Şimdi Ara

🔥🔥🔥 Yanıyor Bauhaus Solar led saplama 10₺ 🔥🔥🔥 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
5.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lordgnr

Çok düşünme hocam sapla geç sende kendini zor aydınlatır.
    düşünmekten ziyade ne olduğunu bilelim ona göre adet alalım tekrar tekrar kargo vermeyelim diye dedim yada hiç almayalım
  • Ürün maalesef yağmur suyu alıyor. Kısa sürede pil ve içindeki devre paslanıp çalışmaz hale geliyor.
    Yoksa güzel fikir ama su geçirme problemini çözmeleri lazım. Alıp silikon yada başka bir yöntemle izolasyon yapacak olan varsa daha uzun dayanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Bir tane de kargoda saplıyorlar dikkatli olun
    bu saatte kahkahayı bastım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saplayan saplayana , celladın sapladığı yetmiyo bi de kendimize saplıyoz .Yanar tabi okadar saplamaya .
  • kumdan kale kullanıcısına yanıt
    Hocam bir 200 tane alırsanız bahçeyi aydınlatabilirsiniz

Bunları ben mağazada görmüştüm, dekoratif ürün yolun sağına soluna vs yerleştirip öyle ambiyans vs yapabilirsin. Elinin yerde kapladığı alan kadar yeri aydınlatabilir.

Bahçeyi solar aydınlatmak istiyorsan büyük solar panellerden alıp kablosunu besleme aküsünü vs çekip uğraşman gerekir tabi bunlara ne gerek var evden çek kabloyu 50-60tl ye bitir işi...

• Masallah herkesin bag bahce var bize de saglam saplamislar ki sadece cadirimiz var. Sapla çıkar yapabiliyorsak cadirin etrafina saplayabilirim

• Tornacı olduğum için saplamaya benzemeyen ve saplama ismi verilen ürüne bak xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 5 Haziran 2020; 7:32:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saplamalı konu arkadaşlar dikkat edin

• Hayırlı saplamalar

• Bahçeye aslında güzel olur genel bu tarz urunler arasinda bu kiyaslanirsa metal gibi görünüyor dışı o yüzden 10tl ye fiyat fena değil fakat bu ürünün alininca 1 tane almalik değil en az 5 tane almam lazim genis belli araliklarla koyulur çünkü aydinlatmasi için değil tamamen kendi yerini belli eden süs olarak kullanilacak şey

• Konu Saplama Bölümü Olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Ürün maalesef yağmur suyu alıyor. Kısa sürede pil ve içindeki devre paslanıp çalışmaz hale geliyor.
    Yoksa güzel fikir ama su geçirme problemini çözmeleri lazım. Alıp silikon yada başka bir yöntemle izolasyon yapacak olan varsa daha uzun dayanır.
    doğru tespit,çok aldım yalan oldu.zaten içindeki pilde hemen bayatlıyor,çok uzun süre dayanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

doğru tespit,çok aldım yalan oldu.zaten içindeki pilde hemen bayatlıyor,çok uzun süre dayanmıyor.

Alıntıları Göster
    Vay saplama vaay. Hemen bozuluyor demek.

• bu fırsatmı sımdı ya ?
  • Karnıma saplayacam 10 tane ambulans gibi gezerim
  • Yarın bı mağazaya bakayım nasılsa çalıştığım yere yakın

• Bu üründen kullanan gördüm. Bahçede 1 er metre arayla dizmişti. Ayagini bastığın yeri zar zor aydinlatiyor. Alan arkadaşlar ona göre alsınlar. Ambiyans olarak fena durmuyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.