Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Yanıyor! BTC 20 bin, Ethereum 580, Lite 150 TL • Bugüne özel %10-15 İndirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
21
Cevap
1
Favori
2.924
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Yanıyor! BTC 20 bin, Ethereum 580, Lite 150 TL • Bugüne özel %10-15 İndirimler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      282 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:00:55 Konu Sahibi
      Çoğu yerli borsada bugüne özel kripto paralarda dev indirimler var. Artacağına yürekten inanan arkadaşlar satın alablirler. Geçen sene Kasım ayında bu fiyatlara bulmak imkansıza yakındı.

BITCOIN
      19,850.00 TL
      % -13.86 indirim

XRP
      1.81 TL
      % -15.81 indirim

ETHEREUM
      561.00 TL
      % -14.09 indirim

EOS
      17.96 TL
      % -9.66 indirim

LITECOIN
      154.50 TL
      % -10.17 indirim

• Binbaşı
      1625 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:01:17
      Keriz.avi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      114 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:05:52
      Litecoinleri şuan ki fiyatlardan az pahalı alıp 1300 1500 lere satmak çok zevkliydi vaktiyle

Kalan son 1500 dolar da sanırım 150 200 olmuştur bakmıyorum bile artık :))

• Yüzbaşı
      578 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:07:26
      Küresel ekonominin kokuşmuşluğunun simgesi bu kripto paralar. Hoş gerci kripto olmayan paralarda aynı kokuşmuşlukta. Bu işin sonu nereye gidecek göreceğiz ama şundan eminim gelecekte çok büyük gündem olacak...

|
      |

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:10:52
      nerede varmıs indirim? yabanci borsalardada zaten bu fiyatlarda hatta genelde daha uyguna geliyor. altini, dovizi yada parayi nasil indirimle satamazsaniz coinlerde ayni sekilde adi uzerinde borsa en fazla kendi %0.2 %0.3 civarlrinda aldiklari komisyonlari almazlar.

• Admin
      282 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:14:30 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Litecoinleri şuan ki fiyatlardan az pahalı alıp 1300 1500 lere satmak çok zevkliydi vaktiyle

Kalan son 1500 dolar da sanırım 150 200 olmuştur bakmıyorum bile artık :))
      Geçen sene Litecoin'i sattığım günden sonra 1-2 günde 3'e ya da 4'e falan katlamıştı, nasıl üzüldüm anlatamam.

--
      Konuya tepki gösterenleri anlamıyorum, black friday diye açılan konulardaki fırsatlardan daha gerçek fırsat en azından, kasmayın bu kadar.
      |
      |

• Çavuş
      98 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:15:07
      Geçen sene kasım ayında yüklü girmiştim sonra bana girdi, paramın %80 i yok &#128514; Artacağına inanıyor musun diyenler vardır, bu meret 1 centlerden geldi buralara, he belki bi 3-4 sene daha bekletir ama artar elbet. 1 dolarken sözlüklerde dalga geçip bi cacık olmaz diyenler olmuştu seneler önce, çok dalga geçmeyin bence arkadaşlar, sizde caps olabilirsiniz ileride &#128514; Şu bi gerçek, artık 1 $ da olsa hazırladım kendimi, ya tarihin en büyük çiftlik bank projesi içindeyim ya da güzel vurgun olacak, kumar gibi birşey bu iş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Admin
      282 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:17:28 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: juba09

nerede varmıs indirim? yabanci borsalardada zaten bu fiyatlarda hatta genelde daha uyguna geliyor. altini, dovizi yada parayi nasil indirimle satamazsaniz coinlerde ayni sekilde adi uzerinde borsa en fazla kendi %0.2 %0.3 civarlrinda aldiklari komisyonlari almazlar.
      Şu sıra hepsi komisyonları dibe dayamış durumda, komple kripto piyasası çöküşte olduğu için bazı yerli borsalar ek tokenlar vs. dahil etmeye başladılar, nasıl daha fazla insanı çekeriz hala diye. Biraz üzücü ama fırsat var gerçekten de. Yok diyemeyiz.

@gkhnergl sorma seninle benzer durumdayım. İlk girdğimde güzel kazandım bir süre de en son çok tepeden yüklü aldım, epey içerdeyim şu anda (eski getirileri saymazsak).
      |
      |
      Bahsedilenler: gkhnergl

• Yarbay
      5124 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:19:51
      2 hafta önce 300dolarlik btc almıştım 200un altına düşmüş şimdiki değeri

AMD Ryzen 1700 ~ Noctua D15 ~ Corsair LPX 32 GB 3200 Mhz ~ Samsung 960 PRO 512 GB
      Evga GTX 1080TI SC2 ~ HP Z38C ~ Corsair K95 Rapidfire ~ Zowie EC2a ~ Zowie GS-R ~ Blue Yeti
      Lian-Li Q37 ~ Seasonic Titanium 850 SSR~ Creative x7 ~ AKG K712 PRO ~ DXRacer COD Limited Edition
      I let you know me. See me. I gave you a rare gift. But you didn't want it.
    • Admin
      282 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:21:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: T A R I K

2 hafta önce 300dolarlik btc almıştım 200un altına düşmüş şimdiki değeri
      "Hocam ihtiyacın yoksa, 100 dolardan alayım"
      |
      |

• Teğmen
      224 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:25:51
      Aman dikkat, elinizde patlayabilir. Bir borsacı derki, bineceksen giden trene bineceksin, baktın tren dönüyor, hemen ineceksin!! Yanlış trene binmeyelim, dikkat!!!
      |
      |

• Çavuş
      98 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:27:28

1530 dan yüklü girmiştim, sonradan takviye yaptım hafiften ama ortalama 1275 e düştü anca, tanesi 150 şimdi, bakıp bakıp gülsem mi ağlasam mı düşünüyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      num kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      25 Kasım 2018 15:28:34
      Donanımhaber devamlı sanal para reklamı peşinde. Hepiniz yakında batacaksınız. Parada indirim olur mu hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4517 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:29:54
      çok kazanılan sistemlerde ,çok kaybetme riski olur her zaman
      ama genelde insanlar kazandığı zaman ortaya çıkar ,kaybettiğinde bir müddet ortalıkta gözükmez :)
      |
      |

• Binbaşı
      1077 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:30:53
      Nedense aklıma "Laleler, laleler" şarkısı geldi birden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      200 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:32:26
      Artacağına yürekten inanan arkadaşlara hayatta başarılar diliyorum.
      |
      |

• Admin
      282 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:34:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: DolaBoynumaReis

Donanımhaber devamlı sanal para reklamı peşinde. Hepiniz yakında batacaksınız. Parada indirim olur mu hiç?
      Bana ne faydası var yav? Goygoy yapıyoruz akşama doğru kaldıracağım konuyu zaten. Sisteme eleştiri, bir düzene dur deyiş bu, çok şaapmayınız.

Black friday diye indirimle sunulan ürünlere baktıkça, özellikle bundan 1-2 ay önce aldığım şeyler iki katı fiyatına DEV İNDİRİMLİ satılıyor, buna ses çıkarmayıp kripto paralar çok rerörö derseniz olmaz.

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      25 Kasım 2018 15:46:22

komisyon oranini degistiren yada piyasa altinda satan borsa hangisi ben ciddi ciddi bulamadim. komisyon zatne yuzde 1 bile degil degil yuzde 15 yuzde 5 daha ucuza satan bir yer varsa hickimse durmasin alsin.
      |
      |
      num kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.