Şimdi Ara

Yandex olayı bizde de var biliyorsunuz değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fark açılmış durumda, acele edin.http://futbolaski.yandex.com.tr/
  • Kimsenin haberi yok galiba şahsen benim yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2-3 yıldır yandex kullanıyorum zaten yıllardır vardı hatta kurunca işte ilk sayfada yanlış hatırlamıyorsam yandex kullan takımın kazansın gibi slogan vardı
  • 20.02.2013 yılında kurmuştum zaten gsyandex i
  • İyide önemli olan yandexin FB ye verdiği parayı bjk ve GS ye veriyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

İyide önemli olan yandexin FB ye verdiği parayı bjk ve GS ye veriyor mu ?

Onların forma sponsorluğu var + olarak. Ama hit başına verilen para değişmez.
  • Aynı paranın verildiğini sanmıyorum. Aziz Yıldırım bu projeye çok önem veriyor, eğer GS ve BJK de aynı şekilde para kazanacak olsa reklamını daha çok yaparlardı herhalde.
  • dostum bana karşı çıkacaksiniz ama sizin anlasmanizda bu kapsam yok bu özel anlaşma ancak sizinki indirmelerden para kazandırıyordu galiba sizinkinde asıl amaç yandex reklamı zaten

öyle olsa zaten fenerbahçe forma sponsorluğunu başka firmaya verirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Yahu bilip bilmeden atmayın.Bu yandex sadece öylesine sponsor reklamı olsun diye böyle yapıyor.Her klube hit başına para verse batar adamlar.Beşiktaş ın ücreti sabittir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ya şöyle çok biliyormuş gibi.. Nereye değişmez? Anlaşma hit başına para üstünden yapıldı. Siz de öyle bir durum geçerli değil. He indir kullan klübün kazansın. sadece o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Massiv

quote:

quote:

Yahu bilip bilmeden atmayın.Bu yandex sadece öylesine sponsor reklamı olsun diye böyle yapıyor.Her klube hit başına para verse batar adamlar.Beşiktaş ın ücreti sabittir.

Ne batmasi Yandex hit basina Fb ye Bjk ye Gs ye verdigi paradan kat kat fazlasini kazaniyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

quote:

quote:

Ya şöyle çok biliyormuş gibi.. Nereye değişmez? Anlaşma hit başına para üstünden yapıldı. Siz de öyle bir durum geçerli değil. He indir kullan klübün kazansın. sadece o kadar.

Sizin durumu bilmiyorum ama bizimkini nereden bildiğini çok merak ediyorum. Bizim konuyla ilgili kaynağın varsa beni de yönlendirir misin?

• Beşiktaşın hit anlaşması yok.Ayrıca 3 yıl içinde aynı anlaşmayı başka bir takımın yapabilmesi için Fenerbahçeden izin almak zorunda.Başkan inza töreninde açıklamıştı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

quote:

quote:

Sizin durumu bilmiyorum ama bizimkini nereden bildiğini çok merak ediyorum. Bizim konuyla ilgili kaynağın varsa beni de yönlendirir misin?

aziz yıldırım sokak sokak dolaşıp yandex reklamı yapıyor ve çok önem veriyor projeye,aziz başkan kaz gelecek yerden tavuk esirgemez,ben bugüne kadar bjk ve gs başkanından şöyle yandex kullanın kulübe para gelecek lafını duymadım,öyle olsa sizinkiler de reklamını yapardı zaten ama aziz yıldırım çok önem veriyor,buradan anlaşılabilir paranın aynı olmadığı konusunda

• fenerlilerin yazdıkları bilgi kirliği hepsini blokladım
  • Zaten 2013'te 3 büyüğe de yapıldı bu özel tarayıcı ve arama sayfası. O sadece taraftarı çekmek içindi diye biliyorum, bizim anlaşmayla alakası yok.

• Bu anlaşma seneler önce fb,gs ve bjk ile yapılan 'taraftar aşkı yandex' iş birliği bu anlaşma ile kulüpleriniz 'tıklama' başı para kazanmıyor sadece 'destek' geliri alıyor cüzi.

Fenerbahçe ise yapılan anlaşma neticesinde türkiye de ilk ucu açık üst sınırı olmayan bir meblaya dayanan anlaşma yaptı. anlaşma içeriğini merak ediyorsan resmi imzaların atıldığı maddelere ulaşabilirsin zira hala inanmayan hazımsız bir güruh var ortada resmi imzalar ve resmi basın toplantısı olmasına rağmen.

Ayrıca yandex yetkilisi projeyi bjk ve gs ye de anlattıklarını ama onların yanaşmadığını kısaca aynı vizyona sahip olmadıklarını söylemiş.

nedeni ise bjk ve gs yetkileleri fenerbahçenin 8 günde ulaştığı indirme rakamına dahi ulaşılmayacağına inanması imiş. eee kolay mı kulübünü deli gibi seven 30 derece sıcak altında bu anlaşmanın önemini halka anlatacak bir başkan bulmak esnaf esnaf gezip. Onlar klima altında akşama kadar taraftarına beyaz yalanlar söylesin yada yanlış fax çeksin :D

• Kulübünüze destek olmak istiyorsanız, en yakın store mağazasına gidip birşeyler alın. Forma şart değil. Mali durumunuz neye el veriyorsa onu alın. Direkt mali destek sağlamış olursunuz.
  • Yapılan anlaşma 2 klüp için de [BJK, GS] "Mehmet Ali Yalçındağ:"3 ile 5 milyon dolar arasında bir gelir elde edeceğini düşünüyorum'' şeklinde konuştu."

Maalesef 2 klüp için yapılan anlaşma 36 milyon dolarlara kadar felan çıkmıyor ama 3-5 bişey gidiyor klübe.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.