Şimdi Ara

Yangın tüpü nereye koyuyorsunuz?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
17.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İş yerimde çok var satıyorum da arabaya koymadım henüz.
  • Kullanıma her an hazır olup üzerimde taşıyorum.
  • bagaja
  • yokki bende
  • sürücü koltuğunun hemen altı sağ tarafta duruyor.
  • bagajda duruyor. Daha da vahimi nasıl kullanılacağını bile bilmiyorum. Poşetinden çıkartana kadar araç kül olur zaten. Aslında çok da umrumda değil şahsen arabam yanmaya başlasa söndürecem diye uğraşmam. Uzaklaşırım yanından yansın gitsin. Benim canım biraz kıymetlidir de....

Dediğim gibi müdahele etmem zaten ama etsem de nasıl edeceğimi bilmiyorum. Motor kaputu açılır mı açılmaz mı, motorun altından mı yoksa üstünden doğru mu kullanmak gerek? Hiçbir şeyi bilmiyorum. En güzeli durduğun gibi topuk yapmak.
  • Orjinal yeri şöför kolduğunun altında ama deforme olduğu için 2kg'lik ve şimdi bagajda.
  • bende bagajda tutuyorum.
  • eskiden eve çıkarıyordum ama artık yok

sattığım arabayla gitti şimdikindede yok aslında bana bir

çok kötü bir şey yapıyorum aslında en kısa sürede almayı düşünüyorum ama bu kısa süre yıllardır sona ermiyor Allah beni o güne kavuştursun Amin
  • yolcu koltugunun altında
  • Sabitlenmediği için merkezkaç kuvveti nereye götürürse orada...
  • eski 83 model şahinimde vardı, satmadan aldım yangın tüpünü sıkayım dedim, 2 sn süre içinde kesik bir toz attı o kadar ancak kibrit sndürür bu tüpler.

maalesef prosedür gereği taşıyoruz 2kg tüpleri. eğer etkili olmasını istiyorsak 12 kg tüpler makuldur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodii123

Sabitlenmediği için merkezkaç kuvveti nereye götürürse orada...

quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Benim ki evde duruyor

Bende yok

• araç muayenesinde bu tüpü soruyolar dimi ?
  • Benimki de bagajda. En iyi tarafı arabama ağırlık yapmıyor. 1999 model kendisi. İçi boşalmış...

Geçen sene iş yerimdeki bir bayanın arabasında motor bölümünde yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar ve esnaf müdahale etmiş, yangını söndürmüşler. 2500YTL hasar çıktı ve kasko maalesef ödemedi. Cepten yaptırdı. Araba tümden yansa ödermiş. Kızcağız keşke söndürmeseymişiz dedi. Aklınızda olsun yani...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonk

Benimki de bagajda. En iyi tarafı arabama ağırlık yapmıyor. 1999 model kendisi. İçi boşalmış...

Geçen sene iş yerimdeki bir bayanın arabasında motor bölümünde yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar ve esnaf müdahale etmiş, yangını söndürmüşler. 2500YTL hasar çıktı ve kasko maalesef ödemedi. Cepten yaptırdı. Araba tümden yansa ödermiş. Kızcağız keşke söndürmeseymişiz dedi. Aklınızda olsun yani...

E benzin döküp yaksaydı tekrar

Benim araba yansa bende dokunmam.Kaskoyu boşa mı yaptırdım

• 2001'de aldığım orjinal lpg'li doğan'la birlikte almıştım.Şimdiki arabamda da var,bagajda kutusunda duruyo ama meganın bagajına sabitliyecek biyer bulamadım,ordan oraya gezinip duruyor...
  • Bagajda ama önde olsadaha doğru olur, hemen ulaşıp müdahale etmek açısından...

Gerçi içeriye yangın tüpü kim koyar ki...
  • hemen müdahale etmek açısından ön koltuğun üstüne koysam mıki ya da belime mi taksam silah gibinn
  • sürücu kolduğu altına sabit duracak şekilde...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.