Şimdi Ara

Yanıyor Apple kulaklık 64,00 lira Amazon dip fiyat !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
27.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulağın içine oturmuyor ve dışarıya sesi aynen iletiyor ve sürekli kulaktan düşüyor. Bence o paraya kulak içine oturan bir kulaklık almak daha mantıklı. Hatta kablosuz olursa daha şık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tekrar söylüyorum telefonunuz Apple ise mantıklı Android telefonlarda kumandası çalışmıyor 69 bile fazla Android telefonu olup alacaklar icin

• N11 de sanki daha uygunu var gibi? Üstelik fiyat uzun zamandır aynı görünüyor.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/apple-earpods-iphoneipadipod-mikrofonlu-kulaklik-mnhf2tua-P314535095

Bunlar da bonus olsun.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/apple-earpods-mnhf2tua-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-P319369694
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/apple-earpods-mnhf2tua-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-P301550716

Bu arada ürünün yurt dışı yorumları çok kötü. Dışarıya çok ses verdiği ve ergonomisinin başarısız olduğu söylenmiş.

• Sabah otobüste herkes ölü şekilde yolculuk yaparken bi yerden müzik sesi gelir ya etrafına bakarsın işte o sesi veren kulaklık bu. Ama fiyat uygunmuş Android cihazım olmasa alırdım.
  • Arkadaşlar heycanlanmayın,devlet bunu direkt üreticiden alıp,biraz indirim yapıp satacak,meydanlarda

• radko kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam, ne de olsa apple, ses vermese bile olur ısırılmış elma dan gelmesi yeterli.

• Yıllardır kullanıyorum. Ses vermesi falan umrumda bile değil, mükemmel kulaklık. Özellikle telefonla konuşmak için kullanıyorum. Aldım bir tane daha teşekkürler.
  • haber veren arkadaşa teşekkürler. verdim sipariş. lightning kabloyla birlikte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım bitane , teşekkürler
  • ürün linki varmı ve halen duruyor mu?

son soru :) jak girişi olarak 7, 7plus, 8, 8 plus için uygun mudur yada uygun olanı var mıdır ?
  • Yorumlarda arkadaşlar kablosu telefonla gelenden ince, sesi yanında gelenden fazla yazmışlar bu tarifler bir dönem bimden aldığım AirPodsları anlatıyor 1 yıl kadar kullandıktan sonra bir tarafı bozulmuştu, orijinal mi bilmiyorum. Ama telefonun yanında gelen 1 tane ve Apple sitesinden 5 yıl kadar önce aldığım 1 airpods hala cayır cayır çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Disp01 D kullanıcısına yanıt
    Ürün TU/A kodlu Apple Türkiye ithalatı nasıl Bimde vb satılanlarla kıyaslıyorsunuz aklım almıyor, Apple TR garanti belgesine kadar çıkıyor. Millet alışmış kol gibi fiyattan ürün almaya herşeye kulp buluyorlar indirimde yaramıyor bizim halkımıza.

• lightning girisli olandan yokmu

• Bende var çinden aldığım 4 dolarlık kulaklık ondan iyi ses veriyor.iphone değil telefonum ondanmıdır bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Disp01

Yorumlarda arkadaşlar kablosu telefonla gelenden ince, sesi yanında gelenden fazla yazmışlar bu tarifler bir dönem bimden aldığım AirPodsları anlatıyor 1 yıl kadar kullandıktan sonra bir tarafı bozulmuştu, orijinal mi bilmiyorum. Ama telefonun yanında gelen 1 tane ve Apple sitesinden 5 yıl kadar önce aldığım 1 airpods hala cayır cayır çalışıyor
    BİM'den zamanında alırken somuştuk "bunlar orjinal olmayabilir mi?" diye. Bazı ergen kardeşlerimiz "salak mısınız BİM tabi orjinal satar" dediler. Sanki BİM teknolojsi mağazasıymış gibi.

Tufaya düşüp o kablolardan aldım, hem de 2-3 tane. Şimdi acı gerçekle yaşıyorum.

Kulaklık da kulaktan düşüyor güzel bir kulaklık değil. O fiyata daha güzel kulaklıklar var.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Ya bende emin değilim orijinal mi çakma mı bimdekiler ama amazondakine yapılan yorumda telefon yanında gelen kulaklığa göre ince ve daha çok ses çıkarıyor yazmışlar BİM’den aldıklarımız da ince ve daha çok ses çıkarıyordu benziyor birbirine yorumlar, arkadaşları bilgilendirmek istedim sadece ama bende üzgünüm senin gibi BİM’den aldığıma verdiğim para için, geçmiş olsun 😓

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Calisiyor
    Samsung a5 2017 de kullaniyorum
    Yanlis bilgi verme lutfen

• V2 kullanıcısına yanıt
    Calisiyor. Samsung a5 2017 de sorunsuz kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.