Şimdi Ara

Yanıtlaya Basamıyorum. Lütfen bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir konu açmıştım lakin dikkate alınmamıştı.

Ekranda kocaman bir floating butona benzeyen ama işlevsiz bir sayfa numarası butonunuz var .

Yanıtlaya Basamıyorum. Lütfen bakın

Bu yüzden basamıyorum yanıtlaya ... Ekran çok fazla dolu bir yazı okurken kutuya sıkışmış hissi var biraz daha açamazmısınız çok sıkışık bir tasarıma sahip.

Ek geribildirimler:

+Yazı yazarken lag oluşuyor (android n gm4g) telefon kasmiyor uygulama çok ağır.

+Simage ve image eklenmeli çünkü uyvulama üzerindem resim yükleme stabil çalışmıyor. Ve belki ben hizliresim.com kullanmak istiyorum illa cok da iyi calismayan dh uploadi kullanmak zorunda birakmayin kullaniciyi.

+link smile eklemek için kullandigimiz barı biraz daha daraltip klavyenin ustune tutturmaniz gerekli yoksa kullaniciyi kanser eden bir surekli aman sunu halledeyim sonra yazarim dur klavyeyi yapiyim simdi link yapistircam vsvs durumlari oluşuyor.
    Ki uzun yazılarda bu kullanıcıyı kesinlikle uygulamadan soğutmak icin birebir

+o kadar çok lag var ki copy paste dialogu neredeyse 10saniye sonra geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooL_ROMEO -- 12 Mart 2016; 11:39:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.