu billur gecen ??
  • Apartman da oturuyorum, elektrik kesintilerinde tüm apartmana yetecek kadar jeneratör var hatta klimalar bile kesintisiz çalışıyor yani ihtiyacım yok. Niye aldım bilmiyorum ama aldım bir adet. İlerde yazlık filan alırsam lazım olur
  • ya sanki gelecek gibi gelirse ne yapacağım ihtiyacım yoktu aldım diyenler yazmasın artık
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.