Şimdi Ara

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
45
Favori
44.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim dostum.Çok işime yaradı bu bilgiler.Modeme tekrar ısındım sayende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akavuk -- 6 Kasım 2014; 23:28:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarashman kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım geç oldu ama son bir soru daha.
    Kablosuz gelişmiş ayarlarda WMM KABUL ETMEME ETKİN DEĞİL işaretli orayla oynayacağız mı yoksa öyle kalsın mı?

• akavuk A kullanıcısına yanıt
    orası oldugu gibi kalıyor.

ama WSC yi şifreleme ekranından kesinlikle kapat...
  • Huawei k3765 3g modem is gorur mu?

Vodafone dan almistim arkadaslar.

Ben internetini kullanacagimda. Sim kart girisi var mi peki?

Sarj girisi var mi, ya da direkt prize mi baglaniyor bu cihaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 7 Kasım 2014; 2:32:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun zaman önce ebayden satın almıştım. çok harika bir modemdir. hiç sorunsuz kullanıyorum. tavsiye ederim. fiyatı ise bedavadan biraz pahalı.
  • dün saat 16 gibi kurdum 22 ye kadar sorunsuz kullandım 22 gibi her şey normal ama internete girilmiyordu modemi kapatıp açtım sıkıntı kalmadı.Sabah kalktım modem ışıkları sabit bir sıkıntı gözükmüyor ama ne telefon nede pc internete girmiyor modemi yeniden kapadım açtım yine düzeldi bir sıkıntı var gibi modemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

dün saat 16 gibi kurdum 22 ye kadar sorunsuz kullandım 22 gibi her şey normal ama internete girilmiyordu modemi kapatıp açtım sıkıntı kalmadı.Sabah kalktım modem ışıkları sabit bir sıkıntı gözükmüyor ama ne telefon nede pc internete girmiyor modemi yeniden kapadım açtım yine düzeldi bir sıkıntı var gibi modemde.

Aynı sıkıntı bende de mevcut. Işıklar yanıyor ama modeme kablosuz bağlanamıyorum. Kablolu denemedim. Sadece yeniden başlatma işe yarıyor.
  • arkadaşlar bende modemi aldım ama, ADSL ayarlarını yapabileceğim bir menü yok benimkinde ??? BU NASIL İŞ

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil
  • qwerty_1 kullanıcısına yanıt
    Router dan ustten ikinciye gireceksiniz galiba

• ARkadaşlar modemde wifi bant genişliği ayarlayabileceğimiz bir yer var mı? 2 kişi ortak kullanıyoruz yarı yarıya bölmek istiyorum.Yada bunu yapabilen cihazlar varsa ondan da alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

dün saat 16 gibi kurdum 22 ye kadar sorunsuz kullandım 22 gibi her şey normal ama internete girilmiyordu modemi kapatıp açtım sıkıntı kalmadı.Sabah kalktım modem ışıkları sabit bir sıkıntı gözükmüyor ama ne telefon nede pc internete girmiyor modemi yeniden kapadım açtım yine düzeldi bir sıkıntı var gibi modemde.

neden ucuz olduğu hakkında bilgi edindik sağolasın.
  • qwerty_1 kullanıcısına yanıt
    http://selimatac.net/huawei-hg556a-modem-kurulumu/ Bu linkte resimli anlatılmış....
  • Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

türkçe desteği yok orjinali vodafone vox firmware hariç

bu yüzden cihazı ayıplayıp, dürüst satıcıya iade etmeyin.

zaten bedava neredeyse fiyatı...

orjinal firmware i nereden bulabiliriz ? openwrt sürümü zayıf, diğer güncellerde ingilizce, bari türkçesini geri atayım varsa.
  • iki bilgisayar arasında ağ aktarım hızı olarak iyi sonuç verirmi arkadaşlar bu modem,
    şuan kullandığım modemde 2mb üstüne çıkamıyorum eski bir modem kullanıyoum?
  • Openwrt yi yükledim ancak linux arayüzünü kullanmayı başaramadım. Buna usb den kamera bağlamayı başarabilen oldu mu?
  • Akşam sorun yoktu suan yine modeme bağlanmıyor tlf modemi kapat aç düzenliyor ama. Kanal 6ya ayarlamak gibi burada paylaşılan ayarları yaptım ama. Modem ışıklarını hiç bir sorun yokken niçin bağlanmıyor çözüm ne bu soruna her seferinde modemi mi acıp kapatacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: cymeria

quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

türkçe desteği yok orjinali vodafone vox firmware hariç

bu yüzden cihazı ayıplayıp, dürüst satıcıya iade etmeyin.

zaten bedava neredeyse fiyatı...

orjinal firmware i nereden bulabiliriz ? openwrt sürümü zayıf, diğer güncellerde ingilizce, bari türkçesini geri atayım varsa.

Gaza gelip ben de fw değişikliği yaptım. Ancak yabancı kaynaklı fwler ile 3g bağlantı sağlayamadım. Türkçe olana nasıl döneceğiz bilen varsa anlatsın lütfen. Ya da mümkünse birisi kendi modeminden alıp buraya link atabilirse şahane olur.

• Arkadaşlar bende modemi ilk kurduğumda wifi 📶 den bağlantı sağlayamadım,kopmalar yaşadım.Ancak sonradan @Tarashman arkadaşın forumda yazdığı ayarları yaptıktan sonra sorunsuz hem cepten hem evdeki bütün pc 💻 lerden ayrıca Ethernet de bağlanıyorum.Sıkıntı kalmadı.Çekim gücü de eski modemimden iyi.Bence verdiğimiz ücreti sonuna kadar hak ediyor.Çok şık olduğu zaten daha önce söylenmişti.Bence ihtiyacı olanlar kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akavuk -- 8 Kasım 2014; 15:57:51 >
  • Tarashman kullanıcısına yanıt
    Mevcut yüklü firmware'de kopmalar ve nedensiz kesilmeler oluyor her şey normal internet yok kapat aç düzeliyor.
    Yeni Zellanda firmware yüklesem düzelir mi.Bir de Türkçe firmwareye geri dönmek istesek nereden buluruz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.