Şimdi Ara

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
238
Cevap
10
Favori
23.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merakla bekliyoruz

• Benim pantolon bedenim 52 imiş öğrendiğim iyi oldu.   2 tane almıştım keşke daha fazla alsaymışım beklediğimden iyi çıktı ürünler. Fakat 265 TL hiç bir zaman hiç bir şekilde etmez 25 TL ye şahane.

• Bugun teslim aldim 2 adet beli bedeni tamamda o pacalar ne oyle giydim ucacakmis gibi hissettim cok genis dizden pacaya kadar daraltacagim mecburen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    yolladım ama wp’dan yazdım. değişim yapılamıyor, ürün ücretini geri göndereceklermiş. terziye gittiğimde ise; bu çok büyük biçimsiz olur dedi , olmaz dedi terzi.

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt

Aynen bana da tam oldu iki tane aldığıma pişman oldum👍😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 23 Ağustos 2021; 17:41:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 52 beden stokta var ama fiyatı 265 TL, yine 25 TL olsaydı 2 tane daha alacaktım.

• Buarada konu sahibine çokça teşekkürler. Gerçekten son zamanlarin ciddi sicak firsatlarindan biriydi. 10/1 fiyatina aldik resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt

Aslında satış sözleşmesinde değiştirilemez gibi bi ibare yok, biraz zorlansa değiştirirlerdi, gerçi çoğu insan birden değişime gidince mağaza haklı olarak artık geri çevirmeye başlamıştır. Ben 1-2 hafta bekleyip öyle şansımı denicem.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Bugün 4 terzi gezdim 2 si olmaz dedi 1 i olur dedi ama güvensiz konuştu sonuncusu yaşlı adam bir abimizdi ben yaparım bunu dedi 40 tl istedi 35 e anlaştık bakalım yarın teslim alacam neye benzeyecek ? Olsunda 35 tlyede razıyım yada şaçma birsey çıkarsa tadilat sonrası pantolonlar kötü olur işte.

• 20likcivi kullanıcısına yanıt

Sehir neresi

• 187 boy 105kg'yim . Bana bile çuval gibi oldu terzi icabına bakabilir mi, çok mu şekilsiz olur acaba arkadaşlar ?

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt

O zaman şimdi ben 2 tane alsam 265 tl ye 52 beden, gelince değişim yapsam sonra da 25 tl ye aldıklarımı iade etsem??? Yani demem o ki saçma bir indirim oldu , boşluk çok ;)

• Pantolonu yeni teslim aldım varmidir beden değişimi için giden İstanbul’da yardımcı olursanız sevinirim

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt

o iki dakikada sistem senin sipariş numaranla onların banka hesabnına gelen para kontrolü yapıyor olmasın. sene olmuş 2021 birileri pc başında oturacak ta verilen siparişin ödemesi ile ürün fiyatının aynı olduğunu ya da doğru olduğunu kontrol edecek, ve siparişi onaylayacak ? hangi devirde kaldın sen hocam. bunu yapan varsa da sipariş onaylamaya bir ordau çalıştırması gerekiyor

hepsiburada bile havale vs yapmışsan sipariş numaranı yaz sadece açıklamaya diyor, sistem botu gidip hesap açıklaamsındaki sipariş no ile karşılaştırıyor parasını kontrol ediyor onaylıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

o iki dakikada sistem senin sipariş numaranla onların banka hesabnına gelen para kontrolü yapıyor olmasın. sene olmuş 2021 birileri pc başında oturacak ta verilen siparişin ödemesi ile ürün fiyatının aynı olduğunu ya da doğru olduğunu kontrol edecek, ve siparişi onaylayacak ? hangi devirde kaldın sen hocam. bunu yapan varsa da sipariş onaylamaya bir ordau çalıştırması gerekiyor

hepsiburada bile havale vs yapmışsan sipariş numaranı yaz sadece açıklamaya diyor, sistem botu gidip hesap açıklaamsındaki sipariş no ile karşılaştırıyor parasını kontrol ediyor onaylıyor.

hocam millet pantolonu eskitti sen hala nerdesin ya :)

• Kafalarına göre mesafeli satış sözleşmesine ve sitelerinde yazan şeye aykırı bir şekilde hareket ediyor bu Decathlon. Şunları bir Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeyim de yarın hukuk biriminde olan ota b*ka karışan avukatları savunsun bakalım.

• Ben eşofman olarak kullanicam koşulara falan giderim valla kışın bulunmaz nimet

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.