Şimdi Ara

Yanıyor, Chicco Cosmos Oto Koltuğu - 135TL (HB) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
6.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Programın Adı Neydi? Hep İndireceğim Diyorum Sonra İsmi Aklıma Gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Programın Adı Neydi? Hep İndireceğim Diyorum Sonra İsmi Aklıma Gelmiyor

İsme değil resme bakın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

https://forum.donanimhaber.com/guncel-sicak-firsatlar-bolum-kurallari-v-4--34167544

1.4) Fiyatı, satıcı firmanın yazım hatası dolayısıyla cazip olan ürünler için konu açılamaz:
    Bu ürünler için konu açılması kesinlikle yasaktır. Ayrıca böyle bir ürünü almış olabilecek üyelerin forumumuzda herhangi bir bölümde bu alışverişlerine yönelik bilgi alışverişinde bulunmaları da yasaktır.

13 şubatta forumdaki bir üyemiz sayesinde, 10 tl'ye, teslimat dahil cam vazo içinde 5 beyaz gül, fırsatını yakaladık,

bu fırsattan bende yararlandım.

mantıken bir gülün 100-150 tl lere satıldığı günlerde kargo dahil cam vazoda 5 gül, fiyat hatası gibi görünmekteydi ama teslimatlar yapıldı...

Çok güzel fırsat yakalamışsınız ben de arkadaşın uygulamasını takip ediyorum sıcak fırsatlara gerek kalmadı artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

https://forum.donanimhaber.com/guncel-sicak-firsatlar-bolum-kurallari-v-4--34167544

1.4) Fiyatı, satıcı firmanın yazım hatası dolayısıyla cazip olan ürünler için konu açılamaz:
    Bu ürünler için konu açılması kesinlikle yasaktır. Ayrıca böyle bir ürünü almış olabilecek üyelerin forumumuzda herhangi bir bölümde bu alışverişlerine yönelik bilgi alışverişinde bulunmaları da yasaktır.

13 şubatta forumdaki bir üyemiz sayesinde, 10 tl'ye, teslimat dahil cam vazo içinde 5 beyaz gül, fırsatını yakaladık,

bu fırsattan bende yararlandım.

mantıken bir gülün 100-150 tl lere satıldığı günlerde kargo dahil cam vazoda 5 gül, fiyat hatası gibi görünmekteydi ama teslimatlar yapıldı...

Çok güzel fırsat yakalamışsınız ben de arkadaşın uygulamasını takip ediyorum sıcak fırsatlara gerek kalmadı artık

Amacınızı bu kadar belli etmeyin. İkimiz de Sıcak Fırsatlar'dan bir yere gitmeyeceğinizi biliyoruz.

• Alışveriş sitelerinden para vermeden alışveriş bile yapan ben 3 te 1 fiyatına satılan ürüne gelen fiyat hatası yorumlarını görünce gülümsemeden edemiyorum. Bütünün kaosundan kaçarak varolabilen parçalarız ama her şeyi biliyormuş gibi davranıyoruz. Bilim yasaları bile kehanetten ibaretken 3 te 1 fiyatına satılan bir üründe fiyat hatası olduğundan o kadar da emin olmamak gerek.

https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-kupa-bardak-askiligi--125955369

• Hocam bu grafiğe nerden bakıyorsunuz link atar mısınız çok güzel birşeye benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

moulinex easy 2 dilim tost ekmek kızartma makinesi için başlık yok ama biz çoktan kaptık değil mi @ahmetfx ?

Ben almadım, görüntüsü bir acayip, ihtiyaç da yok hani. Tost makinemiz var :)

Durum şu ki başlığı bile yok ama 220 tl lik ürün 78 tl güzel fırsat oldu :)

• Chicco Cosmos Oto Koltuğu mağdurları konusuna nereden katılıyoruz :)
  • Ben de aldım acaba havaleyi yapsam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Hocam bu grafiğe nerden bakıyorsunuz link atar mısınız çok güzel birşeye benziyor

Aynen güzel bir şey :) Profil resmimdeki site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Hocam bu grafiğe nerden bakıyorsunuz link atar mısınız çok güzel birşeye benziyor

Aynen güzel bir şey :) Profil resmimdeki site.

Fiyatlara nerden bakıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

çek yüklendi mi hesaba? benimki hala gelmedi

Geldi hocam

• Sessiz bekleyiş..
  • gelişme var mı ? havale yapan var mı ?
  • havaleler yapıldı mı gençler
  • aradılar 100 TL çek verecekler. + 10 TL çek geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 26 Şubat 2018; 12:37:42 >
  • Sipariş iptal, 100+10 çek tanımlandı.
  • sipariş iptal 100 + 10 yattı.

çekler her kategoride her üründe geçerli. altın dahil.
  • arkadaşlar thh açtım ürün ile ilgili kazandım. karşı dava açtılar. ürün ekran görüntüsü olan var mı? çok acil ihtiyacım var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.