Şimdi Ara

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
45
Favori
44.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün vodafone için özel üretilmiş bir seri bende aldım dün elime geçti, kurulumu diğer modemlere göre biraz daha teferruatlı fakat 150 liraya aldığım zyxel modemin bir türlü kullanamadığım print server özelliğini bu modem ile 10 dk da kullanmaya başladım. Performans fena değil ayrıca çok şık bir duruşu var masada. Tavsiye ederim.
  • modem olarak girişi bir türlü yapamıyoruz ,bilen bir arkadaş anlatırsa memnun olurum

edit : tamam buldum ,diğer modemlerden farklıymış ,anlatım linkini ekliyorum

http://selimatac.net/huawei-hg556a-modem-kurulumu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 1 Kasım 2014; 14:37:33 >
  • Arkadaşlar size bir sorum daha var
    Sizce 37 TL verip bu ADSL modemi almalıyım yoksa ilerisini düşünüp TTNET in taksitli verdiği 96 TL ye gelen fiber destekli modemi mi almalıyım.Şuanda oturduğum yerde fiber altyapı yok.Ne zaman geleceği de belli değil.Ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akavuk

Arkadaşlar size bir sorum daha var
    Sizce 37 TL verip bu ADSL modemi almalıyım yoksa ilerisini düşünüp TTNET in taksitli verdiği 96 TL ye gelen fiber destekli modemi mi almalıyım.Şuanda oturduğum yerde fiber altyapı yok.Ne zaman geleceği de belli değil.Ne dersiniz.

3 gun once burdada fiber yoktu ne zaman gelecegi belli degildi. Dun dozerler geldi, fiberoptik dosuyorlar suan. Tamamen sans ne zaman gelecegi. Ttneti arayip bilgi alabilirsiniz ama

• güzel ürün

• yalnız başlıktaki fiyat artmış şu an 47 lira görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

yalnız başlıktaki fiyat artmış şu an 47 lira görünüyor.

Fiyatta bir degisme goremedim

• Antensiz oluşu düşündürüyor. Geçenlerde süper online modemli evde antensiz bu tip cihaz vardı.duvar aralığı çok olmamasına rağmen wifi gidip geliyordu.evde kullandığım 4 yıllık ttnet in verdiği zyxel daha iyi.

• Ben de Asus almak istiyorum; ama fiyat olarak bu çok cazip geldi. Almayı düşünüyorum.

• sepetimde ürün bekliyor 2 saatten beri indirim yansımasını bekliyorum almak için bu indirim sanalpazar üzerinden yansıyor dimi yanlışlk olmasın n11 ile ilgili değil ?
  • secokul S kullanıcısına yanıt
    sanalpazarda indirim oluyor hocam. Doğru bekliyosun yani
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Sitede epey gezdim; ama indirim alamadım.
  • bu modeme 2 tane 2.5 inc hdd baglanabilir mi?
  • MBerkO kullanıcısına yanıt
    bende indirim alamadım bir türlü :/
  • secokul S kullanıcısına yanıt
    valla ben ürünü sepete ekledim cumaya gittim geldiğimde sayfa kapanmıştı açık bırakmıştım giderken ama. siteyi tekrardan açtığımda on lira cüzdan puanı eklendi diye yazdı bende aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

valla ben ürünü sepete ekledim cumaya gittim geldiğimde sayfa kapanmıştı açık bırakmıştım giderken ama. siteyi tekrardan açtığımda on lira cüzdan puanı eklendi diye yazdı bende aldım.

Sana Allah yardim etmis

Konuyu actigindan beri urun sepette bir bana gelmedi cek.

• Kablolu interneti kablosuz olarak paylaştırabiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

VDSL destegi yok galiba fakat bu fiyata cok uygun gibi geldi. Wireless repeater olarak bile kullanilabilur

Emin misiniz tekrarlayıcı olarak kullanıldığına?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YalnızOsmanlı -- 2 Kasım 2014; 19:06:23 >
  • bu modeme usb portu ile takılı hdd veya flash diskteki filmi kablosuz bilgisayardan oynatabilirmiyiz yada telefondan içeriğine ulaşabilirmiyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.